صفحه 5 از 49 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mana نمایش پست ها
    ببخشید و یه سواله دیگه واسه ثبت نام داخله سایت اعلام می کنه کی هست دقیق؟ثبت نام اینترنتیه دیگه؟
    ثبت نام حضوریه و بیش از حدی که فکر کنید شلوغه! نحوه اطلاع رسانیشون رو نمیدونم
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

نقل قول نوشته اصلی توسط rose liped نمایش پست ها
    من کتاب های Espresso رو دارم.و با قیمت خیلی کمتر تهیه کردم. خود کتاب فروشی هم گفت این کتابیه که سفارت درس میده و به بچه ها 30تومن میده!!
    حالا حتما باید از خود مدرسه کتاب ها رو گرفت؟

سلام دوست عزیز. من 2 سال پیش 2 ترم مدرسه ایتالیایی رو پاس کردم ولی ان موقع نمیخواستم برم. میخوام امسال امتحان ازاد را بدم که فهمیدم کتابا عوض شده. میشه لطف کنین بگین از کجا کتابای جدید رو خریدین؟ ممنون مشم ادرسشو بهم بدین. مرسی خیلی زیاد.................مرجان

Junior Member

با سلام

عزیزانی که الان مشغول تحصیل در ایتالیا هستند آیا با دو ترم مدرسه ی ایتالیایی می توان از پس درک درس ها و گرفتن نمره ی مطلوب برآمد یا اینکه باید علاوه بر دو ترم مدت زیادی زبان ایتالیایی یادگرفت (موضوع یادگیری زبان که همیشه باید باشه اما می خوام بدونم 2 ترم زبان جهت مرتفع کردن مشکل درک مطالب سر کلاس برای بدو ورود کافی است یا خیر ؟ )

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zaza2z نمایش پست ها
    با سلام

عزیزانی که الان مشغول تحصیل در ایتالیا هستند آیا با دو ترم مدرسه ی ایتالیایی می توان از پس درک درس ها و گرفتن نمره ی مطلوب برآمد یا اینکه باید علاوه بر دو ترم مدت زیادی زبان ایتالیایی یادگرفت (موضوع یادگیری زبان که همیشه باید باشه اما می خوام بدونم 2 ترم زبان جهت مرتفع کردن مشکل درک مطالب سر کلاس برای بدو ورود کافی است یا خیر ؟ )
    والا راستش رو بخواید اینه که دوترم اصلاً کافی نیست! یعنی اصلاً روی درک مطلب ترم یک با دوترم حساب نکنید. اما از ترم دوم دیگه تقریباً مشکل حادی نیست.
    این رو هم بگم که زیاد نترسونده باشمتون به هر حال خیلی از دوستان با همین دوترم میرن و ترم اول رو هم یکم با سختی اما به هر حال ردش میکنند. زیاد جای نگرانی نیست.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

ضمن سپاس از halandoon عزیز

سوال دیگری داشتم در این مورد که طول مدت زمان فراگیری زبان تا گرفتن مدرک و طبیعتا بعد از آن دریافت ویزای 6 ماهه چقدر است ؟ یعضی می گویند دو ترم هست که 4.5 ماهه و عملا سر یک سال شما ویزا 6 ماهه میگیرید در صورت قبولی. آیا این درسته ؟؟

و سوال دوم اینکه که فرض کنید من 2 ترم رو قبول شدم و ویزا ی 6 ماهه گرفتم ولی به خاطر برخی مشکلات نتونستم تو مدت 6 ماه برم ایتالیا ، خب پس ویزا باطل میشه و دوباره چه جوری میشه ویزای 6 ماهه گرفت برای رفتن ؟ باید دوباره امتحان داد ؟

ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zaza2z نمایش پست ها
    ضمن سپاس از halandoon عزیز

سوال دیگری داشتم در این مورد که طول مدت زمان فراگیری زبان تا گرفتن مدرک و طبیعتا بعد از آن دریافت ویزای 6 ماهه چقدر است ؟ یعضی می گویند دو ترم هست که 4.5 ماهه و عملا سر یک سال شما ویزا 6 ماهه میگیرید در صورت قبولی. آیا این درسته ؟؟

و سوال دوم اینکه که فرض کنید من 2 ترم رو قبول شدم و ویزا ی 6 ماهه گرفتم ولی به خاطر برخی مشکلات نتونستم تو مدت 6 ماه برم ایتالیا ، خب پس ویزا باطل میشه و دوباره چه جوری میشه ویزای 6 ماهه گرفت برای رفتن ؟ باید دوباره امتحان داد ؟

ممنونم
    مدرسه که سه ترم هست ولی بله برای گرفتن ویزا قبولی در ۲ ترمش اجباری هست که معمولن همون ۴ ۵ ماه طول می‌کشه..
    دو تا نکته هست در جواب به صحبت‌های شما
    اول اینکه امتحان مدرسه تا گرفتن ویزا خودش چند ماه فاصله زمانی هست (امتحان مدرسه بهمن و ویزا معمولن اواسط مرداد) بعد اینکه امتحان مدرسه فقط یک سال اعتبار داره و اگر بخواهید به تعویق بیندازیدش باید دوباره امتحان بدید مگر اینکه از راه‌های غیر معمول و مخصوص ایران بخواهید وارد عمل بشید..
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

سلام.
    من تهران نیستم و تو شیراز کلاس خصوصی گرفتم که کتاب اسپرسو رو باهام کار می کنن. می خواستم بدونم که می شه امتحان سطح 1 و 2 رو با هم داد؟ یعنی اینکه من بهمن چه امتحانی رو باید بدم؟ و اینکه چیکار باید بکنم ؟ منظورم از نظر نحوه ی ثبت نام و زمان و هزینه است.
    مرسی.

یه سوال دیگه. من واسه ترم بهار که از مارچ شروع می شه ، پذیرش گرفتم و رشتم به زبان انگلیسی هستش. این امتحان زبان سفارت کجا به درده من می خوره؟ اصلا مزیتی داره ؟ یعنی استفاده ای می شه ازش کرد مثلا واسه اجازه ی کار یا چیز دیگه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti-1 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه. من واسه ترم بهار که از مارچ شروع می شه ، پذیرش گرفتم و رشتم به زبان انگلیسی هستش. این امتحان زبان سفارت کجا به درده من می خوره؟ اصلا مزیتی داره ؟ یعنی استفاده ای می شه ازش کرد مثلا واسه اجازه ی کار یا چیز دیگه؟
    نه ارزش خاصی نداره.. فقط واسه خود سفارت مدرک قابل قبولی هست !!!
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

سلام من تازه می خوام برای ایتالیا اقدام کنم می خواستم بدونم تاریخ ثبت نام بعدی مدرسه ایتالیایی چه زمانیه ؟
    و اینکه از نظر بچه هایی که بیشتر اطلاعات دارند برای یاد گرفتن زبان بریم مدرسه بهتره یا خودمون از جاهای دیگه و کلاسای دیگه بخونیم و امتحانش رو بدیم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)