صفحه 6 از 83 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 822

موضوع: مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

Junior Member

پیش فرض لطفن راهنمايي كنيد---بسته جي مت----فوري

سلام
    من با توجه به اينكه deadline دانشگاه هايي كه ميخوام اپلاي كنم از 15 ژانويه شروع ميشه ميخوام براي اواسط آذر يعني حدود 15 دسامبر امتحان جي مت بدم
    باتوجه به اين فرصت 2 ماه بنظرتو بهترين بسته اي كه ميشه خوند براي نمره بالاي 600 چيه؟
    آيا اين بسته پيشنهادي! خوبه؟
    official guide
    كتاب آقاي احمد صداقت
    چندين نمونه تست بكمك نرم افزارهاي شبيه سازي آزمون

پیش فرض پاسخ : لطفن راهنمايي كنيد---بسته جي مت----فوري

اينهايي كه نوشتي خوبه اگر صداقت رو قبلا نخوندي
    اما دو تا پيشنهاد هم من اضافه مي كنم
    Sentence correction manhatan
    sentence correction nova
    بقيش هم هر چي وقت داشتي تست بزن
    اينها رو يك ماهه مي توني جمع كني انشاالله كه بالاي هفتصد مياري

Exclamation مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT، فوري!

دوستان چند سوال فوري لطفا!
    1. بهترين كتاب براي SC چيه ؟ kaplan or manhatten
    2. براي writing ها چي بخونيم ؟
    3. در مورد سوالهاي reading comprehension در امتحان واقعي در ايتداي كار فقط متن و سوال اول ديده مي‌شود ؟
    آيا در ابتداي هر passage تعداد سوالات آن را مي توان فهميد؟
    امكان رفت و برگشت كه تو تست هاي Verbal هم وجود نداره از جمله reading؟
    تعداد تقريبي هر يك از سه نوع سوال sc، cr و rc در بخش verbal به چه گونه اي است؟ (درصد مساوي دارند يا...)
    سوال هاي بخش Verbal به صورت آشفته و در هم بر هم! از نظر نوع سوالات ظاهر مي‌شوند يا به ترتيب نوع سوال؟
    با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

1. بهترين كتاب براي SC چيه ؟ Manhattan
    2. براي writing ها چي بخونيم ؟ Manhattan
    3. در مورد سوالهاي reading comprehension در امتحان واقعي در ايتداي كار فقط متن و سوال اول ديده مي‌شود ؟ بله
    آيا در ابتداي هر passage تعداد سوالات آن را مي توان فهميد؟ خیر
    امكان رفت و برگشت كه تو تست هاي Verbal هم وجود نداره از جمله reading؟ بله امکان نداره
    تعداد تقريبي هر يك از سه نوع سوال sc، cr و rc در بخش verbal به چه گونه اي است؟ (درصد مساوي دارند يا...) تعداد تقریبا مساوی است اما بستگی به سطح شما دارد
    سوال هاي بخش Verbal به صورت آشفته و در هم بر هم! از نظر نوع سوالات ظاهر مي‌شوند يا به ترتيب نوع سوال؟ به صورت آشفته و در هم بر هم
    ویرایش توسط bahman : October 13th, 2009 در ساعت 09:47 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط f_hoseini نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من میخوام امسال master in finance تو اروپا اپلای کنم. سطح زبانم بد نیست. آخر آبان ibt دارم امیدوارم که بالای 100 بگیرم. (فقط امیدوارم ) حالا مسئله من GMAT هست که بعضی دانشگاه هایی که خیلی دوستشون دارم GMAT رو قطعا میخوان و برخی هم میگن ممکنه لازم بشه. اما بیشتر اروپایی ها و انگلیس البته، برای این رشته GMAT ضروری نیست و میگن ممکنه تأثیر مثبت داشته باشه.
    حالا به من بگین از اواخر آبان تا حدودا اواخر بهمن ماه (deadline اروپایی ها معمولا april به بعد هست اونجور که من دیدم) من میتونم واسه GMAT جوری بخونم که یه 700 بگیرم تا بتونه تأثیر خوبی بذاره؟ البته معدل فوقم خوبه نزدیکه 19. تازه من 2 تا درس هم دارم این ترم به اضافه تز فوق لیسانس. به نظرتون با روزی 3 ساعت میتونم نمره خوب بگیرم؟ یا اصلا بی خیال اون دانشگاه ها بشم و بذارم واسه phd بدم جی مت؟ ببخشید که انقدر طولانی نوشتم. لطفا من رو راهنمایی کنین.
    سلام

می‌خواستم بهتون بگم با این زمینهٔ خوبی‌ که شما دارید بهتره که مستقیماً برای درس اقدام کنید. و تمرکزتونو بذرید روی جیمت و همینطور تافل. اغلب دانشگاه‌های آمریکا‌ و کانادا ۲ ساله اول رو به درسهای مرتبط اختصاص میده که شما میتونید توی اون دو سال به تقویت و گسترأش اتلتتون بپردازید...تنها چیزهایی که مهم واسه دکترا در زمینهٔ مالی ریاضی قوی، آمارو احتمالات و همینطور اقتصاد، که فک می‌کنم شما با مفاهیم این دروس اشنأید...به نظر من بفکر این باشید که مستقیماً برای دکترا اقدام کنید و اینطوری هم در وقت و هم هزینه صرفه جویی می‌کنید...
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

