صفحه 96 از 100 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 994

موضوع: امتحان آیلتس در خارج از کشور

پیش فرض پاسخ : امتحان آیلتس در خارج از کشور

سلام
    دوستان سه روز پیش بریتیش کانسیل گرجستان ثبت نام کردم و از طریق یکی از دوستانم در ایتالیا پول رو به یورو واریز کردم. تو سایت هم نوشته که از طریق ایمیل تاییدیه براتون فرستاده خواهد شد اما هنوز هیچ ایمیلی برای من نیومده. امروز اگه بگذره یعنی 3 کاری کامل.!
    به نظرتون معمولا چند روزه پاسخ میدن؟
    دوم اینکه تو سایت بریتیش کانسیل نوشته بود که باید واریز پول به GEl ( پول رایج گرجستان) باشه ... با این حساب ممکنه ثبت نامم رو نپذیرند؟ و اگه قبولش نکنند آیا پول رو برگشت میدن یا نه؟

دوستان لطفا اگه کسی تجربه مشابه یا اطلاعاتی داره بهم کمک کنه و منو از این بلاتکلیفی در بیاره .

ممنونم

سلام دوستان٬
    کسی که تو کانادا دانشجو هست و اقامت نداره آیا میتونه تو خاک کانادا آزمون آیلتس جنرال بده؟ کسی تجربه ای تو این زمینه داره؟
    اینجا: https://ielts.britishcouncil.org/TermsConditions.aspx در رابطه با مدارکی که روز آزمون باید همراه داشته باشیم یکی از مدارک رو نوشته permanent resident card
    یه مقدار به شک افتادم که آیا میشه تو کانادا آزمون داد یا نه!

سلام
    من میخوام برای اولینو اخرین بار امتحان ایلتس بدم و میخوام خارج از ایران بدم. ولی تو انتخاب مرکز واقعا گیج شدم چون چیزای متناقض خیلی نوشتن واقعا گیج کننده ست. من اصلا هم مبلعشو ندارم تا مثل بعضیها بیامو مراکز امتحانی رو امتحان کنم و فقط یه بار دمیتونم امتحان بدم. تورو جون هر کی که دوسش دارین یه راهنمایی درست وحسابی کنین. سطح زبانم مخصوصا لیسینینگ و ریدینگ و رایتینگم هم خیلی خوبه.
    یه سوالی هم که داشتم اینه که ایا درسته تو ترکیه هدفون نمیدن؟؟؟؟
    و اینکه من اینطور فهمیدم از نوشته های این سایت که مراکز بریتیش کنسول از idp بهتره؟
    درسته؟

سلام

از افراد با تجربه خواهش می کنم که جواب ما را اینجا بدهند تا این بچه ها از بلاتکلیفی در بیان.... خواهشا

ارادت

DO NOT WASTE YOURSELF ON APPLYING FOR GETTING ADMISSION FROM USA
    THE EMBASSY OF U.S WILL DISAPPOINT YOU AUTOMATICALLY . DO NOT LOSE YOUR LIFE TIME ON AMERICA

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوست عزیز
    من تجربه امتحان خارج از ایران رو دارم. نظرم اینه که آیلتس یه آزمون بین المللی با استاندارد، چارچوب مشخص برای تدوین سوالات و ارزشیبابی هست.
    در خصوص ارزشیابی و نوع سوالات تفاوت خاصی در اینکه داخل یا خارج از کشور آزمون بدین وجود نداره.
    اما در خصوص نحوه برگزاری، سالن، شرایط و محیط برگزاری آزمون بسته به کشور و شهر تفاوت دارد.
    تصمیم با خودتان است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad2009 نمایش پست ها
    سلام

از افراد با تجربه خواهش می کنم که جواب ما را اینجا بدهند تا این بچه ها از بلاتکلیفی در بیان.... خواهشا

ارادت

سلام
    من میخوام برای اولینو اخرین بار امتحان ایلتس بدم و میخوام خارج از ایران بدم. ولی تو انتخاب مرکز واقعا گیج شدم چون چیزای متناقض خیلی نوشتن واقعا گیج کننده ست. من اصلا هم مبلعشو ندارم تا مثل بعضیها بیامو مراکز امتحانی رو امتحان کنم و فقط یه بار دمیتونم امتحان بدم. تورو جون هر کی که دوسش دارین یه راهنمایی درست وحسابی کنین. سطح زبانم مخصوصا لیسینینگ و ریدینگ و رایتینگم هم خیلی خوبه.
    یه سوالی هم که داشتم اینه که ایا درسته تو ترکیه هدفون نمیدن؟؟؟؟
    و اینکه من اینطور فهمیدم از نوشته های این سایت که مراکز بریتیش کنسول از idp بهتره؟
    درسته؟
    لطفا جواب بدید. یه هفته گذشت
    آیا کسی میدونه دبی چطوری؟ هدفون میده یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان آیلتس استاندارد هست ولی مثلا توی رایتینگ اگزمینر ها می گردند دنبال اشتباهات رایجی که فارسی زبانها دارند و اصطلاحا شرطی شدن نسبت به همون اشتباه ها و اشتباهات دیکه رو کمتر می بینند. به نظرم بیرون ایران توی رایتینگ یکم بهتر میشه نمره گرفت البته دقت داشته باشید نهایتا 0.5 نمره هست اونم توی بخش نمره دهی گرامرش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsadinani12 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سه روز پیش بریتیش کانسیل گرجستان ثبت نام کردم و از طریق یکی از دوستانم در ایتالیا پول رو به یورو واریز کردم. تو سایت هم نوشته که از طریق ایمیل تاییدیه براتون فرستاده خواهد شد اما هنوز هیچ ایمیلی برای من نیومده. امروز اگه بگذره یعنی 3 کاری کامل.!
    به نظرتون معمولا چند روزه پاسخ میدن؟
    دوم اینکه تو سایت بریتیش کانسیل نوشته بود که باید واریز پول به GEl ( پول رایج گرجستان) باشه ... با این حساب ممکنه ثبت نامم رو نپذیرند؟ و اگه قبولش نکنند آیا پول رو برگشت میدن یا نه؟

دوستان لطفا اگه کسی تجربه مشابه یا اطلاعاتی داره بهم کمک کنه و منو از این بلاتکلیفی در بیاره .

ممنونم
    منم قصد ثبت نام دارم و همین سوال برام پیش اومد
    چندتا صرافی زنگ زدم اما هیچکدوم gel واریز نمیکردند
    آاگر بخواهیم آنلاین پرداخت کنیم باید حتما کارت اعتباری گرجستان باشه دیگه؟

سلام

من میخوام ازمون ایلتس جنرال در انگلستان بدم. میخواستم بدونم کسی از دوستان تجربه امتحان ایلتس در انگلستان رو داره؟

** Don't Surrender, because you can win...I did **

دوستان کسی می دونه این قضیه برتیش کانسیل و idp چیه؟ و از کجا میشه فهمید که که سنتر idp هستش یا برتیش کانسیل؟ آیا توی کانادا هم سنتر ایلتس برتیش کانسیل هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)