صفحه 22 از 49 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragu نمایش پست ها
    سلام دوست من ، کلاس های ترم اول و دوم مدرسه شروع شده و تا اواخر اردیبهشت سال 91 هم ادامه دارند . مدرسه به هیچ عنوان در طول ترم دانشجو نمیگیره و همچنین ترم تابستان هم برای کتاب اول و دوم برگزار نمی شه . پیشنهاد می کنم نزدیک به پاییز تاریخ دقیق ثبت نام رو یا تماس با شماره های مدرسه پیگری کنید .

موفق باشید
    سلام. ممنون دوست من. یعنی عملاً من شانس حضور در کلاسهای مدرسه رو از دست دادم؟ اخه مگه میشه بعد از این دو ترم کلاس تا پاییز تشکیل نشه؟ من میخواستم واسه تحصیل اقدام کنم!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    سلام. ممنون دوست من. یعنی عملاً من شانس حضور در کلاسهای مدرسه رو از دست دادم؟ اخه مگه میشه بعد از این دو ترم کلاس تا پاییز تشکیل نشه؟ من میخواستم واسه تحصیل اقدام کنم!!!
    متاسفانه مدرسه هیچ وقت ترم تابستان نداشته و گویا نمی خوان هم داشته باشند . هر سال یک امتحان آزاد حدودا در دی یا بهمن و شروع ترمها در پاییز و زمستان .

موفق باشید

Junior Member

ترم تابستان یعنی ترم بعدی از اینی که هست لول 1 و لول 3 ارائه میشه و شما میتونی لول 1 رو ثبت نام کنی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط miladend نمایش پست ها
    ترم تابستان یعنی ترم بعدی از اینی که هست لول 1 و لول 3 ارائه میشه و شما میتونی لول 1 رو ثبت نام کنی
    دروود. میلاد جان. شمت مطمئنی؟ من برای سطح 1 میخوام ثبت نام کنم. میدونی دقیقاً تاریخش واسه ثبت نام کی هست؟

Junior Member

دروود. میلاد جان. شمت مطمئنی؟ من برای سطح 1 میخوام ثبت نام کنم. میدونی دقیقاً تاریخش واسه ثبت نام کی هست؟
    خواهش.عزیزم اصلا معلوم نیست ولی حول و حوش اردیبهشت هست ثبت نام بعدی در سایت مدرسه هم میتونید ببینید که کی ثبت نام قرار میگیره.حالا تا اون موقع حتما تو این تاپیک اعلام میشه...موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

دروود.
    از دوستان عزیزی که هم اکنون دوره جدید کلاسها رو در مدرسه ثبت نام کردند و کلاس میرن یه اطلاع رسانی در مورد شروع ثبت نام برای سطح 1 هم بکنند. اصولاً مدرسه زمان کاریش از چه ساعتی تا چه ساعتیه؟ ممنون

سلام دوستان. خواهش می کنم اگر کسی اطلاعاتی در مورد پذیرش در مورد رشته پزشکی واسه کسی که اینجا پزشکی عمومی گرفته داره راهنمایی کنه. می ترسم 1سال زبان بخونم بعد بگن به تو پذیرش نمیدن. خواهش می کنم راهنمایی کنین

ApplyAbroad Superstar

دوستان من کل این صفحه رو مطالعه کردم.

1- ایا ثبت نام برای سطح 1 در مدرسه برای تابستان وجود داره؟ یا باید بریم برای پاییز 91؟

2- اگر به فرض اینکه سطح 1 رو در تابستان و سطح 2 را در پاییز خوندیم و نمرات مورد نظر رو هم گرفتیم، ایا باید تا تابستان 92 منتظر بمونیم تا برای ویزا اقدام کنیم که شهریور 92 بریم ایتالیا؟ یا اینکه بعد از پایان سطح 2 در زمستان کارای ویزا انجان میشه و نزدیک عید 92 یا بعد از عید ایتالیا میریم؟

با تشکر از همه

Junior Member

دوستان من کل این صفحه رو مطالعه کردم.

1- ایا ثبت نام برای سطح 1 در مدرسه برای تابستان وجود داره؟ یا باید بریم برای پاییز 91؟

2- اگر به فرض اینکه سطح 1 رو در تابستان و سطح 2 را در پاییز خوندیم و نمرات مورد نظر رو هم گرفتیم، ایا باید تا تابستان 92 منتظر بمونیم تا برای ویزا اقدام کنیم که شهریور 92 بریم ایتالیا؟ یا اینکه بعد از پایان سطح 2 در زمستان کارای ویزا انجان میشه و نزدیک عید 92 یا بعد از عید ایتالیا میریم؟

با تشکر از همه
    سلام
    بله تابستان لول یک برگزار میشه اما اگر از طریق مدرسه اقدام کنید فقط سالی یکبار اعزام داره و تابستان 92 اعزام میشوید
    اما کسانی که از طریق امتحان استرنی یا مدرک زبان انگلیسی (تافل یا آیلتس) خودشان مستقیما اقدام میکنند بستگی به دانشگاه دارد اگر ترم بهار پذیرش داشته باشند که ویزا میگیرید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط goly56 نمایش پست ها
    سلام
    بله تابستان لول یک برگزار میشه اما اگر از طریق مدرسه اقدام کنید فقط سالی یکبار اعزام داره و تابستان 92 اعزام میشوید
    اما کسانی که از طریق امتحان استرنی یا مدرک زبان انگلیسی (تافل یا آیلتس) خودشان مستقیما اقدام میکنند بستگی به دانشگاه دارد اگر ترم بهار پذیرش داشته باشند که ویزا میگیرید
    ممنون. دوست عزیز
    پس اگر بدین شکل هست بهتر نیست که از ترم پاییز لول 1 و از زمستان ترم 2 رو بریم که اون وقت برای تابستان 92 وقتمونم هدر نره و سریع بدنبال ویزا باشیم؟ درسته؟
    اصولاً ازمونهای مدرسه بعد از پایان هر سطح با توجه به این که دانش اموز مرتب سر کاس حاضر باشد قابل پاس کردن هست ؟ یا ممکنه ازمون مدرسه خیلی سخت باشید؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)