صفحه 25 از 49 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hooriana نمایش پست ها
    سلام من دوتا سوال دارم
    امتحان استرنی چند بار در سال برگزار می شه؟
    این لول 1و2 با هم معادل b1 می شه؟
    بله. شما تنها یکبار در سال این ازمون رو تست می کنید اونهم در دی ماه هر سال. اگر منظور شما از سطح 1 و 2 با B1 در زبان المانی هست بله یه جورایی با داشتن هر دو سطح شما مجاز به انتخاب رشته و دریافت ویزا می شوید.
    ازاد اندیش باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    بله. شما تنها یکبار در سال این ازمون رو تست می کنید اونهم در دی ماه هر سال. اگر منظور شما از سطح 1 و 2 با B1 در زبان المانی هست بله یه جورایی با داشتن هر دو سطح شما مجاز به انتخاب رشته و دریافت ویزا می شوید.
    ازاد اندیش باشید
    ممنون از اینکه سوال اولم رو جواب دادید، متاسفانه خودمم حدس می زدم که جواب این باشه.
    اما در مورد سوال دوم فکر کنم سوالم رو به اندازه کافی واضح نپرسیدم:
    تا اونجایی که من متوجه شدم توی ایتالیا دوتا language certification مهم وجود داره: توضیح مختصرش رو اینجا می تونید ببینید:
    http://italian.about.com/library/weekly/aa070500a.htm
    یکی CILS : به طور مثال این توضیحاتی هست که یکی از آموزشگاه های زبان ایتالیایی توی ایتالیا در مورد این آزمون گذاشته :
    http://www.torredibabele.com/cils.htm
    و یکی دیگه CELI : که اینهم توضیحاتی براش:
    http://www.porta-doriente.com/italia...age-course.htm

که اگر لینک دوم رو ببینید، احتمالا مثل من به این نتیجه می رسید که توی مدرسه به شما مدرک CILS داده می شه. و الان سوال من این هست که این دو لولی که توی مدرسه می گذرونید معادل چه سطحی از این آزمون هست؟ A1 و A2 ؟ یا اینکه تا سطح B1 توی دوتا لول آموزش داده می شه؟ در واقع سوالم اینه که سفارت با مدرک چه سطحی از این آزمون ویزا می ده؟

چیزی که برام جالبه اینه که به نظرم می رسه بچه هایی که مدرسه رفتن هیچ کدوم نمی دونن که در واقع چه مدرکی گرفتن! اگر هنوز با مدرسه در ارتباط هستید ممنون می شم که برام جواب این سوال رو پیدا کنید. من تهران نیستم، سایت مدرسه باز نمی کنه، تلفن هم که جواب نمی دن. اگر جواب این سوال رو برام پیدا کنید لطف بزرگی به من کردید.

سپاس.

ApplyAbroad Superstar

ممنون از اینکه سوال اولم رو جواب دادید، متاسفانه خودمم حدس می زدم که جواب این باشه.
    اما در مورد سوال دوم فکر کنم سوالم رو به اندازه کافی واضح نپرسیدم:
    تا اونجایی که من متوجه شدم توی ایتالیا دوتا language certification مهم وجود داره: توضیح مختصرش رو اینجا می تونید ببینید:
    http://italian.about.com/library/weekly/aa070500a.htm
    یکی CILS : به طور مثال این توضیحاتی هست که یکی از آموزشگاه های زبان ایتالیایی توی ایتالیا در مورد این آزمون گذاشته :
    http://www.torredibabele.com/cils.htm
    و یکی دیگه CELI : که اینهم توضیحاتی براش:
    http://www.porta-doriente.com/italia...age-course.htm

که اگر لینک دوم رو ببینید، احتمالا مثل من به این نتیجه می رسید که توی مدرسه به شما مدرک CILS داده می شه. و الان سوال من این هست که این دو لولی که توی مدرسه می گذرونید معادل چه سطحی از این آزمون هست؟ A1 و A2 ؟ یا اینکه تا سطح B1 توی دوتا لول آموزش داده می شه؟ در واقع سوالم اینه که سفارت با مدرک چه سطحی از این آزمون ویزا می ده؟

چیزی که برام جالبه اینه که به نظرم می رسه بچه هایی که مدرسه رفتن هیچ کدوم نمی دونن که در واقع چه مدرکی گرفتن! اگر هنوز با مدرسه در ارتباط هستید ممنون می شم که برام جواب این سوال رو پیدا کنید. من تهران نیستم، سایت مدرسه باز نمی کنه، تلفن هم که جواب نمی دن. اگر جواب این سوال رو برام پیدا کنید لطف بزرگی به من کردید.

