صفحه 29 از 49 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط miladend نمایش پست ها
    برای لیسانس تمامی کار هارو سفارت انجام میده اعم از پذیرش...
    این مدارک رو شما در فرصت های تعیین شده میدید به سفارت و مدرسه...کلا اول همه اینها رو میگیرن بعد شما تازه میتونی بری سفارت تا ازلحاظ مالی هم اوکی بودی ویزا بگیری بعد بری ایتالیا !
    ممنون از جوابت- از نظر مالی اکی هستم، امکانش هست دانشگاه پذیرش نده؟ (کارشناسی معماری پلی تورین) یا مثلا همه این مدارک رو هم داشته باشم و باز ویزام ریجکت بشه؟

راستی برای اون حساب 40 میلیون تومانی، من پدرم تو چندین حساب این 40 میلیون تومن رو داره، نه تو یک حساب، چون حسابها بلند مدته، اگه بخواد ور داره همرو بزاره تو یه حساب هم باید ضرر بده هم سود این چند سال از روش کم میشه. اما همه ی حسابها به اسم خودشه، به نظرتون قبول میکنن یا میگن همش باید تو یه حساب باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_edi نمایش پست ها
    سلام . دوستان کسی میدونه جواب امتحان لول 1 کی میاد؟
    دوست عزیز زنگ بزن رو شماره مدره 02122807580 ، خودش گفته برای نتیجه امتحانات فلان شماره رو فشار بدید، فشار میدین تمام لول ها رو میگه کی هست D:

Junior Member im_am آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

نقل قول نوشته اصلی توسط maryammv نمایش پست ها
    ممنون از جوابت- از نظر مالی اکی هستم، امکانش هست دانشگاه پذیرش نده؟ (کارشناسی معماری پلی تورین) یا مثلا همه این مدارک رو هم داشته باشم و باز ویزام ریجکت بشه؟

راستی برای اون حساب 40 میلیون تومانی، من پدرم تو چندین حساب این 40 میلیون تومن رو داره، نه تو یک حساب، چون حسابها بلند مدته، اگه بخواد ور داره همرو بزاره تو یه حساب هم باید ضرر بده هم سود این چند سال از روش کم میشه. اما همه ی حسابها به اسم خودشه، به نظرتون قبول میکنن یا میگن همش باید تو یه حساب باشه؟
    برای کارشناسی اون پذیرشی که مد نظر شما هست وجود نداره. شمارو قبول می کنن منوط به اینکه تو امتحان آلفا تست قبول بشید.
    اگر قبول شید اجازه ورود دارید و گرنه یه رشته دیگه!!!(مثلا" دوست من آلفا نمره لازم برای معماری رو نیاورد گفتن عمران بخون البته این عالی ترین حالت بود و ضعیت بد تر هم وجود داره زیاد)پس تا میتونی زبان بخون که از پس Test di ammissione بر بیای !
    برای ضمانت نامه بانکی یا 40 میلیون سپرده تو 1 بانک یا فیش حقوقی! (یعنی بابات 40 تا 1 میلیونی داره تو 40 تا بانک؟ چه کاریه)
    بچه ها چند تا فیش بردن جا 1 فیش و خیلی کارای دیگه کردن. اینو هم باید بری اسناد رسمی نیم برگی برات پر کنه در کنارش هم باید مدرک رو ببری!
    حالا باز از چگینی بپرس ولی مهم نیست فقط میخوان بدونن کسی هست که ساپورتت کنه.

Junior Member

یه سوال مهمه که واسم پیش اومده :
    دوستان کسی میدونه متوسط هزینه زندگی دانشجویی تو ایتالیا واسه کارشناسی چقدره؟ میدونم به عوامل مختلفی بستگی داره حدودا میخوام بدونم. برای یک زندگی کاملا ساده و معمولی.
    خیلی ممنون میشم کسی پاسخ بده

Junior Member

ممنون.ببخشید روی سایت مدرسه پیش ثبت نام انجام میشه یا ثبت نام کامله؟هزینه اش چه مقداره و چجوری باید پرداخت کنیم؟

Junior Member

ممنون.ببخشید روی سایت مدرسه پیش ثبت نام انجام میشه یا ثبت نام کامله؟هزینه اش چه مقداره و چجوری باید پرداخت کنیم؟
    دوست عزیز تا اونجایی من میدونم اگه مثل ترم پیش باشه قیمتش 300 هزار تومنه. بعد ثبت نام اینترنتی برای تایید نهایی و صدور کارت باید بری مدرسه که یه نیم ساعتی معطلی داره فقط .
    پرداخت هم باید رسیدشو ببری با مدارک دیگه خود مدرسه اون روز

Junior Member

با عرض سلام مجدد
    دوست عزیز جناب اقای سعید
    فکر میکنم این مبلغ وشرایطی که نام بردید برای ثبت نام در کلاسهاست.
    بنده شرایط،زمان و هزینه ی ازمون استرنی که بدون شرکت در کلاسها میشه در اون شرکت کرد رو میخوام.
    لطفا یکی بنده رو راهنمایی کنه.سریعتر فقط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NiLi1991 نمایش پست ها
    با عرض سلام مجدد
    دوست عزیز جناب اقای سعید
    بنده شرایط،زمان و هزینه ی ازمون استرنی که بدون شرکت در کلاسها میشه در اون شرکت کرد رو میخوام.
    الان که خیلی زوده
    پارسال مبلغ 100 هزار تومان بود که دی ماه ثبت نام شد.

Junior Member

با عرض سلام مجدد
    دوست عزیز جناب اقای سعید
    شرمنده
    بله همین طور که دوست گرامی گفتن 100 تومن بوده پارسال (از دوستم شنیدم)

سلام
    یه ایمیل ایتالیایی برای من اومده از دانشگاه فلورانس.نمیتونم ترجمه کنم ببینم چی گفته.کسی هست بتونه کمکم کنه بفهمم منظورشون چیه؟
    ببخشید اگه اینجا جای این سوال نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)