صفحه 79 از 83 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 822

موضوع: مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری - دانشکده شهید شمسی پور تهران

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

سلام دوستان وقت بخیر
    من برنامه ام اینه که اواخر 2017 و یا تو دوماه اول 2018 امتحان بدم. با این وضعیت زمانی، چه منابعی رو پیشنهاد می کنید؟ باید بگم که من در بخش Q بسیار ضعیف هستم.

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط karitss نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من برنامه ام اینه که اواخر 2017 و یا تو دوماه اول 2018 امتحان بدم. با این وضعیت زمانی، چه منابعی رو پیشنهاد می کنید؟ باید بگم که من در بخش Q بسیار ضعیف هستم.

ممنون
    تجربه شخصی‌ من:

۱. تست امتحانی GMAC رو بزن (با محدودیت زمانی‌) که ببینی‌ نمره نخوندت چنده. فقط یکی‌ از تست‌هاشون تو بزن (فکر کنم ۲-۳ تا تست داران). این تست رسمی‌ GMAC و سلاش همه قبلا سؤال امتحان GMAT بودن، و نزدیک‌ترین تجربست به تجربه خود GMAT.

۲. خوندن رو از خود Official Guide شروع کن. کتابو بخون و تست‌های ۲ تا چاپ جدیدشو بزن. تو این مرحله تست زدنت با خود امتحان فرق داره برای اینکه محدودیت زمانی‌ نداری و تست‌ها هم adaptive نیست. ولی‌ تونییتو بیشتر می‌کنه و نشون میده کجاها ضعیفی.

۳. از منابع غیر رسمی‌ که وجود داره، Manhattan نزدیک ترینه به امتحان واقعی و Kaplan دور ترین. Kaplan حتا یک سری سوالش جوابشون تو خود کتاب اشتباهه. Manhattan تو هر موردی کتاب داره، و میتونی‌ فقط اونهایی رو بخونی که توش ضعیفی. هر کتابشم (اگر نو بخری) یک کد داره که اگر یادم باش دسترسی‌ میده به ۸ تا امتحان adaprive. امتهنشونم هر قسمتش نمره جدا میده بهت که ببینی‌ باز در چه مواردی ضعیفی.

۴. بد ازینکه امتحانای Manhattan رو دادی و رو نقاط ضعفت کار کردی یک بار دیگه امتحان رسمی‌ GMAC رو بده که ببینی‌ چقدر پیشرفت کردی و کجاها هنوز ضعیفی، و رو اون نقاط ضعف کار کن.

Junior Member

دوستان من به تازگی شروع کردم برای gmat
    og 2017 هر سه کتابو گرفتم ولی به نظرم هنوز رو زبان مشکل دارم و نمیتونم راحت تست هارو بزنم . یه دوره ی magoosh که پریمیوم برای جی مت گرفتم شروع کردم درس هارو بخش به بخش خوندن ویدیو هارو میبینم و کم کم تست تمرینی میزنم هر روز... بیس Q خوبه تقریبا تمام درسارو بلدم فقط تست باید بزنم ولی برای verbal به نظرتون چه کار دیگه ای باید انجام بدم سرعت پیشرفتم بالا بره ؟ تقریبا 3-4 ماه میخوام بخونم و بعد امتحان بدم . من در حال حاضر مقیم امریکام . ممنون از نظراتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط deathsha2 نمایش پست ها
    دوستان من به تازگی شروع کردم برای gmat
    og 2017 هر سه کتابو گرفتم ولی به نظرم هنوز رو زبان مشکل دارم و نمیتونم راحت تست هارو بزنم . یه دوره ی magoosh که پریمیوم برای جی مت گرفتم شروع کردم درس هارو بخش به بخش خوندن ویدیو هارو میبینم و کم کم تست تمرینی میزنم هر روز... بیس Q خوبه تقریبا تمام درسارو بلدم فقط تست باید بزنم ولی برای verbal به نظرتون چه کار دیگه ای باید انجام بدم سرعت پیشرفتم بالا بره ؟ تقریبا 3-4 ماه میخوام بخونم و بعد امتحان بدم . من در حال حاضر مقیم امریکام . ممنون از نظراتتون
    سلام
    تستهای منهتن و دو تا تست پولی خود جیمت را حتما بگیرین! تموم تستهای رایگان داخل نت را بزنین.تموم کتابای آفیشیال سایت جیمت را بخرین و بخونین و با دقت تموم تستهاش را بزنین! در آخر ۱۰۰۰ تا تستی ک تو هر قسمت جیمت تو نت هست از تست های واقعی امتحانات قبلی را بزنین. ۷-۸ تا کتاب منهتن را هم خوب بخونین مخصوصا کتاب اس سی را!
    یادتون باشه جیمت خیلی تو بیزینس مهمه و مثلا میتونه معدل پایین کارشناسیتون را احیانا جبران کنه! پس هر جقدر ک خرجش کنین میرزه به نظرم! حدود ۳-۴ ماه هم خوندنش وقت میگیره
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برنامه ریزی شهری - آزاد مشهد

