صفحه 92 از 100 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 994

موضوع: امتحان آیلتس در خارج از کشور

پیش فرض پاسخ : امتحان آیلتس در خارج از کشور

ششم ژوئن در IDP دبی امتحان آیلتس آکادمیک دادم و در روزی که قرار بود نتایج بیاد، ایمیل زیر رو برام ارسال کردن و گفتن نتایج نیاز به بررسی داره و در آینده‌ی نامعلوم اعلام میشه! تا حالا کسی با همچین چیزی مواجه شده؟
    تنها ایرانیِ روز امتحان من بودم. یکی از کسانی که باهاش امتحان داده بودم رو پیدا کردم و ازش پرسیدم که اونم مشکل مشابهی براش پیش اومده؟ گفت نه! همون موعد مقرر، نتایجش رو دریافت کرده!! من امتحان رو کاملا مطابق با قوانین و بدون کوچکترین مشکلی انجام دادم.
    الان کاملا حیرون شدم! نمی‌دونم کی نتایج میاد، عجله هم دارم برای ویزای انگلیس

We refer to your IELTS test of 06 June 2015
    Strict quality control procedures are in place to protect the integrity and security of the IELTS test. As part of these procedures, test results are routinely analyzed by the IELTS Test Partners before they are issued to candidates
    As a result of these procedures, your test scores for the 06 June 2015 have come under scrutiny and are being investigated. Your results are being withheld while this investigation is being conducted. Please note that all investigations are conducted without prejudice by the IELTS Test Partners
    The declaration on the IELTS application form that you agreed to includes the following statement: 'I understand that my results may not be issued 13 days after the test if any of the IELTS Test Partners deem it necessary to review any matter associated with my test
    Should you wish to offer any information that may support your test performance on 10 July 2014, please send a scanned handwritten statement to verification.ielts@idp.com within 14 days of the date of this letter. A template has been provided with this letter for you to use. Your statement must be written in English in your own handwriting and signed by you
    Any correspondence received after 14 days will not be considered

Junior Member

سلام دوستان
    من آلمان هستم الان و تا یه مدت دیگه میام ایران، میخوام امتحان آیلتس بدم، پیشنهاد می کنید که آلمان بهتر باشه و یا ایران؟ نمره برام مهم هست، میخوام بدونم کجا می تونم نمره بهتری بگیرم؟ مدرک را واسه انگلیس هم نمیخوام که مشکل عدم تایید انگلیس را داشته باشم.
    ممنون

سلام دوستان. مرکز آیلتس توی ارمنستان میشه معرفی کنید؟
    بعد چجوری و چه زمانی باید ثبت نام کنم؟ من آزمون آیلتس رو میخوام برای آبان ماه امسال بدم کی باید ثبت نام کنم؟
    من پاسپورت دارم و مشکلی بابت خروج از کشور ندارم. فقط اگه نحوه ثبت نام و زمان بندیشو بگید ممنون میشم.
    یه سوال دیگه هم اینه که آزمون آیلتس چند وقت به چند وقت برگزار میشه؟ چون ممکنه نمره مورد نظرمون رو نیاریم بعدش در اولین فرصت چه موقعی میشه امتحان مجدد بدیم؟ شنیدم که ثبت نام آزمون آیلتس باید یکی دو ماه قبل آزمون انجام بشه. رو این حساب اگه نمرمونو نیوردیم باز باید دو ماه صبر کنیم برای آزمون بعدی؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elalielali نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    آیا این حقیقت داره که آدم بهتره برگرده ایران امتحان آیلتس بده؟

من الان هشت ماهه‌ دارم توی استرالیا امتحان میدم و غیر از رایتینگ باقیش رو هفت میگیرم. ولی‌ رایتینگ رو بهم فقط شیش میدان!

حدس میزنم سیاسی باشه و اگه توی ایران امتحان بدم بتونم هفت بگیرم! نظر شما چیه؟

صادقانه بگید! عیبی نداره! من تحمّلش رو دارم! اسپیکینگ رو حداقل هفت میگیرم... لیسنینگ و ریدینگ رو هشت و بالاتر میگیرم... اما رایتینگ فقط شیش شیش شیش!
    من روزی که رفتم امتحان بدم یه خامی از استرالیا اومده بود برا امتحان..گفت دوستام حتی تا 10بار هم امتحان دادن تو استرالیا ولی نمره نمیدن..حالا من اومدم اینجا امتحان بدم
    این مشکل رو از چندنفر دیگه هم شنیده بودم

ببخشید مگه آیلتس توی ایران برگزار میشه هنوز؟
    من از خیلی ها شنیدم که دانشگاها نمره آیلتسی رو که توی ایران برگزار شده باشه رو قبول نمیکنن.
    میشه بیشتر توضیح بدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    ببخشید مگه آیلتس توی ایران برگزار میشه هنوز؟
    من از خیلی ها شنیدم که دانشگاها نمره آیلتسی رو که توی ایران برگزار شده باشه رو قبول نمیکنن.
    میشه بیشتر توضیح بدید؟
    آیلتس برگزار میشه و دانشگاه ها هم قبول دارن. تنها سفارت انگلیس قبول نداره آیلتس ایران رو که اونم حتی اگه دانشگاه بگه موردی نیس و ما میپذیریم سفارت تیرادی نمیگیری.

سلام دوستان، میخواستم ببینم کسی تو تورنتو ایلتس تجربه داشته ؟از طریقه امتحان و مقایسه با داخل ایران؟؟

Junior Member

سلام
    کسی از دوستان تجربه‌ی شرکت در آزمون آیلتس در کشور امارات رو داشته؟
    کدوم مرکز؟
    امتحان اسپیکینگ در همان روز انجام شد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MIBA

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان، میخواستم ببینم کسی تو تورنتو ایلتس تجربه داشته ؟از طریقه امتحان و مقایسه با داخل ایران؟؟
    یکی از دوستان من چندبار اونجا امتحان داد و نمره دلخواهشو نگرفت تا اینکه اومد ایران و اینجا هم امتحان داد تا موفق شد. البته هر اسکیل رو بالای 7 میخاست و معتقد بود توی ایران هر اسکیل رو حداقلنیم نمره بالاتر میدن بهش

دوستان هزینه امتحان آیلتس در خارج از ایران رو چجوری باید پرداخت کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)