صفحه 1 از 44 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

پیش فرض مدرسه ایتالیا

می خواستم بدونم امتحان مدرسه در چه تاریخی برگزار میشه و جوابش چه مدت بعد از امتحان میاد. ممنون میشم اگر اطلاعی دارین پاسخ بدین. من توی سایت خود مدرسه نتونستم جواب این سوالم رو پیدا کنم.
    ویرایش توسط halandoon : April 11th, 2010 در ساعت 09:24 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

لول 1 شنبه 4 اردیبهشت لول 2 جمعه 3 اردیبهشت تا اخر همون هفته میدن

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

ممنون از جوابتون. سوال دیگه ای که در این مورد دارم اینه که ایا مدرک مدرسه ، می تونه به عنوان یه مدرک بین المللی محسوب بشه؟ یعنی در حد celi و cels هست؟ من برای یکی دانشگاههایی که می خوام اپلای کنم ( و مربوط به اراسموسه که یه قسمتش توی ایتالیا برگزار میشه) نیاز به مدرک بین المللی ایتالیایی دارم، می خوام ببینم میشه روی مدرک مدرسه حساب کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aranjuez نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. سوال دیگه ای که در این مورد دارم اینه که ایا مدرک مدرسه ، می تونه به عنوان یه مدرک بین المللی محسوب بشه؟ یعنی در حد celi و cels هست؟ من برای یکی دانشگاههایی که می خوام اپلای کنم ( و مربوط به اراسموسه که یه قسمتش توی ایتالیا برگزار میشه) نیاز به مدرک بین المللی ایتالیایی دارم، می خوام ببینم میشه روی مدرک مدرسه حساب کرد؟
    من شنیدم اگه لول سه را بخونی خود کنسولگری بهت یه مدرک مورد تایید اتحادیه اروپا میده.

Junior Member

واهش میکنم.من این مدارکی رو که گفتی نمیشناسم ولی برای پذیرش از دانشگاه های ایتالیا برای رشته های تدریس به زبان ایتالیایی فقط میتونی با مدرک زبان مدرسه بری پس مطمئن باش که معتبره.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات - دانشگاه گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط Aranjuez نمایش پست ها
    می خواستم بدونم امتحان مدرسه در چه تاریخی برگزار میشه و جوابش چه مدت بعد از امتحان میاد. ممنون میشم اگر اطلاعی دارین پاسخ بدین. من توی سایت خود مدرسه نتونستم جواب این سوالم رو پیدا کنم.
    البته این تاریخی که Siagianni فرمودن مال خود بچه های مدرسه هستش که اگه عضوش باشین حتما رو بورد خوندینش. اما کسایی که عضو مدرسه نیستن امتحان 1 و2 رو باهم می دن که در بهمن برگزار می شه.
    Arta

Senior Member

سلام. شرایطی دارن که بشه بدون اینکه سطح 1 و 2 رو در مدرسه خوند برای سطح 3 به کلاس های مدرسه رفت؟ منظورم قبل از بهمنه و بدون امتحان آزاد 1 و 2 بهمن. کسی اطلاع داره؟ ممنون.

Junior Member emotion آواتار ها

شماره تلفن مدرسه ایتالیایی : 22807580
    میان پنجره و دیدن / همیشه فاصله ایست

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    سلام. شرایطی دارن که بشه بدون اینکه سطح 1 و 2 رو در مدرسه خوند برای سطح 3 به کلاس های مدرسه رفت؟ منظورم قبل از بهمنه و بدون امتحان آزاد 1 و 2 بهمن. کسی اطلاع داره؟ ممنون.
    فکر نکنم چنین امکانی وجود داشته باشه.

به دوستانی که امسال میخوان برن ایتالیا پیشنهاد می کنم کلاس لول یک ترم تابستان مدرسه رو ثبت نام کنن. ثبت نامش هم فکر کنم شنبه اول خرداد باشه.
    مدارک مورد نیاز هم فکر کنم سه قطعه عکس دوتا کپی شناسنامه و بعد هم باید 280 تومن بریزین به حساب مدرسه.

صفحه 1 از 44 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)