صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 108

موضوع: پذیرش در مقطع کارشناسی از طریق سایت UCAS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزش نحوه پذیرش از دانشگاههای انگلستان سایت UCAS

نقل قول نوشته اصلی توسط beelzebub نمایش پست ها
    نحوه وارد كردن قسمت education رو ميخواستم.مواردي كه بايد وارد كنم و جه مدلي وارد كنم.من الان ديبلم و بيش دانشكاهي دارم و ترم ٢ دانشكاه هم هستم.أينا رو جه شكلي وارد كنم معدل ها رو جكار كنم از ٢٠ نمره وارد كنم

ببخشيد اين كيبرد من خرابه.بعضي كلمه ها رو فارسي نزده
    کار مشکلی نیست کمی حوصله می خواد
    باید سه تا مقطعی رو که داری اضافه کنی. مثلا برای پیش دانشگاهی بعد از اینکه گزینه ی اضاف کردن رو زدی بگردی از لیستی که هست اسم pre- university Iran رو پیدا کنی
    بعد تو میتونی معدلت رو از 20 به راحتی وارد کنی و بسته به اینکه چه رشته ی میخوای اپلای کنی درسهای تخصصی مثل ریاضی فیزیک و هرچیزی که توی entry requirement information خواسته وارد کنی.
    مثل همین دیپلم ایران رو باید انتخاب کنی و برای دانشگاه هم به همین شکل ولی باید بگی که هنوز مدرکی نگرفتی و معدل الزامی نیست که وارد کنی واسش
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز

پیش فرض پاسخ : (The University of Sheffield (http://www.shef.ac.uk

سلام بچه ها تروخدا راهنمایی کنید
    من 18 سالمه
    من پذیرش دانشگاه Sheffield و Manchester و brickberck گرفتم
    در مقطع foundation که بعدش برای لیسانس بخونم
    اگه ممکنه خواهش میکنم راهنماییکنید
    1-ایا ارزش داره برای یه مدرک لیسانس 400 میلیون کمهکمهش هزینه کنی
    2-اگه واقعا درس خون باشی اسکلارشیپ بهت میدن
    3- اگه برم همه امیدم اینه که فقط برای ارشد و دکترا فاند بگیرم چون بیشتر از 400 نمیتونم هزینه کنم

به نظر شما چیکار کنم برم ...... یا همین جا یه دانشگاه ازاد بخونم بعد باسه ارشد برم
    شما جای من باشید چیکار میکنید البته بابام یکم ISTJ هست مخالف همیشه گی ... میگه نه نه . ایا ارزش داره باسه لیسانس این هزینه رو بکنی واقعا ؟؟

ممنون دوستان عزیز

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein_1 نمایش پست ها
    من 18 سالمه
    3- اگه برم همه امیدم اینه که فقط برای ارشد و دکترا فاند بگیرم چون بیشتر از 400 نمیتونم هزینه کنم

به نظر شما چیکار کنم برم ...... یا همین جا یه دانشگاه ازاد بخونم بعد باسه ارشد برم
    شما جای من باشید چیکار میکنید البته بابام یکم ISTJ هست مخالف همیشه گی ... میگه نه نه . ایا ارزش داره باسه لیسانس این هزینه رو بکنی واقعا ؟؟

