صفحه 7 از 83 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 822

موضوع: مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    در مورد صحبت های ستاره :

1. دستت درد نکنه !
    2. قسمت RC توی manhattan خوبه ، اما سر امتحان وقت ندارین اونقدر به دستورالعمل های اون عمل کنید ... سر RC همش خودتون هستید ... فقط تست بزنین که با سوالات آشنا بشین وگرنه من که تکنیک خاصی سر امتحان به دردم نخورد متاسفانه ! ... بخاطر همین manhattan رو اگه فکر می کنین مثل CR یا SC می تونه راهت بندازه ، اینطور نیست !
    3. CAT زدن که به نظر من از خوندن عادی خیلی خیلی مهم تره ، اما نه هر تستی ... 800score و kaplan رو برای شما که 20 روز دیگه امتحان داری پیشنهاد نمی کنم ... البته اگه اعصابت بهم می ریزه اگه سوالات مزخرف ببینی ... برای این مدت شما gmat prep ، online MGMAT , online Kaplan , online pearson رو بزن ... cat های online رو باید profile درست کنی و از سایت قابل دسترسی ه ... kaplan انلاین نسبت به kaplan های دیگه یه ذره بهتره .. البته فکر کنم از امتحان یه کمی آسون تر باشه !

Crack-GMAT خیلی قدیمیه ... فکر کنم برای قبل از سال 2000 باشه ... برای شما پیشنهاد نمی کنم ! ...
    من بازم شدیداً تاکید می کنم که خوندن reading قبل از دیدن سوال ها کار بیهوده ایه و تکنیک های Manhattan هم چیز عجیب غریبی نیست که نشه به کار برد!
    بستگی به آدمش داره! مثلاً من شخصاً ترجیح می دم که تا جایی که ممکنه سوالای متنوع دیده باشم حتی اگه سخت و مزخرف باشن!
    تست های online خیلی خوبه...به شرطی که دسترسی به ADSL داشته باشین!

البته هر چی باشه some14myself در زمینه GMAT از بنده صاحب نظر ترند!

Junior Member

سلام دوستان
    من کتاب cracking the gmat , و کتاب quantitative review gmat(official guide ) را خوندم ولی سوالات کتاب دوم خیلی آسون تره .سوالات امتحان به کدوم نزدیکتره ؟لطفا دوستانی که امتحان دادن راهنمایی کنن .
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_f نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کتاب cracking the gmat , و کتاب quantitative review gmat(official guide ) را خوندم ولی سوالات کتاب دوم خیلی آسون تره .سوالات امتحان به کدوم نزدیکتره ؟لطفا دوستانی که امتحان دادن راهنمایی کنن .
    مرسی
    جواب شمارو نمی دونم D: ولی یه سوال دارم. شما(quantitative review gmat(official guide رو pdf شو خوندید یا کتابشو خریدید؟ version چند بود؟

ApplyAbroad Hero

Arrow پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

ممنون از همه
    تست رایگان منهتن قابل dl نیست و on-line ه؟
    تست رایگان دیگه چی هست؟
    فکر کنم همیت 2 تا GMAT Prep سایت mba هم بدک نباشه...
    در مورد AW هم کلیشه ای به نظر می رسه، ولی یه سری ساختار ه دیدم تو یه سایت:
    WWW.GMATCLUB.COM
    اینکه یه نرم افزار هم تصحیح می کنه باید چه نکاتی رو در نظر داشت تا از دست اون حداقل در رفت؟

یه چیز دیگه اینکه من اصلا برایcr چیزی نخوندم چون دیدم فکری و عقلی... توصیه می کنید نگاهی به manhattan داشته باشم؟
    ویرایش توسط sysco : October 29th, 2009 در ساعت 12:42 PM

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_f نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرسی
    مممم ... شاید بهتر باشه اینطوری بگم که سختی سوالا یه چیزه اینکه سوالا تیپ همون سوالا امتحان باشم هم یه چیزه دیگه ...
    crack فکر کنم یه ذره تیپش هم فرق داره که باعث شده شما فکر کنی سخت تره اما OG تیپ همونه و از آسون ها شروع می شه به سخت ها می رسه ... سر امتحان سوالای quan شبیه همون OG هستند ، فرقش اینه که چون درست می زنی از سوال 14 به بعد سخت می شه و مدت بیشتری سر امتحان اندازه 10 تا سوال آخر OG باید فکر کنی ...
    نمی دونم منظورم رو درست گفتم یا نه ! ... در کل crack خوبه اما OG مطمئن تره !

