صفحه 7 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 994

موضوع: امتحان آیلتس در خارج از کشور

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : امتحان آیلتس در خارج از کشور

سلام.من وقتی دیدم توی ایران نمیشه فعلا"امتحان داد به ناچار دست به کار شدم تا ببینم توی کشورهای اطراف چه جوری میتونم امتحان بدم.با یک سرچ ساده و ارسال ایمیل به idp در استانبول به سایت زیر رسیدم
    https://ieltsregistration.org
    به این سایت برید و برای اون شهر و اون تاریخی که میخواهید ثبت نام کنید.من ابتدا فقط ثبت نام کردم و هیچ پولی ندادم.چند روز بعد خودشون ایمیل زدند که باید پول(345لیر ترکیه) پرداخت کنی.من در جواب نوشتم که الان همسرم در استانبول هست و چگونه میتونه پول رو پر داخت کنه(من ایران بودم).بلافاصله جواب دادند که همسر شما حضورا" به دفتر ما بیاد و پرداخت کنه و نیاز به بانک نبود و آدرس دفترشون رو هم فرستادن. همی چیز با ایمیل حل شد.10 روز قبل از امتحان هم برام ایمیل دادند که آدرس امتحانspeaking وامتحان اصلی کجاست.تعداد شرکت کننده ها خیلی کمتر از ایرانه و کسی که از من امتحان speaking گرفت native بود.ثبت نام کاری نداره و مشکل اصلی انتقال پول هست.یکی از دوستانم که چند سال قبل در باکو امتحان داده بود میگفت جاهایی مثل آذربایجان و ارمنستان و ترکیه که تعداد متقاضی کم هست بهتر با نفرات در پروسه ثبت نام راه میان و میشه حتی روز امتحان پول رو دستی بهشون داد.البته اگر تعداد دوستانی که تمایل دارند به ترکیه بریم (من میخواهم آکادمیک هم امتحان بدم) زیاد باشه و همه بهشون ایمیل بزنند قطعا" برای پرداخت پول باهامون راه میان و از همچین سود کلانی نمیگذرن.
    ielts.istanbul@idp.com
    آدرس ایمیلشون رو هم واستون گذاشتم.

Senior Member

Wink پاسخ : امتحان آیلتس در خارج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط lordmt نمایش پست ها
    از دوستان کسی نیست جواب بده؟
    سلام
    من دسامبر گذشته استانبول ایلتس آکادمیک امتحان دادم، شرایط برگزاری عالی بود،محل امتحان در یکی از دانشگاههای قسمت آسیایی بود.
    ولی نکته ی جالبش اینجاست که با بیش از یکساعت تاخیر امتحان شروع شد! ولی درکل شرایط بسیار آروم و بدون استرس بود.
    هرکلاس شاید ۱۵ تا داوطلب نشسته بودن و هر کلاسی هم جداگانه لب تاپ و اسپیکر واسه لیستنینگ داشت و کیفیت صدا هم عالی بود ، حتی قبلش مراقب کلاس کیفیت صدا رو با بچه ها چک میکرد که اگه کسی مشکل داره تغییر بدن.
    از نظر سطح امتحان هم بگم لیستنینگ در سطح آزمونهای کمبریج بود ولی ریدینگ خیلی خیلی آسونتر! رایتینگ هم که روتین بود و راحت. به نظر من نمره دادنشون هم به حق و درست بود. البته من اون روز سخت مریض بودم ولی چون چاره ای نداشتم و نمره ی بالایی هم واسه آیلتس نیاز نداشتم هرطور بود سرجلسه نشستم و همونقدر که تواناییشو داشتم جواب دادم و نتیجه هم برطبق همون عملکرد خودم بود.
    واسه اسپیکینگ هم یک خانوم انگلیسی مسن با من صحبت کرد(همون روز عصرش) ، بسیار آروم بود و صبور.
    درمورد نمره ی اسپیکینگ چون من میگم مریض بودم اصلا یادم نیست چطوری باهاش حرف زدم که بگم نمرم حقم بوده یا نه! (فکر کنم بدون فکر کردن زیاد حرف زدم و همین نمرم رو خراب کرد چون حوصله ی تمرکز و اینا رو نداشتم)
    ولی همینو یادمه که خیلی در کمال آرامش مصاحبه کرد و شما کوچکترین استرسی بهت دست نمی داد.
    امیدوارم پاسخ سوالتون رو داده باشم.