ممنون دوستان عزیز
    والا اگر شرایط مالی داری 100% برو چون کل مسیر زندگیت تغییر می کند! این دانشگاه ها بورس شهریه مثلا 20% تخفیف شهریه دارند ممکنه شما از ترم دو به بعد در حالی که دانشجویی ممتاز باشی بهت تعلق بگیرد. بنظر من اگر شرایط مالی داری درس خوندن در دانشگاه آزاد بزرگترین اشتباه زندگی شما خواهد بود!
    همه خانواده ها موقعی که مسئله پرداخت شهریه دانشگاه خارجی پیش میاد خسیس میشن! این طبیعیه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    والا اگر شرایط مالی داری 100% برو چون کل مسیر زندگیت تغییر می کند! این دانشگاه ها بورس شهریه مثلا 20% تخفیف شهریه دارند ممکنه شما از ترم دو به بعد در حالی که دانشجویی ممتاز باشی بهت تعلق بگیرد. بنظر من اگر شرایط مالی داری درس خوندن در دانشگاه آزاد بزرگترین اشتباه زندگی شما خواهد بود!
    همه خانواده ها موقعی که مسئله پرداخت شهریه دانشگاه خارجی پیش میاد خسیس میشن! این طبیعیه
    داداش سام خیلی باحالی ممنون عزیز
    بابام و چجوری راضی کنم میدونم داره ولی نمیده اصلا
    یه سوال برا ارشد چی ؟ میشه فاند گرفت

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein_1 نمایش پست ها
    داداش سام خیلی باحالی ممنون عزیز
    بابام و چجوری راضی کنم میدونم داره ولی نمیده اصلا
    یه سوال برا ارشد چی ؟ میشه فاند گرفت
    والا بورس ارشد هم در انگلستان خیلی کم می دهند ولی اگر دوره های ارشد تحقیقاتی اپلای کنی در صورتی که لیسانس هم انگلیس با معدل بالا خونده باشی بنظر من امکان دارد! البته شاید تا اونوقت کاری کردی شهروند انگلیس شدی! )) و هم شهریه کمتری بپردازی و هم شانست به عنوان شهروند اتحادیه اروپا برای بورس شدن در مقاطع بعدی بالا تر برود!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض سوال در مورد کارشناسی در انگلستان

من 18 سالمه

ممنون دوستان عزیز
    نظر هاتونو بدین لطفا

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد کارشناسی در انگلستان

چرا انگلیس؟شما با 140 میلیون میتونی از آمریکا مدرک کارشناسی بگیری و حتی هزینه ای کمتر از فرانسه هلند استرالیا و ... .دانشگاه زیاده و فروم های مختلفی در این زمینه هست مطالعه کنید.شما با این پول می تونید تا ارشد بدون نیاز به کمک هزینه ادامه تحصیل بدید!!! انگلیس زمانی که پوند 1800 بود کشور گرانی بود برای دانشجویان حالا که شده 5000 تومان!!!

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد کارشناسی در انگلستان

اعتبار بین المللی دانشگاه لیسانس برای گرفتن پذیرش و فاند از دانشگاهای خوب دنیا در مقاطع بالاتر مهمه.
    برای همین دانشگاههای معمولی داخل حتی از نظر بار علمی شاید بد نباشن ولی در آینده با داشتن لیسانس از یک دانشگاه غیر مطرح، شانس گرفتن پوزیشن یا بورس کمتر میشه .اونوقت شاید پشیمون بشید که چرا از اول دانشگاه خوبی نرفتید.
    ولی با این حال گرفتن لیسانس ارزش این همه هزیته رو که گفتید نداره. بهتره هزینه کمتری بکنید و منابع مالی رو برای مقاطع بعدی نگه دارید .
    ویرایش توسط reshad : July 11th, 2013 در ساعت 09:19 AM

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    ممنون میشم در مورد این 20% تخفیف بیشتر توضیح بدید و منبع رو ذکر کنید.

البته یه درخواست هم ازتون بکنم، ممنون میشم در راهنمایی هاتون دلیل ها رو ذکر کنید و تجربیات و دانسته هاتون رو بفرمایید تا کاربران خودشون بتونن تصمیم بگیرن که اپلای کنن یا نکنن. بهتره افراد متقاضی اپلای از اول با همه شرایط خوبی و بدی و سختی های این راه آشنا بشن.
    ممنونم ازتون.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : (The University of Sheffield (http://www.shef.ac.uk

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    ممنون میشم در مورد این 20% تخفیف بیشتر توضیح بدید و منبع رو ذکر کنید.

