صفحه 17 از 49 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

با سلام خدمت همه
    من تازه با اين سايت آشنا شدم. رفتم موسسه خوارزمي ثبت نام كردم. هفته بعد كلاسهاي ايتاليايي شروع ميشه. كسي ميدونه اين كلاسها با مدرسه ايتاليايي در ارتباط هست يا نه؟
    در مورد مدرسه ايتاليايي اگه كسي اطلاعاتي در مورد اينكه اصلاً براي چي هست و چطور ميشه درش ثبت نام كرد و ثبت نامش كيه لطفاً به من بگه. ممنون از همه

سلام دوستان میخواستم ببینم اگه مدرسه ایتالیایی بریم در آخر بعد ار 3 مرحله
    ، بهمون ویزا میدن ؟!من امسال پیش دانشگاهی هستم میخوام ببینم احتمال رفتن و ادامه دادن در رشته ی پزشکی چهقدره ؟!مرسی

Junior Member

3 سوال داشتم - لطفا دوستانی که از طریق مدرسه ایتالیایی اقدام کردند یا کاملا مطلع اند پاسخ دهند

1- شروع ترم های مدرسه ایتالیایی از کی هست و زمان ثبت نام از کی ؟

2- من دارم برای مقطع کارشناسی درس می خونم در دانشگاه و فکر کنم 2.5 سالی طول بکشه - سوال اینه که level ای که در مدرسه ایتالیایی امتحان باید بدهیم و قبول شویم تا ویزای تحصیلی بدهند چقدر از لحاظ زمانی طول میکشد ؟ در اصل می خواهم بدانم که کمتر از 2.5 سال دانشگاهم هست یا بیشتر ؟

3- اگر زودتر از 2.5 سال زبان ایتالیایی تمام شد و مدرک آن به همراه ویزا را گرفتیم تا چند وقت این ویزا اعتبار داره ؟ اگر از اعتبارش بگذره و نرویم ایتالیا برای گرفتن ویزای مجدد باید دوباره امتحان زبان بدهیم ؟

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaktooss نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم ببینم اگه مدرسه ایتالیایی بریم در آخر بعد ار 3 مرحله
    ، بهمون ویزا میدن ؟!من امسال پیش دانشگاهی هستم میخوام ببینم احتمال رفتن و ادامه دادن در رشته ی پزشکی چهقدره ؟!مرسی
    بعد از قبولي در لول 2 ویزا بهتون میدن لول 3 اختیاریه برای يادگیري بیشتر زبان ایتالیایی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaza2z نمایش پست ها
    3 سوال داشتم - لطفا دوستانی که از طریق مدرسه ایتالیایی اقدام کردند یا کاملا مطلع اند پاسخ دهند

1- شروع ترم های مدرسه ایتالیایی از کی هست و زمان ثبت نام از کی ؟

2- من دارم برای مقطع کارشناسی درس می خونم در دانشگاه و فکر کنم 2.5 سالی طول بکشه - سوال اینه که level ای که در مدرسه ایتالیایی امتحان باید بدهیم و قبول شویم تا ویزای تحصیلی بدهند چقدر از لحاظ زمانی طول میکشد ؟ در اصل می خواهم بدانم که کمتر از 2.5 سال دانشگاهم هست یا بیشتر ؟

3- اگر زودتر از 2.5 سال زبان ایتالیایی تمام شد و مدرک آن به همراه ویزا را گرفتیم تا چند وقت این ویزا اعتبار داره ؟ اگر از اعتبارش بگذره و نرویم ایتالیا برای گرفتن ویزای مجدد باید دوباره امتحان زبان بدهیم ؟

ممنونم
    1- ثبت نام لول 1 شنبه 19 شهریور بود که تموم شد. پنج شنبه هم بچه هایی که ثبت نام کردن باید فیش بانکي رو ببرن مدرسه تا ثبت بشن و کتاباشونو بگيرن.
    2- هر لول حدودا 3 ماهه. برای گرفتن ویزا بايد لول 1 و 2 را بگذرونید که اگه این ترم ثبت نام می کردید حدودای ارديبهشت 91 لول 2 هم تموم میشه.

Banned

دوستان یکی میگه قضیه این مدرسه چیه؟
    چی درس میدن؟
    دیگه باید مدرسه خودتو بی خیال شی؟
    کلا یکی بگه ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    دوستان یکی میگه قضیه این مدرسه چیه؟
    چی درس میدن؟
    دیگه باید مدرسه خودتو بی خیال شی؟
    کلا یکی بگه ممنون میشم
    مدرسه آموزش ایتالیایی ، مثه کلاس زبان های دیگه ثیت نام میکنی با این تفاوت که بعد از گذروندن لول 2 ویزا میگیری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tourism management

سلام بر دوستان
    ثبت نام ترم زمستان برای لول 1 چه تاریخیه دقیقا؟ چه روزی؟
    اینجا کسی از دوستان هست که بخواد برای پی اچ دی مدیریت اقدام کنه یا اقدام کرده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smm_alone نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    ثبت نام ترم زمستان برای لول 1 چه تاریخیه دقیقا؟ چه روزی؟
    اینجا کسی از دوستان هست که بخواد برای پی اچ دی مدیریت اقدام کنه یا اقدام کرده باشه؟
    خوب بهتر نیست برای PHD به همون زبان انگلیسی شما اقدام کنید.رفتن به مدرسه واسه لیسانس و فوق هست بیشتر توی PHD فکر کنم به راحتی کورس انگلیسی بتونید برید

دوستان کسی میدونه ک میشه چند ترم از مدرسه مرخصی گرفت در صورتی ک ترمه ۱ رو گذرونده باشم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)