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

1. نه ، software نیست که dl کنید و بخواین install کنی ... بصورت web based ه !
    2. مجانیه .. یه دونه مجانی می تونین بزنین .. 5 تا بعدی پول باید بدی ..
    3. اون دو تا که عالیه ، اما بیشتر از دو تا cat بزن
    4. از همین ساختار های باید استفاده کنی .. کلیشه ای هم باشه ایرادی نداره .. به نوشتت سر و سامون می ده
    5. در مورد تصحیح شدن awa توسط ماشین ، باید awaیی که نمره بالا گرفته رو بخونی و سعی کنی ساختار و کلمات کلیدی و عبارت هایی که توی اونا هم اومده استفاده کنی ؛ هر چی بیشتر شبیه awa با نمره 6 باشه ، نمره ات بالاتر می ره
    6. حتمآ حتمآ حتمآ بخون ... cr درسته منطقت رو می سنجه اما باید با نمونه سوالا آشنا بشی که بدونی دنبال چی باید بگردی .. اگه بدون آشنایی بری سراغ سوالا منطق و استدلالت تنهایی به درد نمی خوره !

ApplyAbroad Hero

Question پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

1. نه ، software نیست که dl کنید و بخواین install
    4. از همین ساختار های باید استفاده کنی .. کلیشه ای هم باشه ایرادی نداره .. به نوشتت سر و سامون می ده
    5. در مورد تصحیح شدن awa توسط ماشین ، باید awaیی که نمره بالا گرفته رو بخونی و سعی کنی ساختار و کلمات کلیدی و عبارت هایی که توی اونا هم اومده استفاده کنی ؛ هر چی بیشتر شبیه awa با نمره 6 باشه ، نمره ات بالاتر می ره
    6. حتمآ حتمآ حتمآ بخون ... cr درسته منطقت رو می سنجه اما باید با نمونه سوالا آشنا بشی که بدونی دنبال چی باید بگردی .. اگه بدون آشنایی بری سراغ سوالا منطق و استدلالت تنهایی به درد نمی خوره !
    ممنون
    من فكر كردم مثل IELTS ه كه مثلا Writing بايد از پيش ساخته و pre-fabricated نباشه...

سوال هاي OG12 رو 40، 50 تايي زدم براي CR، يعني با تيپ سوال ها آشنا هستم.....
    ولي زياد حوصله خوندن جواب يا توضيحاتش رو ندارم، (بعضي تست هاش قشنگن)
    خواستم ببينم manhattan ديد خاصي ميده براي cr يا چيز خاصي نداره...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

1. اره یه ذره باید دنبال template هم باشید .. template داشتن همیشه خوبه !
    2. چرا چونه می زنی قربان ! ... من نظر خودم رو دو بار گفتم .. شما این همه هزینه داری می کنی 20 صفحه خوندن هم روش ! .. ... حالا مثلآ من بگم چیزه خاصی نداره ، شما راضی می شی ؟! ... شما بی زحمت بخاطر راحتی خیال خودتون هم که شده یه نگاهی بندازین بهش ، اگه چیزی یاد گرفتی که چه بهتره ، چیزی یاد نگرفتی دیگه فکر نکنم بیشتر از 15 دقیقه ضرر کرده باشی !

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

1. اره یه ذره باید دنبال template هم باشید .. template داشتن همیشه خوبه !
    2. چرا چونه می زنی قربان ! ... من نظر خودم رو دو بار گفتم .. شما این همه هزینه داری می کنی 20 صفحه خوندن هم روش ! .. ... حالا مثلآ من بگم چیزه خاصی نداره ، شما راضی می شی ؟! ... شما بی زحمت بخاطر راحتی خیال خودتون هم که شده یه نگاهی بندازین بهش ، اگه چیزی یاد گرفتی که چه بهتره ، چیزی یاد نگرفتی دیگه فکر نکنم بیشتر از 15 دقیقه ضرر کرده باشی !
    من كجا چونه زدم ،
    شما آخه گفتيد با نوع سوالات آشنا بشم، من فكر كردم شايد فكر كرديد اصلا نديدم سوالات cr رو، ولي ظاهرا منظورتون آشنايي با منطق سوالها بوده.
    سپاس anyway

مهم اينكه كه بتونيد بريد بالاي 700 بياريد اگه نخونده كلا تونستيد كه نوش جونتون اگر هم كه لازم ديديد هر چقدر دوست داشتين وقت بزارين دوستان هم منابع رو گفتن هر كسي از يك روز خوندن تا يك سال خوندن فكر كنم منبع داشته باشه
    هدف نمره هست ديگه
    پس چونه نزنيد به قول دوستمون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)