صفحه 31 از 49 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط im_am نمایش پست ها
    برای کارشناسی اون پذیرشی که مد نظر شما هست وجود نداره. شمارو قبول می کنن منوط به اینکه تو امتحان آلفا تست قبول بشید.
    اگر قبول شید اجازه ورود دارید و گرنه یه رشته دیگه!!!(مثلا" دوست من آلفا نمره لازم برای معماری رو نیاورد گفتن عمران بخون البته این عالی ترین حالت بود و ضعیت بد تر هم وجود داره زیاد)پس تا میتونی زبان بخون که از پس Test di ammissione بر بیای !
    برای ضمانت نامه بانکی یا 40 میلیون سپرده تو 1 بانک یا فیش حقوقی! (یعنی بابات 40 تا 1 میلیونی داره تو 40 تا بانک؟ چه کاریه)
    بچه ها چند تا فیش بردن جا 1 فیش و خیلی کارای دیگه کردن. اینو هم باید بری اسناد رسمی نیم برگی برات پر کنه در کنارش هم باید مدرک رو ببری!
    حالا باز از چگینی بپرس ولی مهم نیست فقط میخوان بدونن کسی هست که ساپورتت کنه.
    بله راجع به آلفا تست که میدونم، منظورم این بود که اون پذیرش مشروط رو هم امکان داره ندند؟

نه حساب بلند مدته، روی حساب بلند مدتم پول نمیشه اضافه کرد، یعنی یک زمانی پدر من 10 میلیون حساب باز کرده، دفعه بعد که 5 میلیون خواسته حساب باز کنه، نمیشده به حساب قبلی اضافه کنه، بنابراین یه حساب جدید باز کرده، چون 40 میلیون رو در یک زمان حساب باز نکرده، اگرم بخواد برداره یک حساب کنه، هم خسارت کم میکنه بانک، هم سود این چند سال رو
    حالا من زنگ زدم از خود مدرسه هم پرسیدم، گفتم در جریان باشین شما هم: گفت موردی نداره، فقط پرینت همه حسابها رو بگیره و همه رو با هم بیارین مدرسه ... اشکالی نداره اگر تو یک حساب واحد نباشه

راستی نیم برگی قضیش چیه؟! بانک گفت گواهی مینویسن به لاتین که این آقا انقدر تو این بانک داره... دیگه نیم برگی قضیش چیه؟

Junior Member im_am آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

نقل قول نوشته اصلی توسط maryammv نمایش پست ها
    بله راجع به آلفا تست که میدونم، منظورم این بود که اون پذیرش مشروط رو هم امکان داره ندند؟
    قبول میکنن که شما با احتساب نمره ای که تو امتحان میارید اونجا درس بخونید.(نمره ی کامل رشته ی مورد نظر پایین تر ...)

نه حساب بلند مدته، روی حساب بلند مدتم پول نمیشه اضافه کرد، یعنی یک زمانی پدر من 10 میلیون حساب باز کرده، دفعه بعد که 5 میلیون خواسته حساب باز کنه، نمیشده به حساب قبلی اضافه کنه، بنابراین یه حساب جدید باز کرده، چون 40 میلیون رو در یک زمان حساب باز نکرده، اگرم بخواد برداره یک حساب کنه، هم خسارت کم میکنه بانک، هم سود این چند سال رو
    حالا من زنگ زدم از خود مدرسه هم پرسیدم، گفتم در جریان باشین شما هم: گفت موردی نداره، فقط پرینت همه حسابها رو بگیره و همه رو با هم بیارین مدرسه ... اشکالی نداره اگر تو یک حساب واحد نباشه
    بنده هم عرض کردم مهم اینه که شما پیشتوانه مالی داشته باشید هر جورش که باشه (برای اطمینان خودتون عرض کردم از چگینی هم بپرسید که مطمین شید)

راستی نیم برگی قضیش چیه؟! بانک گفت گواهی مینویسن به لاتین که این آقا انقدر تو این بانک داره... دیگه نیم برگی قضیش چیه؟
    تشریف میبرید دفتر اسناد رسمی به همراه کسی که ضامن شماست با مدرک شناسایی و کپی اون فرد در خواست ضمانت نامه برای تحصیل میدید
    1 فرم پر میکنید فرداش دوباره میرید 1 برگه به شما میدن.
    کپی اون به همراه کپی کلیه ی حساب ها رو میبرید به خانم فرزانه میدید تو پرونده میذارن اصلش رو هم میدن به خودتون روز ویزا میبرید کنسولگری.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    music

چرا اینجوری شده؟؟
    یعنی پولو باید اینترنتی بدیم
    اخه من نمیدونستم رفتم همه کارم را کردم بعد که دیدم اینترنتی است پول تو حسابم نبود رفتم ریختم امدم وارد بشم دیگه نتونستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    music

حالا هم که پولو ریختم (با توجه به اینکه مجبورشدم ساعت و روزی که نمیخواستم بگیرم) حالا بهم تکمیل کامل با عکسم نمیده

حالا چه کنم؟؟؟؟

Junior Member

با سلام
    ببخشید منظورشون از گزینه ی ازمون خصوصی چیه؟همون ازمون استرنی نیست؟

Junior Member

دوستان میشه یکی راجع به فرم ثبت نام توضیح بده؟الان توی فرم ثبت نام زده سیزن 2...یعنی چی؟
    از کجا لول 1 یا 3 رو مشخص میکنیم؟
    لطفا سریع جواب بدید...

Junior Member

من لول دو قبول شدم ولی ترم ۳ رو الان نمیخوام برم میتونم ۳ ماه بعد دوباره برای لول ۳ ثبت نام کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

دوستان توجه کنین ما دیروز مدرسه بودیم از چگینی پرسیدیم: قضیه اینکه همه ی کسانی که ثبت نام میکنند رو لول 1 میزنه مشکل سایته و خانم چگینی گفت که خودش درست میکنه و مشکلی نیست، شما فقط پول رو آنلاین بریزید و پرینت رو بگیرید اون روزی که تعیین شده ببرید حله!
    اصلا به اون سیزن 2 توجه نکنید، به اون لول 1 هم همینطور، جای نگرانی نیست، چگینی گفت مشکل ساتشونه

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط mzoorikh نمایش پست ها
    من لول دو قبول شدم ولی ترم ۳ رو الان نمیخوام برم میتونم ۳ ماه بعد دوباره برای لول ۳ ثبت نام کنم؟
    سه ماه بعد بله، اما 1 سال نمیشه، 6 ماه رو هم نمیدونم. (البته این به شرطی هست که 3 ماه دیگه یعنی تو ترم پاییز ترم 3 ارائه بشه)

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط NiLi1991 نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید منظورشون از گزینه ی ازمون خصوصی چیه؟همون ازمون استرنی نیست؟
    شاید، اما استرنی زمانش الان نیست، شما حتی اگر سعی هم بکنید که private exam علامت بزنید نمیتونید، غیر فعال هستش. توجه نکنید به این چیزا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)