صفحه 80 از 83 نخستنخست ... 307071727374757677787980818283 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 822

موضوع: مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

با سلام
    می خواستم از دوستانی که تجربه دارند بپرسم نمونه سوالات THE OFFICIAL GUIDE FOR GMAT QUANTITATIVE REVIEW 2017 چقدر ساده تر از سوالات ریاضی امتحان اصلی جیمت است؟
    و اینکه من دیپلمم ریاضی بوده و ارشد مدیریت مالی دارم، زبانم هم بد نیست در حد آیلتس هفت به بالای آکادمیک. به نظر شما چقدر زمان میبره برام که بتونم جیمت را حدود 700 بگیرم ؟

با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SARYAN نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم از دوستانی که تجربه دارند بپرسم نمونه سوالات THE OFFICIAL GUIDE FOR GMAT QUANTITATIVE REVIEW 2017 چقدر ساده تر از سوالات ریاضی امتحان اصلی جیمت است؟
    و اینکه من دیپلمم ریاضی بوده و ارشد مدیریت مالی دارم، زبانم هم بد نیست در حد آیلتس هفت به بالای آکادمیک. به نظر شما چقدر زمان میبره برام که بتونم جیمت را حدود 700 بگیرم ؟

با تشکر
    خیلی ساده تره! آزمون اصلی سوالهاش سختتره از این خصوصا که برین بالای 600 که سوالهای سختتری رو کامپیوتر برای شما میذاره.
    هیچ کسی نمیتونه این سوال رو جواب بده که چقدر زمان می بره، کسایی بودند که مدت کوتاهی در حد سه ماهه نمره 700 گرفتن، کسایی بودن که مدت زیادی درگیر بودن تا تونستن به این سطح برسن، بعضی ها هم کلی وقت گذاشتن و آخرش به این نمره نرسیدن.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    خیلی ساده تره! آزمون اصلی سوالهاش سختتره از این خصوصا که برین بالای 600 که سوالهای سختتری رو کامپیوتر برای شما میذاره.
    هیچ کسی نمیتونه این سوال رو جواب بده که چقدر زمان می بره، کسایی بودند که مدت کوتاهی در حد سه ماهه نمره 700 گرفتن، کسایی بودن که مدت زیادی درگیر بودن تا تونستن به این سطح برسن، بعضی ها هم کلی وقت گذاشتن و آخرش به این نمره نرسیدن.
    ممنون دوست عزیز
    یعنی سوالات ریاضی از ساده تر شروع میشه و بسته به صحیح یا غلط بودن پاسخ شما سخت تر میشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SARYAN نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    یعنی سوالات ریاضی از ساده تر شروع میشه و بسته به صحیح یا غلط بودن پاسخ شما سخت تر میشه؟
    بله دیگه این خصوصیت امتحان جیمت چه در بخش کوانت و چه بخش وربال هست که از یک سطحی شروع شده و بسته به پاسخ شما، سوال بعدی ساده تر یا سختتر خواهد شد

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    آیا افرادی که پایه ریاضی و امار ضعیف دارند می تونند در ازمون جی مت و جی ار ای موفق باشند ؟؟ من اشنایی با این ازمونا ندارم سوالم اینه که همه ی مباحثش ریاضیات هست یعنی مواد امتحانی دیگه ای نداره که ضعف در ریاضیات رو بشه پوشش داد و نمره رو کشید بالا ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samira6666 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    آیا افرادی که پایه ریاضی و امار ضعیف دارند می تونند در ازمون جی مت و جی ار ای موفق باشند ؟؟ من اشنایی با این ازمونا ندارم سوالم اینه که همه ی مباحثش ریاضیات هست یعنی مواد امتحانی دیگه ای نداره که ضعف در ریاضیات رو بشه پوشش داد و نمره رو کشید بالا ؟
    سطح دانشی که از ریاضی این آزمونهای می خوان خیلی ابتدایی و پایه است، منتها خوب دقت، مهارت و تیزبینی می خواد
    امتحانها که فقط ریاضی نیستند، بخش وربال دارند، یک جستجو قبل از سوال پرسیدن بکنید خیلی مسائل براتون روشن خواهد شد، در بخش ویکی سایت هر دو آزمون توضیح داده شده، و با یک جستجوی ساده گوگل هم راحت می تونید با این امتحانها آشنا بشین.
    ویرایش توسط AFTER : June 3rd, 2017 در ساعت 06:29 PM

Junior Member

سلام دوستان،
    اگر کسی 2 بار یا بیشتر در آزمون جیمت شرکت کنه، با انتخاب خودش نمره مورد نظرش رو می تونه به دانشگاه ها ریپورت کنه( مثل GRE )، یا هر دو نمره و یا میانگین نمره ها ریپورت می شه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirphm1 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اگر کسی 2 بار یا بیشتر در آزمون جیمت شرکت کنه، با انتخاب خودش نمره مورد نظرش رو می تونه به دانشگاه ها ریپورت کنه( مثل GRE )، یا هر دو نمره و یا میانگین نمره ها ریپورت می شه؟
    سلام
    همه نمره هایی ریپورت خواهند شد که شما خودتون قبلا accept کردین و البته در 5 سال گذشته امتحان دادین.
    مثلا سه بار آزمون دادین، نمره آزمون اول رو در پایان جلسه کنسل کردین و به جایی ریپورت نشده، اون دو تای دیگه رو آخر جلسه آزمون قبول کردین، در این حالت نمره اون دو تا آزمون دوم و سوم با هم ارسال خواهد شد.

پ ن: در حال حاضر در صورت کنسل کردن یک نمره در پایان امتحان، میشه تا 72 ساعت بعد با پرداخت 25 دلار و تا 4 سال و یازده ماه بعد با پرداخت 50 دلار دوباره اون نمره رو reinstate کرد.
    همچنین در صورت قبول نمره در پایان جلسه با پرداخت 25 دلار در حداکثر 72 ساعت بعد از امتحان میشه نمره رو کنسل کرد.

Junior Member

دوستان کسی برای امثال apply نکرده ؟ یا برای gmat ?
    اگر دوره های آنلاین برداشتید میتونیم با هم share کنیم
    مثل e-gmat یا magoosh ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoj_s000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تمام ویدیوهای آموزشی سایت مگوش رو دارم . هم آموزش و هم تست ها با پاسخ و توضیح نمونه هاش توی سایت مگوش هست. قسمت ریاضی اش خیلی خوبه و زود میتونید مرور کنید
    میخواستم ببینم چطور میشه این ویدوهارو برای بقیه به اشتراک بزارم که مشکلی برای خودم بوجود نیاد و اینجا واسم دردسر نشه
    سلام
    میشه لطفا اگه جایی بارگذاری کردین میشه لطف لینکش رو برای من بفرستید
    ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)