البته یه درخواست هم ازتون بکنم، ممنون میشم در راهنمایی هاتون دلیل ها رو ذکر کنید و تجربیات و دانسته هاتون رو بفرمایید تا کاربران خودشون بتونن تصمیم بگیرن که اپلای کنن یا نکنن. بهتره افراد متقاضی اپلای از اول با همه شرایط خوبی و بدی و سختی های این راه آشنا بشن.
    ممنونم ازتون.
    میلاد عزیز والا من تقریبا 20 تا دانشگاه در انگلستان اپلای کردم و در سایت دانشگاه های انگلستان در مورد اینگونه بورسهای شهریه که متاسفانه فقط مثلا 20 یا 50 درصد و در برخی موارد 100 در صد شهریه را بورس یا بهتره بگم تخفیف می دهند دیدم که شخصا دانشگاه اسکس که پذیرش شدم بهم افری ندادند!
    در انگلستان البته بورس اصلی تحت عنوان STUDENTSHIP شناخته می شود و بسته به دانشگاه مبلغ و شرایطش فرق دارد! جهت اطلاعات دقیقتر مطلب زیر را مطالعه نمایید:
    دانشگاه شفیلد به پاس موفقیت های دانشجویان ایرانی مفتخر است که بورسیه ویژه ای را به آنها اختصاص دهد .این بورسیه در سطوح تحصیلی زیر ارایه میشود:
    کارشناسی

دانشجویان ایرانی دوره کارشناسی طبق موارد زیر میتوانند حداکثر تا ۲۰۰۰ پوند هر ساله تخفیف بگیرند
    ۱-اخذ پذیرش نا مشروط از دانشگاه
    ۲-دانشجویانی میتوانند هر ۳ سال تحصیلی از این تخفیف استفاده کنند که معدلشان کمتر از ۶۰ نشود
    ۳-این تخفیف سال اول به همه اعطا میشود
    ۴-این تخفیف برای دانشجویان دانشکده حقوق ۱۵۰۰ پوند میباشد

دوره کارشناسی ارشد

دانشجویان ایرانی دوره کارشناسی ارشد طبق موارد زیر میتوانند از بورسیه های زیر استفاده کنند
    ۱-بورسیه ۱۵۰۰ پوندی: دانشجویانی که پذیرش نا مشروط دارند و شهریه تحصیلی آنها بین ۱۱،۴۹۰ و ۱۳،۳۰۰ پوند میباشد
    ۲-بورسیه ۲۰۰۰ پوندی: دانشجویانی که پذیرش نا مشروط دارند و شهریه تحصیلی آنها بیش از ۱۳،۳۰۱ پوند میباشد
    ۳-بورسیه ۱۰۰۰ پوندی: دانشجویانی که پذیرش نا مشروط از رشته نانو تکنولوژی (همراه دانشگاه لیدز دارند)
    ۴-بورسیه ۶۵۰۰ پوندی: این بورسیه ویژه فقط به ۳ نفر از دانشجویان تعلق میگیرد
    توجه: هر دانشجو فقط میتواند از یکی از بورسیه های بالا استفاده کند.
    بورسیه ویژه ۶۵۰۰ پوندی

این بورسیه بر اساس سابقه علمی و تحصیلی دانشجویان اعطا میشود.این بورسیه به ۳ نفر از دانشجویان ایرانی داده می شود. جهت ارسال فرم درخواست به بخش انگلیسی وب سایت مراجعه بفرمایید..
    بورسیه دکترا

دانشگاه شفیلد هیچ بورسیه خاصی را برای دانشجویان ایرانی برای دوره دکترا در نظر نگرفته است. این دانشجویان باید به صورت مستقیم با دانشکده خود ارتباط بر قرار کنند و از بورس های دانشکده استفاده نمایند. هر چند چندین بورس برای کلیه متقاضیان دوره دکترا موجود میباشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)