صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: کاپلان USMLE

Junior Member

پیش فرض کاپلان USMLE

بجه های پزشک عمومی من یک راهنمایی فوری میخوام . کسیو میشناسید از طریق کورس USMLEکاپلان ویزایF گرفته باشه؟ آیا کاپلان رو سفارت ریجکت میکنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کاپلان USMLE

سلام بر دوستان، آیا میشه با ویزای f2 ، در کلاس های کاپلان شرکت کرد؟ پیشاپیش از راهنماییتون ممنون.

Junior Member

راحت ریجکت میکنن به من گفتن کاپلان دانشگاه نیست و ریجکت شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash023 نمایش پست ها
    راحت ریجکت میکنن به من گفتن کاپلان دانشگاه نیست و ریجکت شدم

دوست گرامی آیا شما خبر دارید که با ویزای f2 میشه در کلاس های کاپلان شرکت کرد؟ من الان ویزای f2 رو دارم.

Junior Member

من فکر نمیکنم چون کاپلان هم به پذیرش نیاز داره

نقل قول نوشته اصلی توسط kaban نمایش پست ها
    دوست گرامی آیا شما خبر دارید که با ویزای f2 میشه در کلاس های کاپلان شرکت کرد؟ من الان ویزای f2 رو دارم.

Junior Member

شاید بشه ویزا گرفت

من هنوز حتی یک نفر هم ندیدم که با این روش تونسته باشه ویزا بگیره. فقط در حد اینکه تو اینترنت کسی بگه "شنیدم یه نفر فلان جا اینطوری ویزا گرفته" ! وگرنه هیچ مورد عملی حداقل من که ندیدم.
    مطمئن باشید اگر چنین راهی عملی و ممکن بود اینهمه دغدغه برای ویزا گرفتن اصلا وجود نداشت! اونم ویزای f که الان چند بار ورود شده.

Junior Member

من یه دوست دندانپزشک دارم که تو کالیفرنیا به موسسه کاپلان میره، میگه 30-40 تا پزشک ایرانی اونجا هستن که از طریق کاپلان ویزا گرفتن و اونجا امتحان میدن. همه شون از اروپا ویزا گرفتن از سوئد و آلمان. ظاهرا کاپلان فرم i20 صادر میکنه که میشه باهاش ویزای f1 گرفت که البته یه کم اما و اگر داره و بستگی به شانس و محل سفارتتون داره.
    .... آری شود ولیک به خون جگر شود.

Junior Member

من 13 دسامبر تونستم از طریق کاپلان در قبرس ویزا بگیرم. نتیجه مصاحبه رو تو بخش بیان تجربیات مصاحبه سفارت گذاشتمو البته اینجا هم توضیح میدم.افسر سفارت خیلی مایل نبود ویزا بده ولی وقتی کامل براش توضیح دادم قانع شد. اول براش گفتم که خود فارغ التحصیلان امریکا هم این موسسه رو کلاساشو شرکت میکنند و ما که فارغ التحصیل امریکا نیستیم واقا برامون لازمه. 2. اینکه شرایط بالینی و مواجهه با بیماران و بیمارستانها در امریکا و ایران متفاوته و ما برای ورود به رزیدنتی باید از قبل اشنا بشیم و کاپلان این امکانو فراهم میکنه. 3. پذیرش گرفت در رزیدنتی با پی اچ دی کاملا متفاوته. برای پی اچ دی میشه ازخارج از امریکا اقدام کرد و نیاز به مصاحبه نداره اما برای پذیرش رزیدنتی من باید حتما تو امریکا باشم شخصا یه دانشگاهها برای مصاحبه مراجعه کنم 4و تفاوتهایی بین نضام پزشکی ایران و امریکا هست که کاپلان این تفاوتها رو برای مت پوشش میده در نهایت هیچ چیزی غیر ممکن نیست. با پاسخهای حساب شده میشه افسر رو قانع کرد. البته بر اساس شنیده های من افرادی که از دوبی انکارا و باکو اقدام کردن موفق نشدن ولی از قبرس و بیروت کسانی تونستن برای کاپلان ویزا بگیرن. من خودم شخصا تصمیم داشتم از طریق ریسرچ پوزیشن برم ولی در اون صورت وقت نمیشه امتحان هارو داد به نظر من اگه پس انداز به اندازه 18 ماه زندگی در امریکا دارید کاپلان روش خوبی برای گرفتن ویزا و دادن امتحاناته.
    .... آری شود ولیک به خون جگر شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dresi نمایش پست ها
    من 13 دسامبر تونستم از طریق کاپلان در قبرس ویزا بگیرم. نتیجه مصاحبه رو تو بخش بیان تجربیات مصاحبه سفارت گذاشتمو البته اینجا هم توضیح میدم.افسر سفارت خیلی مایل نبود ویزا بده ولی وقتی کامل براش توضیح دادم قانع شد. اول براش گفتم که خود فارغ التحصیلان امریکا هم این موسسه رو کلاساشو شرکت میکنند و ما که فارغ التحصیل امریکا نیستیم واقا برامون لازمه. 2. اینکه شرایط بالینی و مواجهه با بیماران و بیمارستانها در امریکا و ایران متفاوته و ما برای ورود به رزیدنتی باید از قبل اشنا بشیم و کاپلان این امکانو فراهم میکنه. 3. پذیرش گرفت در رزیدنتی با پی اچ دی کاملا متفاوته. برای پی اچ دی میشه ازخارج از امریکا اقدام کرد و نیاز به مصاحبه نداره اما برای پذیرش رزیدنتی من باید حتما تو امریکا باشم شخصا یه دانشگاهها برای مصاحبه مراجعه کنم 4و تفاوتهایی بین نضام پزشکی ایران و امریکا هست که کاپلان این تفاوتها رو برای مت پوشش میده در نهایت هیچ چیزی غیر ممکن نیست. با پاسخهای حساب شده میشه افسر رو قانع کرد. البته بر اساس شنیده های من افرادی که از دوبی انکارا و باکو اقدام کردن موفق نشدن ولی از قبرس و بیروت کسانی تونستن برای کاپلان ویزا بگیرن. من خودم شخصا تصمیم داشتم از طریق ریسرچ پوزیشن برم ولی در اون صورت وقت نمیشه امتحان هارو داد به نظر من اگه پس انداز به اندازه 18 ماه زندگی در امریکا دارید کاپلان روش خوبی برای گرفتن ویزا و دادن امتحاناته.

سلام من چند تا سوال داشتم
    اول اینکه می شه بگید برای کدوم STEP ها اقدام کردید و نکته بعدی اینکه کدوم یکی از دوره ها رو انتخاب کردید موقع پذیرش گرفتن چون کلاس ها بر اساس تعداد هفته و نوع LIVE و CENTER بودن تنوع داره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین