صفحه 21 از 49 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

بابا آخه من دیگه تحمل این همه استرس رو ندارم و....(

دوستان اصن نگران نباشید , مدرسه انقدر پول دوسته که به این راحتیا ظرفیتا پر نمیشه . من خودم ترم پیش آخرین روز رفتم فیش بانکی گرفتم . پارسال 1050 نفر تقریبا شرکت کننده داشت . جای هیچ نگرانی نیست !!

Junior Member

کتابارو ار کجا باید بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_edi نمایش پست ها
    کتابارو ار کجا باید بگیرم؟
    فیش و مدارک و ببری کتاب میدن بهت !

Junior Member

منم بالاخره رفتم امروز ثبت نام کردم. مرسی از دوستانی که راهنمایی کردن

بچه ها من واسه ارشد معماری میخوام برم میلان و دنبال ترجمه کورس دیسکریپشن میگردم (کارشناسی پیوسته )یا به زبون ایتالیایی یا انگلیسی...ممنون میشم که از بچه های مدرسه که بهم در این رابطه کمک کنن...

سلام.من امیرحسین حقی هستم. متولد 1364. پزشک عمومی از دانشگاه آزاد تهران.برای ادامه تحصیل در مقطع تخصص می خوام واسه ایتالیا اقدام کنم.ولی اطلاعاتی پیدا نکردم که یکی که اینجا پزشک عمومی گرفته چطور میتونه پذیرش واسه رزیدنتی بگیره؟ از طریق مدرسه ایتالیایی میشه؟ خواهش می کنم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_halter نمایش پست ها
    سلام.من امیرحسین حقی هستم. متولد 1364. پزشک عمومی از دانشگاه آزاد تهران.برای ادامه تحصیل در مقطع تخصص می خوام واسه ایتالیا اقدام کنم.ولی اطلاعاتی پیدا نکردم که یکی که اینجا پزشک عمومی گرفته چطور میتونه پذیرش واسه رزیدنتی بگیره؟ از طریق مدرسه ایتالیایی میشه؟ خواهش می کنم راهنمایی کنید.
    من میخوام از ابتدا تو ایتالیا بخونم پزشکیو , ولی شانس بورسیه گرفتن و پذیرش از دانشگاه برای رشته های پزشکی تقریبا 1% . ولی برای رزیدنتی اطلاعاتی ندارم !!

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان.
    برای ثبت نام در مدرسه ایتالیایی برای سطح یک از کی باید ثبت نام کنیم؟ اصلاً ایا ظرفیت تکمیل شده یا نه؟ ایا برای بعد از عید هم ثبت نام میکنن؟
    ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    برای ثبت نام در مدرسه ایتالیایی برای سطح یک از کی باید ثبت نام کنیم؟ اصلاً ایا ظرفیت تکمیل شده یا نه؟ ایا برای بعد از عید هم ثبت نام میکنن؟
    ممنون میشم.
    سلام دوست من ، کلاس های ترم اول و دوم مدرسه شروع شده و تا اواخر اردیبهشت سال 91 هم ادامه دارند . مدرسه به هیچ عنوان در طول ترم دانشجو نمیگیره و همچنین ترم تابستان هم برای کتاب اول و دوم برگزار نمی شه . پیشنهاد می کنم نزدیک به پاییز تاریخ دقیق ثبت نام رو یا تماس با شماره های مدرسه پیگری کنید .

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)