ApplyAbroad Hero

Question پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

سلام
    1.manhattan براي AW منبعي نداره؟ و چه بخوانيم برايAW؟
    2. آيا خواندن كامل متن READING ها را توصيه مي كنيد يا تكنيك هاي جستجوي متن؟ SKIM,SCAN
    3. به جز 2 امتحان GMAT Prep سايت mabبهترين نرم افزار ها از آن manhattan هستند؟
    4. آيا امكان اينكه كسي اين نرم افزار را در اين سايت مانند ساير منابع و كتاب ها share كند وجود ندارد؟

ApplyAbroad Hero

Exclamation فوري: مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    سلام
    2. آيا خواندن كامل متن READING ها را توصيه مي كنيد يا تكنيك هاي جستجوي متن؟ SKIM,SCAN
    4. آيا امكان اينكه كسي اين نرم افزار را در اين سايت مانند ساير منابع و كتاب ها share كند وجود ندارد؟
    دوستان قريب 20 روز ديگه امتحان دارم اگر مي خواهيد كمكي كنيد سريعتر لطفا

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : فوري: مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

دوستان قريب 20 روز ديگه امتحان دارم اگر مي خواهيد كمكي كنيد سريعتر لطفا
    1. نه نداره ! ... من کی چیزی نخوندم اما تعریف کتاب (pearson (ARCO رو زیاد توی فروم های خارجی دیدم
    2. اصلآ نمی شه skim و scan کرد ... تنها راه اینکه سریع بخونید اینکه تندتند بخونین و برین زودتر سر سوالات ... RC سوالاتش تمامآ مفهومی و استدلالیه ، چیزی نیست که بخوای توی متن پیدا کنی ! ..
    3. من MGMAT رو پیشنهاد می کنم زیاد .. خیلی زیاد ! اما نه برای کسی که 20 روز دیگه امتحان داره ... هم 40 دلار هزینه داره هم باید مینیمم 1 ماه روی سوالاتش کار کنید تا مفید باشه ...
    4. اگه منظورت MGMAT ه ، نه ، share شدنی نیست ... باید یه پروفایل توی سایت manhattan باز کنی و اونجا مشترک بشی ... راستی ، یه cat مجانی روی هم manhattan هست .. برو سایتش و عضو شو و بزن ! بهتر از هیچی ه !

Junior Member

سلام
    1. با some14myself موافقم.

2. manhattan قسمت reading comprehension رو خوب توضیح داده که چه کار کنید. خیلی کمه ولی خوندنش ارزش داره. در یک کلام خوندن reading به طور کامل فایده نداره چون شما حتی سوالا رو هم روی صفحه نمی بینید(غیر از سوال اول). بنابراین بهتره بیش تر به موضوع هر پاراگراف و نوشتن یک outline از نکات مهم توجه کنید تا بعدش که سوالا رو دیدید بدونید کجای متن دنبال جواب بگردید.

3.من فکر می کنم کلاً CAT دادن خیلی مفیده مستقل از این که شما وقت دارید بعداً روی سوالاش کار کنید یا نه. اگه اون یه دونه امتحان مجانی manhattan رو دادید و بازم وقت داشتید، بد نیست مثلاً Crack-Gmat ،800scor و Kaplan رو هم بزنید.یه search بزنید همش پیدا می شه.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط setareee نمایش پست ها
    1. با some14myself موافقم.

2. manhattan قسمت reading comprehension رو خوب توضیح داده که چه کار کنید. خیلی کمه ولی خوندنش ارزش داره. در یک کلام خوندن reading به طور کامل فایده نداره چون شما حتی سوالا رو هم روی صفحه نمی بینید(غیر از سوال اول). بنابراین بهتره بیش تر به موضوع هر پاراگراف و نوشتن یک outline از نکات مهم توجه کنید تا بعدش که سوالا رو دیدید بدونید کجای متن دنبال جواب بگردید.

3.من فکر می کنم کلاً CAT دادن خیلی مفیده مستقل از این که شما وقت دارید بعداً روی سوالاش کار کنید یا نه. اگه اون یه دونه امتحان مجانی manhattan رو دادید و بازم وقت داشتید، بد نیست مثلاً Crack-Gmat ،800scor و Kaplan رو هم بزنید.یه search بزنید همش پیدا می شه.
    در مورد صحبت های ستاره :

1. دستت درد نکنه !
    2. قسمت RC توی manhattan خوبه ، اما سر امتحان وقت ندارین اونقدر به دستورالعمل های اون عمل کنید ... سر RC همش خودتون هستید ... فقط تست بزنین که با سوالات آشنا بشین وگرنه من که تکنیک خاصی سر امتحان به دردم نخورد متاسفانه ! ... بخاطر همین manhattan رو اگه فکر می کنین مثل CR یا SC می تونه راهت بندازه ، اینطور نیست !
    3. CAT زدن که به نظر من از خوندن عادی خیلی خیلی مهم تره ، اما نه هر تستی ... 800score و kaplan رو برای شما که 20 روز دیگه امتحان داری پیشنهاد نمی کنم ... البته اگه اعصابت بهم می ریزه اگه سوالات مزخرف ببینی ... برای این مدت شما gmat prep ، online MGMAT , online Kaplan , online pearson رو بزن ... cat های online رو باید profile درست کنی و از سایت قابل دسترسی ه ... kaplan انلاین نسبت به kaplan های دیگه یه ذره بهتره .. البته فکر کنم از امتحان یه کمی آسون تر باشه !

Crack-GMAT خیلی قدیمیه ... فکر کنم برای قبل از سال 2000 باشه ... برای شما پیشنهاد نمی کنم ! ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)