صفحه 4 از 100 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 994

موضوع: امتحان آیلتس در خارج از کشور

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

پیش فرض پاسخ : امتحان آیلتس در خارج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط anathema.pca نمایش پست ها
    آیلتس یک امتحان استاندارد است که فرق چندانی نمی کنه امتحان رو کجا بدید اما تجربه ثابت کرده از اونجایی که امتحان گیرنده در ایران با شرایط متقاضیان ایرانی بیشتر آشنا هستند، معمولا نمرات بهتری در بخش Speaking نسبت به خارج از کشور به شما می دهند. البته این موضوع قطعی نیست!!

این رو هم در نظر داشته باشید که در ایران شما در یک محیط آشنا و در کنار هم زبانان خودتون امتحان میدید که کمک میک نه از استرستون کم بشه.

موفق باشید
    خیلی برعکس نظر شمارو دارند ، میگن ایران بیشتر سخت میگیرند speaking .مثلا من میدونم که مالزی speaking خوب نمره میدن .
    اما خوب در کل نظرم همون هست که محل امتحان تفاوت چندانی نمیکنه که مثلا شخص بگه هزینه کنم برم فلان کشور همسایه امتحان بدم بیام که نمره بهتری بگیرم ، نه اصلا اینطور نیست.
    امضا

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

صابر جان منم تو پستم اشاره کردم که این موضوع قطعی نیست و فرق چندانی نمی کنه کجا امتحان بدید. نظر من هم بر اساس شنیده ها و تجربه شخصی خودم از امتحان آیلتس است. البته شاید نظر من به این دلیل باشه که مصاحبه کننده من یه پسر ایرانی خیلی باحال بود و موقع مصاحبه برخورد خیلی خوبی باهام داشت. حتی وقتی متوجه یه سوال نشده بودم و داشتم جواب اشتباه میدادم خیلی دوستانه راهنماییم کرد و نمره نسبتا خوبی با توجه به سطح خودم گرفتم.

البته اینم بگم که کاملا با نظر صابر عزیز موافقم که اصلا قابل قبول نیست که صرفا برای اینکه شاید در کشور دیگه های نمره بهتری بگیرید به یه سفر خارج از کشور برید. شما نمره ای می گیرید که حقتونه چه اینجا چه جای دیگه!!
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

من با تجربه ای که داشتم دیدم ایران speaking بهتر نمره داد به نسبت مالزی با یک نمره اختلاف در صورتیکه برای مالزی بیشتر اماده بودم

Junior Member

سلام
    وقتی خارج از ایران امتحان بدیم چند روز طول میکشه نتیجه و کارنامه رو بدن؟ کارنامه رو از کجا میشه تحویل گرفت؟

Junior Member

کسی میدونه واسه دبی چطور باید ثبت نام کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

یکی از مراکز ایلتس مشهد که اتفاقا مدیرش خودش ارمنستان دکترای زبان انگلیسی می خونه گاهی اوقات بچه هاشون رو برای امتحان می برن ارمنستان خودشون،و راست و دروغش گردن خودشون که یکی از اونایی که رفته بود می گفت اون سری فقط ما 6 تا بودیم که از ایران رفته بودیم و مراقب رو راضی کردن که 2 بار گوش کنن لیستنینگ رو!البته اگر نگاه کنیم می بینید اونجاها مثل این جا طب فرار و تحصیل در خارج نیست و خیلی غیر منطقی نیست اگر سنتر خلوت باشه و سریع پر نشه.
    اما من همیشه به شاگردای خودم می گم که توی آیلتس توانایی خود شما سنجیده می شه،آکادمی گوگوش یا مسابقه رقص نیست که بخواهن طرف رو مقایسه کنن با بقیه و به نسبت نمره بدن.
    اگر تختلاف نمره ای هم گاهی پیش میاد بخاطر تفاوت سواله.

Member aminbii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مكانيك-ساخت و توليد/تهران مركز

دوستان من به پيشنهاد استادم مي خوام برم ارمنستان امتحان بدم تا نمره بهتري بگيرم...اگر كسي مايله ميتونيم چند نفري بريم هزينش خيلي كم ميشه هم رفت و آمد ،هم اقامت...اطلاعات دقيق راجع به هزينه ها دارم اگه كسي پايست پيام بده بريم...
    ویرایش توسط aminbii : September 7th, 2011 در ساعت 06:01 PM

Junior Member hefv آواتار ها

سلام دوستان
    من تا 2 ما دیگه میرم آلمان واسه زبان آلمانی و باید آیلتس هم داشته باشم کسی اطلاع داره که امتحان اونجا چطوره ؟ آسون تره ؟ صرف داره برم اونجا؟
    مرسی

Junior Member

با سلام اگر کسی هست که در کشورهای همجوار در سال 2011 آزمون آیلتس داده لطفا از تجربیات ثبت نام و وضعیت آزمون (اینکه آسونتر از اینجا است یا نه ) بنویسه.

سلام دوستان
    یک سوال بسیار مهم برای خودم دارم, لطفا تو این زمینه حتما راهنماییم کنید, خیلی مهمه برام

این لینک سایت که مربوط به بریتیش کونسول هست رو ببینید
    http://ielts-results.britishcouncil....s/frmMain.aspx

1. ایا این لینکی که گزاشتم معتبر هست و از همین طریق باید نتیجه رو بببنم
    2. مواردی که برای گرفتن نتیجه باید بدم شماره پاسپورت و شماره داو طلبی هست و ایا نتیجه را با اسم و فامیل می دهد؟ ( اگه با اسم و فامیل نده , از کجا می تونم چک کنم که این کارنامه با این شماره داوطلبی مربوط به چه اسم وو فامیلی هست؟)
    3.چه طور میشه اصل بودن کارنامه و نمره و نتیجه و شماره داوطلبی و کلا همه چیز رو دوباره چک کرد؟
    4. آیا این لینک که گزاشتم مریوط به نتایج امتحان در مالزی هست؟

جهت اطلاعتون این موارد رو برای امتحان در مالزی دارم می پرسم. و اینکه اگه اطلاعاتی در مورد امتحان در مالزی دارید بهم بگویید

ممنونم
    3. ا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)