صفحه 94 از 100 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 994

موضوع: امتحان آیلتس در خارج از کشور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان آیلتس در خارج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط taromi نمایش پست ها
    با تشکر فراوان از lagon666
    من همین دو ماه پیش استانبل بودم ۸ روز ولی چون تنها بودم نتونستم آدرس هیچ مرکز برگزاری ایلس رو پیدا کنم.بدون تحقیقات رفتم.این دفعه با تحقیق میرم.همراه از مشهد کسی هست؟ برای سال ۹۵
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي گلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    سلام

دوستان من در ماه آگست در یکی از کشورهای شمالی اروپا تست آیلتس دادم و نمراتم این ها بود : لیسنینگ 7.5 ریدینگ 7.5 رایتینگ 6 و شاهکارم اسپیکینگ 6.5 )))))))))) اورآل 7

خیلی ناراحت شدم چون واقعا حقم این نبود...اومدم ایران دوباره امتحان دادم در ماه دسمبر و نمراتم این بود : لیسنینگ 8 ریدینگ 7 رایتینگ 7 و اسپیکنگ 8 اورآل 7.5

لازم به توضیح هست که برای امتحان اولی تقریب40 %ا تمرین کرده بودم و برای دومی توی ایران تقریبا 5% تمرین داشتم....

واقعا لازم دیدم بیام این جا بگم تجربه ی خودم رو، چون از برخی دوستان شنیدم که به امید دادن امتحان آبلتس میخوان به هر طریقی اول پذیرش بگیرن بعد برن همون کشور امتحان بدن و حدنصاب کسب کنن.
    تجربه ی من و برخی از کسانی که میشناسم همگی این بوده که در کشورهایی که سطح متوسط زبانی مردمش بالاست مثل سوئد که واقعا ملتش عالی انگلیسی حرف میزنند واقعا توصیه میشه به امید کسب نمره نرید امتحان بدید چون سطح توقع اگزمینرهاش در رایتینگ و اسپیکینگ واقعا بالاست و میشید مثل من که 8 ایرانم اون جا 6.5 به حساب می اومده !!!!

امیدوارم مفید بوده باشه تجربه ام و پولتون هدر نره مثل من

موفق باش
    دقيقا منم موافقم منم كه در دبي امتحان دادم همين تازگي با وجود دونوبت در ايران امتحان دادن و اسپيكينگ ٧.٥ در دبي با وجود اگزمينر غير عرب ايشون به من ٦.٥ دادن!!!!!!!! ايران از همه جا بالانر ميده نمراتو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي گلستان

سلام دوست من از زمين تا اسمون فرق ميكنه و خيلي وابسته به نالج زبانت نيست من خودم در ايران دوبار امادميك امتحان دادم و اورآل ٧ شدم با اسپيكينگ ٧.٥ ولي در دبي كه امتحان دادم اگزمينر به من ٦.٥ داد اسپيكينگ!!!!!!!!ايا به نظر شما اين به نالج زبان ربط داره؟؟؟؟ نه اونجا من با هنديها مقايسه شدم ولي در ايران با ايرانيها تازه در دبي من با لهجه برنيش صحبت ميكردم چون كودكيمو در ايران نبودم. پس قضاوت با خودتون ولي دوستان خارج رفتن براي فقط امتحان پول تو چاه ريختنه مگر شما مسي روًداشته باشين كه پول جا و مكان نديدن و يه كورسي رو ثبت نام كنين بعد امتحان بدين

