صفحه 16 از 49 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

دوست عزیز مهلت ثبت نام مدرسه ایتالیایی تموم شد و اگه شما می خواید بخونید باید یا خودتون بخونید یا برید کلاس متفرقه. من شخصا کلاس رو ترجیح میدم چون انگیزه مطالعه رو میبره بالا

من الان دارم توی مدرسه ایتالیایی تازه لول 1 رو می خونم می خواستم بیبینم کسی در مورد امتحان اخرش می دونه یا همون امتحان لول1 می گن خیلی سخته چه جوری می شه خوند که نمره بیاریم
    بعد برای مستر موقع ویزا گرفتن مدرسه نقشی داره چون من شنیدم بیشتر برای لیسانس بچه ها اقدام می کنند.

سلام دوستان
    اگه کسی کارت پایان خدمت نداشته باشه و استزنی رو قبول شه باید بعدش چی کار کنه ؟ همه پسرای اینجا از نظر نظام وظیفه ok هستن ؟ ؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanparikhi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه کسی کارت پایان خدمت نداشته باشه و استزنی رو قبول شه باید بعدش چی کار کنه ؟ همه پسرای اینجا از نظر نظام وظیفه ok هستن ؟ ؟؟؟
    موردی نداره. با همون کارنامه زبان و پذیرشی که میگیره میره دنبال کارای معافیت تحصیلی و بعد هم گرفتن پاسپورت و ویزا..
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

با ویزای تحصیلی ، تا چه مدت به صورت متداول می شه تو ایتالیا زندگی کرد ؟ تا پایان دوره تحیصیلی میشه موند یا باز باید بیاییم ایزان تا تمدید کنیم ؟
    و اگر تو این مدت کسی ازدواج کنه با یه ایتالیایی جز شهروند ایتالیای محسوب میشه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanparikhi نمایش پست ها
    با ویزای تحصیلی ، تا چه مدت به صورت متداول می شه تو ایتالیا زندگی کرد ؟ تا پایان دوره تحیصیلی میشه موند یا باز باید بیاییم ایزان تا تمدید کنیم ؟
    و اگر تو این مدت کسی ازدواج کنه با یه ایتالیایی جز شهروند ایتالیای محسوب میشه ؟
    یه چیزی اول بگم که برای معافیت تحصیلی گرفتن نباید غیبت داشته باشید برای سربازی.... غیبت نباشه با پذیرش می رید و دست به کار مراحل قانونی و وثیقه گذاشتن میشید....

در مورد ویزای تحصیلی یه چیزی اونجا تو ایران میزنن تو پاسپورت اما اینجا باید بیای تبدیلش کنی به کارت اقامت. کارت اقامت سال به سال با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل با گذراندن حداقل ۱۰ واحد در سال قبل تمدید میشه تا هر زمان که لازم باشه.

اون سیستم ازدواج را نمیدونم دقیق اما فکر نمیکنم پروسه سریع انجام بشه و باید مثل بقیه جا ها چند سال با هم باشید... حتی بچه دار هم بشید میدونم اول بچه شهروند حساب میشه و چند سال بعد والدین میتونن حق شهروندی پیدا کنن!

سلام
    واسه ثبت نام مدرسه ايتاليايي آيا محدوديت سني وجود داره؟ واسه تمام مقاطع ميشه اقدام كرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirreza2009 نمایش پست ها
    سلام
    واسه ثبت نام مدرسه ايتاليايي آيا محدوديت سني وجود داره؟ واسه تمام مقاطع ميشه اقدام كرد؟
    من تا جالا ندیدم محدودیت سنی

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    نمیدونم تاپیک درستی اومدم یا نه!
    میخواستم بدونم اگر کسی زبان ایتالیایی رو کامل باشه ولی به مدرسه ایتالیایی تهران دسترسی نداشته باشه میتونه فقط امتحان پایان ترم مدرسه رو بده و مدرک رو بگیره؟باتشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ita نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    نمیدونم تاپیک درستی اومدم یا نه!
    میخواستم بدونم اگر کسی زبان ایتالیایی رو کامل باشه ولی به مدرسه ایتالیایی تهران دسترسی نداشته باشه میتونه فقط امتحان پایان ترم مدرسه رو بده و مدرک رو بگیره؟باتشکر
    سلام آره میشه .. مدرسه ایتالیایی سالی یه بار در بهمن امتحان استرنی از داوطلبان آزاد میگیره (از هر دو کتاب مدرسه یه امتحان جامع) منم مثل شما بودم که امسال قبول شدم و دارم میرم اگه خدا بخواد..
    منم امضا ندارم، انگشت میزنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)