صفحه 2 از 100 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 994

موضوع: امتحان آیلتس در خارج از کشور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

سلام آذربایجان-ارمنستان و سوریه

Junior Member

سلام
    ممنون از جوابتون. می خواستم بدونم کسی هست که یکی از این کشورها یا دوبی امتحان داده باشه؟ چه جوری ثبت نام کردید؟ اگر از طریق آژانس ثبت نام کردید ممنون می شم اگر اسم آژانس یا مقدار هزینه ای را که دادید بگید.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام من ارمنستان امتحان دادم که راضی بودم.در ضمن من بصورت خصوصی کاملا توضیح دادم(ارسال پیام خصوصی)
    اکه سوالی داری به هم ایمیل بزن .
    What Goes Around...Comes Around

پیش فرض پاسخ :شرکت در امتحان IELTS در خارج از کشور - آخرین فرصت برای جامانده ها

سلام - حتما هستن کسانی مثل من که به هزار و یک دلیل نتونستن تا حالا امتحان IELTS بدن و حالا دارن در به در به دنبال یه صندلی خالی میگردن - ما (جامانده ها) باید حداکثر تا 15 ژانویه امتحان بدیم - واسه امتحان دادن تو ایران هم دیگه شانس زیادی نداریم (سازمان سنجش واسه نیمه اول ژانویه نداره و چابهار هم معلوم نیست باز بشه) - تنها یه راه باقی میمونه و اون هم آزمون در خارج از ایرانه (دبی و آذربایجان و ارمنستان) البته اگه هنوز جای خالی داشته باشن - پیشنهاد میکنم بچه هایی که توی چنین شرایطی قرار دارن اطلاعاتشون رو در اختیار همدیگه بذارن تا انشاءالله مشکل همه حل بشه - مهمترین موضوع به نظر من پیدا کردن یه آژانس مسافرتی مطمئن هست که همه جوره بچه ها رو ساپورت کنه و خودش هم کارهای مربوط به ثبت نام رو به طور کامل و مطمئن انجام بده - حالا هرکس میتونه گره ای از این مشکل بازکنه، بسم الله.
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

پیش فرض پاسخ : IELTS ماه ژانویه در خارج از ایران - آخرین فرصت برای جامانده ها

آزمون 10 ژانویه دبی پر شده > اما هنوز نتونستم خبری از ابوذبی بدست بیارم - خداکنه جا بده - اما 17 ژانویه جا هست - به نظرتون دیر نمیشه ؟

Junior Member

سلام . از دبي خبر ندارم اما ارمنستان و خيلي كشورها هنوز هيچ تاريخي را اعلام نكردن منم دنبال ي صندلي خالي مي گردم براي 10jan

ارمنستان و آذربایجان که خیلی وقته اعلام کردن واسه 17 ژانویه دارن هر دو تا شون - تا 20 دسامبر هم فرصت ثبت نام دارید.

Junior Member

واسه 10 jan كجا را پيشنهاد مي دين ؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

من چند نفر رو دیدم که ارمنستان رفتن. مثل اینکه ارزونه و آدمای بدی هم نیستن .....
    ولی تصمیم نهایی با خودتونه
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_f
    واسه 10 jan كجا را پيشنهاد مي دين ؟
    خوب به نطر من بهتره اول شما یه جا رو پیداکنی که بتونی 10 ژانویه امتحان بدی - بعد به این فکر کنی که خوب هست یا نه !!!!!!!! واقعیت اینه که شما اصلا حق انتخاب نداری و هرجا که شد باید بری - به جز ابوظبی هیچ جا نمیتونی 10 ژانویه امتحان بدی - اونم اگه شانس بیاری و تا الان پر نشده باشه - سریعا اقدام کن - همین الان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)