واقعا خیلی بده من نمیدونم چی کار کنم به 7 احتیاج دارم تو ایران نتونستم 7 بگیرم الانم کانادا هستم نمیدونم آیلتس امتحان بدم یا کلا سر همین قضیه که کشورای انگلیسی زبان بد نمره میدن سویچ کنم به تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط hildaaaaaa نمایش پست ها
    سلام دوست من از زمين تا اسمون فرق ميكنه و خيلي وابسته به نالج زبانت نيست من خودم در ايران دوبار امادميك امتحان دادم و اورآل ٧ شدم با اسپيكينگ ٧.٥ ولي در دبي كه امتحان دادم اگزمينر به من ٦.٥ داد اسپيكينگ!!!!!!!!ايا به نظر شما اين به نالج زبان ربط داره؟؟؟؟ نه اونجا من با هنديها مقايسه شدم ولي در ايران با ايرانيها تازه در دبي من با لهجه برنيش صحبت ميكردم چون كودكيمو در ايران نبودم. پس قضاوت با خودتون ولي دوستان خارج رفتن براي فقط امتحان پول تو چاه ريختنه مگر شما مسي روًداشته باشين كه پول جا و مكان نديدن و يه كورسي رو ثبت نام كنين بعد امتحان بدين
    والا من فک می کنم کلا سلیقه اییه
    چون من ایران اسپیکینگ 6 شدم ولی دبی 6.5 حتی 1 کلمه هم نخوندم برا امتحان دبی می خواستم برم تعطیلات گفتم یه امتحان هم بدم

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای TIER 2 انگلیس باید آیلتس بدم ک آیلتس ایرانو قبول نداره
    بخش اسپیکینگ گویا جدا هستش در آیلتس. می خوام بدونم فاصله آزمون کتبی و شفاهی جاهای مختلف باهم فرق داره؟ مثلا تو دبی 3 روزه و تو آنکارا 5 روز. من چون خیلی عجله دارم کمترین فاصله رو می خوام. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    سوال دوم اینکه اگه من بخوام برم مثلا آنکارا و آیلتس بدم هزینش کلا چقد میشه؟ اگه ب تفکیک هزینه بلیت هواپیما، هزینه هتل و هزینه ثبت نام آیلتس بگید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط BLC نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای TIER 2 انگلیس باید آیلتس بدم ک آیلتس ایرانو قبول نداره
    بخش اسپیکینگ گویا جدا هستش در آیلتس. می خوام بدونم فاصله آزمون کتبی و شفاهی جاهای مختلف باهم فرق داره؟ مثلا تو دبی 3 روزه و تو آنکارا 5 روز. من چون خیلی عجله دارم کمترین فاصله رو می خوام. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    سوال دوم اینکه اگه من بخوام برم مثلا آنکارا و آیلتس بدم هزینش کلا چقد میشه؟ اگه ب تفکیک هزینه بلیت هواپیما، هزینه هتل و هزینه ثبت نام آیلتس بگید ممنون میشم

امتحان اسپیکینگ من تو دبی ۱روز بعد از کتبی بود ولی خب خیلی ها امتحان رو همون روز خواسته بودن و بعد از کتبی امتحان اسپیکینگ دادن. خودتون می تونید درخواست بدید تاریخ اسپیکینگ رو عوض کنید.
    برای اطلاع از قیمت ها به آژانس ها زنگ بزنید یا تورهای لحظه آخری رو ببینید. من چون ۷ماه پیش رفتم آنکارا نمی تونم قیمت الان رو بگم. قیمت ها احتمالا با توجه به فصل عوض میشه.

Junior Member

با تشکر از پاسختون
    سه تا سوال دیگه هم دارم
    من شنیدم که در ترکیه برای بخش لیسنیگ هدفون وجود نداره (که البته خودمم شکه شدم). من نمی دونم پس چه جوری باید گوش بدیم یهو از بلنگو که پخش نمی کنن؟؟؟؟؟
    مطلب دوم هم که شنیدم اینه که BC بهتر از IDP نمره می ده. می خواستم بدونم دوستان موافقن؟؟؟
    سوال آخرهم این که اگه بخوایم بریم باکو آماده شدن ویزای آذربایجان چند روز طول می کشه؟؟؟

Junior Member

یه سوال اساسی یادم رفت
    ثبت نام BC و IDP آنلاین هستن دیگه؟ یعنی من با ویزا کارت می تونم از ایران ثبت نام کنم؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم اگر کسی ترکیه امتحان بده کارنامه شو براش ایران ارسال میکنند یا حتی انگلیس یا فقط باید ادرس ترکیه باشه

ممنون
    just 4030

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)