سپاس.
    ببینید. دوست عزیز سوال شما رو اصلاً نمیشه با نوع ساعات کلاس و مدرک زبان المانی مقایسه کرد. کلاً چیزی که سفارت نیاز داره برای اینکه به شما ویزا برای دوره های تحصیل به زبان ایتالیایی بده اینه که شما در 2 سطح 1 و2 نمره کافی رو کسب کنید.اما بدونید که در واقع 3 سطح وجود داره که سطح 3 برای دوستانی که مدرک مورد نظر رو که شما اشاره کردید دریافت می کنند. اما سفارت تنها دانشجویان رو برای گرفتن ویزا با قبولی در سطح 1و2 اعلام کرده که هر سطح هم تقریباً 2-3 ماه زمان میبره. حالا تعداد ساعاتش رو دوستانی که مدرسه تشریف دارند ذکر کنند!! اما واقعیت اینه که نوع مدرک مشخص نیست!!! و دوستان به صرف اینکه جواز گرفتن ویزا رو کسب کنند به این 2 سطح نیاز دارند. اما شما که خیلی براتون مدرک مهمه هر 3 سطح رو تشریف میبرید انگاه مدرک زبان ایتالیایی (یکی از اسمهای بالا) به شما تعلق میگیرد.

Junior Member

سلام من دوتا سوال دارم
    امتحان استرنی چند بار در سال برگزار می شه؟
    این لول 1و2 با هم معادل b1 می شه؟
    دوست عزیز حوریانا
    لول 1 (A1) میشه و لول 2 (A2) لول 3 که تا این ترم اجباری نبوده و نمیدونم بعدا اجباری بشه یا نه رو نمیدونم اما ترم 3 میشه B1

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    music

سلام به نظر شماها من چیکار کنم که 100% امتحان لول 1 را همین ترم قبول بشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    music

بچه ها راستی به نظر من چه خوب میشه اگه 1 صفجه هم برای اموزش زبان ایتالیایی باز کنیم و فقط ربچه های مدرسه بیان و موضوعاتی که درس میدن را باهم کار کنیم

بچه ها کسی میدونه امتحام نیمترم 3شنبس یا 5 شنبه !؟؟! بچه هایی که امروز ( 2 شنبه ) کلاس داشتن امتجان دادن امروز ؟!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط michka نمایش پست ها
    بچه ها راستی به نظر من چه خوب میشه اگه 1 صفجه هم برای اموزش زبان ایتالیایی باز کنیم و فقط ربچه های مدرسه بیان و موضوعاتی که درس میدن را باهم کار کنیم
    من کاملا موافقم !!

Junior Member Knight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture Engineering

پیش فرض پاسخ : کتاب ها و نرم افزار های کمک آموزشی زبان ایتالیایی

نقل قول نوشته اصلی توسط aniafolady نمایش پست ها
    سلام
    در سه ماه کسی ایتالیایی رو نمیتومه یاد بگیره چون زبان پیچیده ای هست
    ولی بهترین کتاب برای شروع qui italia هست که برای مکالمه کار می کنن
    این نرم افزار ها و اینترنت کمک زیادی نمی کنه
    چرا بچه هارو دلسرد می کنید ؟ من خودم ایتالیایی خوندم . چون وقت و موقعیت رفتن به مدرسه رو ندارم . تنها مشکلمم اینه که می ترسم تو مکالمه اونجا کم بیارم . درسته نرم افزار و بقیه هیچ وقت کلاس نمی شه ، حرفتون متینه . ریشه ی این زبون خیلی به زبون ما و هندی نزدیکه ، پیچیدگیش متر از انگلیسیه ، بچه هایی هم که انگلیسیشون خوبه یکم بخونن می فهمن انگلیسی چقدر از این زبون وام گرفته . تا حدی که صفر نریم مدرسه و حتی بالاتر ، می شه self study داشت
    my world is in my pocket ......my harmonica

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-دانشگاه ازاد

پیش فرض پاسخ : کتاب ها و نرم افزار های کمک آموزشی زبان ایتالیایی

من واقعیت را میگم
    دبیر های دیگه بجه ها رو امید وار میکنن و بعد میبینن که قبول نشدم یا قبول شدن ولی تو ایتالیا دانشگاهو قبول نمیشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)