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

سلام دوستان
    من شنیدم که هزینه آیلتس ارمنستان رو میشه از طریق بانک ملت واریز کرد آیا درسته؟
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شنیدم که هزینه آیلتس ارمنستان رو میشه از طریق بانک ملت واریز کرد آیا درسته؟
    بهترین راه برای کسب اطلاعات اینه که بهشون ایمیل بزنیم.من شعبه بانک ملت توی ایروان رو 2سال پیش دیدم ولی نمیدونم الان هم هنوز برقرار یا نه.ضمنا"برای هر جا که اقدام میکنید باید سعی کنید قانعشون کنید که پول رو نقد بگیرن چون اگه که هر مشکلی پیش بیاد برگشت پول تقریبا" محاله.

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

من می خوام ماه می در بریتیش کانسیل دوبی امتحان بدم ، اما آدم از کجا بدونه امتحان اسپیکینگ چه زمانی هست؟ آیا مراکز برگزاری از الان اطلاع دارند کی آزمون شفاهی برگزار میشه؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    من می خوام ماه می در بریتیش کانسیل دوبی امتحان بدم ، اما آدم از کجا بدونه امتحان اسپیکینگ چه زمانی هست؟ آیا مراکز برگزاری از الان اطلاع دارند کی آزمون شفاهی برگزار میشه؟
    بالاخره یا چلد روز قبل از امتحان اصلیه یا چند روز بعد. ده روز تا یک هفته قبل از امتحان به شما ایمیل میزنن(البته اگر مثل IDP استانبول منظم باشن).مهمترین مساله پرداخت پوله.

سلام .
    من قبلا عید آیلتس سنجش امتحان دادم که فهمیدم تقلبی بوده و کلاهبرداری کردن...من هر چه سریع تر به خاطر ددلاین باید برم امتحان بدم میشه لطفا راهنمایی بکنید که کجا بهتره برم امتحان بدم که اسپیکینگم خوب بشه..این جوری تا الان نطر همه بوده ترکیه و ارمنستان بهترین جاست..میشه راهنمایی کنید در مورد هزینه و امتحان چطوری بوده؟
    ویرایش توسط nimaafshar8 : September 27th, 2012 در ساعت 12:25 PM دلیل: پینگلیش

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_vali نمایش پست ها
    salamسلام .
    من قبلا عید آیلتس سنجش امتحان دادم که فهمیدم تقلبی بوده و کلاهبرداری کردن...من هر چه سریع تر به خاطر ددلاین باید برم امتحان بدم میشه لطفا راهنمایی بکنید که کجا بهتره برم امتحان بدم که اسپیکینگم خوب بشه..این جوری تا الان نطر همه بوده ترکیه و ارمنستان بهترین جاست..میشه راهنمایی کنید در مورد هزینه و امتحان چطوری بوده؟
    در صفحه قبلی همین تاپیک درباره روند ثبت نام در ترکیه توضیح دادم.اما در باره هزینه ها:
    1-برای رفتن با هواپیما بهتره از تهران برید(چون فقط turkish airway در شهرستانها پرواز داره) و قیمت بلیط تمام شرکتهای هواپیمایی رو در بیارید(turkish airway,atlas jet,pegasus,mahan,aseman,iran air).قیمت بلیط هواپیما 500 تا 600 واسه رفت وبرگشت روش حساب کنید.با اتوبوس هم 36 ساعت از تهران تا استانبول راه هست(میتونید آنکارا امتحان بدید که هزینه رفت و آمد کمتر بشه) و بلیط رفت و برگشت حدود 150 تا 160 هزار تومن میشه.قطار رو پیشنهاد نمیدم.
    2-واسه اقامت هم یک جای خوب متوسط شبی 100$ روش حساب کنید.اگر تعداد زیاد بشه هزینه سرشکن میشه.
    ویرایش توسط nimaafshar8 : September 27th, 2012 در ساعت 12:25 PM

Junior Member

سلام دوست عزیز
    می تونم بپرسم سطح امتحان و نمرات چطور بود و آیا نمره writing شما در حد انتظار شما بود یا نه؟ امتحان speaking همان روز بود؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

امتحان speaking مال من روز قبل بود و مال نفرات دیگه رو خبر ندارم.نمرات هنوز نیومده.بهتون خبر میدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)