سلام دوستان. من الان ارشد برنامه ریزی شهری دارم میخونم و برای دکترا میخوام مدیریت بخونم و به ازمون جیمت احتیاج دارم. همزمان دارم برای ایلتس هم میخونم. میشه بگین چیارو بخونم که همزمان به جفت امتحانام کمک کنه؟ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط viza نمایش پست ها
    سلام دوستان. من الان ارشد برنامه ریزی شهری دارم میخونم و برای دکترا میخوام مدیریت بخونم و به ازمون جیمت احتیاج دارم. همزمان دارم برای ایلتس هم میخونم. میشه بگین چیارو بخونم که همزمان به جفت امتحانام کمک کنه؟ممنونم
    سلام
    به نظرم اول ایلتس بدین بعد جیمت
    اینجوری ی مقدار ریدینگتون از پایه قوی میشه
    برای جیمت:
    کتابهای آفیشیال
    منهتن
    ۴ آزمون آفیشیال جیمت
    ۷ آزمون پولی منهتن
    ۱۰۰۰ سوال آزمونهای گذشته(پیدا نکردید میتونم براتون ایمیل کنم)
    آزمونهای متفرقه بعضا رایگان در اینترنت مثل کاپلان و وریتاس و غیره
    برای آیلتس من متاسفانه اطلاعی ندارم ولی شنیدم آکسفورد خوبه
    برای کسی ک زبانش متوسط به بالاس حدود ۴ ماه چیمت وقت میگیره
    موفق باشین

Junior Member

ممنونم از راهنماییتون.
    من تحلیلم بهتر و الانم دارم از کتاب 8 منهتن شروع میکنم همزمان هم کتابهای ریاضی منهتن رو یک دور نگاه میندازم و تستهاش رو حل میکنم چون مباحث ریاضیش تا حدودی بعضی جاها خیلی پیش پا افتاده هست.
    من شنیدم برای قسمت ریدینگ بهتره هر روز یک مقاله از مجله The Economist بخونیم. خواستم بدونم نظرتون چیه؟ اگه برای تقویت ریدینگ کتاب یا مجله ی خاصی هست میشه راهنمایی بفرمایید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saravik نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون.
    من تحلیلم بهتر و الانم دارم از کتاب 8 منهتن شروع میکنم همزمان هم کتابهای ریاضی منهتن رو یک دور نگاه میندازم و تستهاش رو حل میکنم چون مباحث ریاضیش تا حدودی بعضی جاها خیلی پیش پا افتاده هست.
    من شنیدم برای قسمت ریدینگ بهتره هر روز یک مقاله از مجله The Economist بخونیم. خواستم بدونم نظرتون چیه؟ اگه برای تقویت ریدینگ کتاب یا مجله ی خاصی هست میشه راهنمایی بفرمایید؟
    رياي سخت نيست
    بقيش سخته
    روزي بنج تا ريدس بزنين
    حالا از هر جايي

Junior Member shooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AZAD

سلام دوستان اگر کسی هنوز تو این تایپیک باقی مانده در مورد خواندن gmat در سال 2017 یک توضیحی بده
    اگر کسی هست که از الان شروع کرده ی pv بفرسته با هم تبادل نظر کنیم
    و اینکه کتابای افیشال 2017 فقط ابی رو تونستم گیر بیارم اون کتاب قرمز و سبز چطوری میشه گیر اورد ؟ (غیرقانونی دان کرد )

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

کاربران گرامی
    برخی از پست‌های اخیر که خارج از موضوع تاپیک بود به موضوع جدید
    مقایسه‌ی GMAT و GRE منتقل شد.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)