صفحه 95 از 100 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 994

موضوع: امتحان آیلتس در خارج از کشور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

پیش فرض پاسخ : امتحان آیلتس در خارج از کشور

با سلام
    اگر بخوایم داخل ایران رو با خارج مقایسه کنیم
    اولش باید بگم که من یک بار تهران ایلتس امتحان دادم یک بار هم ایرسافام
    راجع به این دوتا که داخل هستن باید بگم تهران صد بار شرف داره به ایرسافام.ایرسافام فقط پشتیبانی بعد از امتحانش خوبه و هدفن.اما اگزمینراش اصصصصصصلا.توی اسپیکینگ صد تا ازم سوال پرسید آخرشم یه نمره بد داد بهم.گیجم کرد.اصلا راضی نبودم
    اما تهرا ایلتس خییییلی بهتر بود
    راجع به خارج امتحان دادن :
    دوستان خارج و داخل یک فرق بزرگجشون توی مراکزشونه.یعنی idp یا British council بودنشون.اینطور بگم که کلا آی دی پی خیلی سخت تر میگیره از ریتیش کانسیل.ایران هم که کلا بریتیش کانسیل نداریم.همه مراکز برای آی دی پی هستش و از استرالیا کنترل میشه.واسه همین هرکی میره خارج امتحان میده و مرکزش تحت نظر بریتیش کانسیل هست موفق میشه و میگه خارج بهتره.و کسی هم که میره idp خارج از کشور میده فک میکنه ایران بهتر بود.
    من از چند نفر پرسیدم

با سلام.
    دوستان کسی تجربه یا اطلاعی از آزمون آیلتس در ایتالیا داره؟
    من قصد دارم برم اونجا و آزمون بدم، به نظرتون ایتالیا بهتره یا کشورهای اطراف ایران؟
    ممنون.

Junior Member

سلام
    من میخوام یکی از دانشگاه های انگلستان احتمالا شفیلد اپلای کنم...اونا آیلتس ایرانو قبول دارن یا باید برم دبی امتحان بدم؟

Junior Member Sirvan87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Studying Master of Information and Communication Technology in Wollongong University, Australia

برای دوستان داخل ایران که وسواس دارند بریتیش کنسول اربیل در کردستان عراق رو پیشنهاد میدم. تعداد کاندید کم ، منظم بودن ، اگزامینر های نیتیو از خصوصیات این مرکزه .
    نتایج ازمون اکادمیک من در 12 دسامبر 2015 در این مرکز
    Listening & Reading : 8 Speaking & Writing :7 Overal:7.5

Junior Member mersen آواتار ها

دوستان شما چطور هزینه امتحان در ترکیه رو کردید؟ به صرفه ترین راه چیه؟ آخه صرافی ها قیمت های متفاوتی رو می دن.

Junior Member

با سلام.دوستان کسی تجربه یا اطلاعاتی در مورد آزمون آیلتس در دبی داره؟مراکز برگزاری آیلتس در دبی واسه لیسنینگ هدفون میدن؟کسی تو British Council دبی امتحان داده؟بچه ها من 3 بار ایران امتحان دادم اما نمره مدنظرمو رو نگرفتم! حالا میخوام دبی امتحان بدم چون از ترکیه و آذربایجان واسم نزدیک تره.لطفا راهنماییم کنید خیلی واسم مهمه باید هرچه سریعتر دوباره امتحان بدم.

سلام.
    از دوستان کسی تجربه امتحان General IELTS for UKVI در مرکز IDP Istanbul داره؟
    در مورد سختی امتحان تو هر 4 بخش و یا هرچیزی که میتونه کمک فکری باشه.

من در تاریخ March 2016 امتحان دارم.

سپاس
    امین

سلام به همگی
    دوستان کسی تجربه آزمون آیلتس در گرجستان رو داره؟ یا بطور کلی اطلاعاتی در این مورد داره که در اختیار من قرار بده؟
    با سپاس فراوان

Junior Member

با درود
    کدوم یک از مرکزای آزمون ترکیه،دوبی و باکو برا امتحان آیلتس هم از لحاظ هزینه و هم برا پرداخت مبلغ آزمون راحتره؟

سپاس گزارم

امروز امتحان آیلتس UKVI در مرکز IDP Istanbul دادم. جای خوب و آرومی بود. همه چیز تحت کنترل بود!
    فقط من اولین نفر بودم برای speaking و وسط پارت دوم یهو مصاحبه کننده گفت دوربین فیلم نگرفته و خاموش بوده!!! هیچی دیگه گفت از اول باید شروع کنیم و سوالات باید عوض بشه!! منم هرچی اصرار کردم که مشکل من نیست و ایراد شما بوده و .... قبول نکرد! خلاصه از اول شروع کردیم و با سوالات خیلی سخت تر!! :-)

امیدوارم این سوتی IDP Istanbul بعدها بوجود نیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)