صفحه 28 از 49 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط eajj نمایش پست ها
    دوستان یک سئوال ... من اگر در امتحان استرنی امسال شرکت کنم و قبول بشم و بخوام لول 3 رو برم مدرسه به فرآیند پذیرش سال بعد میرسم با توجه به اینکه امتحان معمولا بهمن ماه هستش ؟
    شما میتوانید ترم تابستان که از خرداد شروع میشه لول 3 رو بردارید تا موقع پروازتون.فکر کنم شهریور همه میرن ایتالیا که تا اون موقع کلاسای شما هم تموم میشه

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط miladend نمایش پست ها
    شما میتوانید ترم تابستان که از خرداد شروع میشه لول 3 رو بردارید تا موقع پروازتون.فکر کنم شهریور همه میرن ایتالیا که تا اون موقع کلاسای شما هم تموم میشه
    پس یعنی سفارت با این موصوع که من زمان تشکیل پرونده هنوز گواهی پایان لول 3 رو نگرفتم مشکلی نداره ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط eajj نمایش پست ها
    پس یعنی سفارت با این موصوع که من زمان تشکیل پرونده هنوز گواهی پایان لول 3 رو نگرفتم مشکلی نداره ؟
    خیر. فقط لول ۱ و ۲ مهم و ضروری هست برای تشکیل پرونده.

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    خیر. فقط لول ۱ و ۲ مهم و ضروری هست برای تشکیل پرونده.
    ممنونم هاتف جان آخه من پرسیدم گفتن اگه دوره به ایتالیایی باشه لول 3 رو هم باید داشت پس اگه اینطور باشه که دیر نمیشه

سلام من یک سوال داشتم و اون اینکه اگه مدرک این لولارو بگیریم expire میشه؟چند ساله؟
    آخه من اگه امسال برم کلاس سال دیگه می خوام برم ایتالیا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbbbbaharrrrr نمایش پست ها
    سلام من یک سوال داشتم و اون اینکه اگه مدرک این لولارو بگیریم expire میشه؟چند ساله؟
    آخه من اگه امسال برم کلاس سال دیگه می خوام برم ایتالیا
    اگه لول 3 رو بگیرید فقط بهتون مدرک میدن.یک ساله هم هست و بیشتر شما باید 2باره آخرین لول قبلی رو بگذرونید ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام، بچه ها برای مقطع لیسانس، بعد از اینکه مدارک رو دادیم مدرسه و پذیرش گرفتیم، زمانی که باید برای ویزا مدارک رو بدیم سفارت، از ما مدرک لول دو رو هم میخوان یا خود مدرسه راست و ریست میکنه؟
    یا مثلا بعد از رفتن به ایتالیا، مثلا پلی تکنیک تورین از من میخواد مدرکی ارائه کنم برای زبان یا خود مدرسه و سفارت کاراشو انجام دادن و نیازی نیست من مدرک رو کنم؟ (لول 1 و 2 رو قبول شدم)

Junior Member

سلام..یه سوال داشتم..اینه که بعد از قبول شدن تو ازمون لول 2 چه مدتی وقت داریم که برای ویزا و تشکیل پرونده و... اقدام کنیم؟؟ چون من میخوام خرداد امسال برام لول 1 رو ثبت نام کنم و با فرض اینکه لول 1 و لول 2 رو قبول شم سال دیگه تابستون اعزام میشم..در حالی که من سال 93 درسم تموم میشه اینجا و میخوام حتما تمومش کنم بعد برم ایتالیا

Junior Member

سلام . دوستان کسی میدونه جواب امتحان لول 1 کی میاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryammv نمایش پست ها
    سلام، بچه ها برای مقطع لیسانس، بعد از اینکه مدارک رو دادیم مدرسه و پذیرش گرفتیم، زمانی که باید برای ویزا مدارک رو بدیم سفارت، از ما مدرک لول دو رو هم میخوان یا خود مدرسه راست و ریست میکنه؟
    یا مثلا بعد از رفتن به ایتالیا، مثلا پلی تکنیک تورین از من میخواد مدرکی ارائه کنم برای زبان یا خود مدرسه و سفارت کاراشو انجام دادن و نیازی نیست من مدرک رو کنم؟ (لول 1 و 2 رو قبول شدم)
    برای لیسانس تمامی کار هارو سفارت انجام میده اعم از پذیرش...
    این مدارک رو شما در فرصت های تعیین شده میدید به سفارت و مدرسه...کلا اول همه اینها رو میگیرن بعد شما تازه میتونی بری سفارت تا ازلحاظ مالی هم اوکی بودی ویزا بگیری بعد بری ایتالیا !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)