صفحه 32 از 49 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط maryammv نمایش پست ها
    سه ماه بعد بله، اما 1 سال نمیشه، 6 ماه رو هم نمیدونم. (البته این به شرطی هست که 3 ماه دیگه یعنی تو ترم پاییز ترم 3 ارائه بشه)
    ممنون از پاسختون.
    روال عادیش این هست که برگزار بشه؟

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

دوستان عزیز، در زیر گروه "
    آشنايي, نظرسنجي و هماهنكي ملاقات براي هم ورودي ها" برای پذیرفته شدگان مدرسه ایتالیایی موضوع اعلام نتایج، آشنایی و هماهنگی ایجاد شده است. (اینجا) لطفا برای ارسال پست در این موارد، به موضوع مربوطه مراجعه کنید. بدیهیست پستهایی با این مضامین از این قسمت حذف خواهند شد.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

سلام دوستان .من نتونستم در زمان مشخص شده در مدرسه ایتالیایی ثبت نام کنم.هیچ راه دیگه ای نیست که الان ثبتنام کنم؟ترم تابستونی تشکیل نمیشه؟
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

Junior Member

سلام من چند تا سوال واسم پیش اومده ایا کسی هست جوابم و بده ممنون میشم.
    1. من میتونم برم مدرسه ایتالیایی و لول 1 و 2 رو پاس کنم ولی برای اعزام اقدام نکنم. میشه این مدرک رو داشت و مثالا 2 سال دیگه برای اعزام از طریق مدرسه و سفارت اقدام کرد در واقع اعتبار داره؟ تا چه زمانی؟
    2. ایا همه ی دانشگاههای ایتالیا شهریه میخوان مثل ما دولتی ندارن؟
    3. وضعیت اقامت دایم بعد از اتمام تحصیل چطوره اقامت میدن یا باید برگردیم ایران.؟

Junior Member im_am آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyana90 نمایش پست ها
    سلام دوستان .من نتونستم در زمان مشخص شده در مدرسه ایتالیایی ثبت نام کنم.هیچ راه دیگه ای نیست که الان ثبتنام کنم؟ترم تابستونی تشکیل نمیشه؟
    خیر ترم بعد ایشالا .

Junior Member im_am آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar21 نمایش پست ها
    سلام من چند تا سوال واسم پیش اومده ایا کسی هست جوابم و بده ممنون میشم.
    1. من میتونم برم مدرسه ایتالیایی و لول 1 و 2 رو پاس کنم ولی برای اعزام اقدام نکنم. میشه این مدرک رو داشت و مثالا 2 سال دیگه برای اعزام از طریق مدرسه و سفارت اقدام کرد در واقع اعتبار داره؟ تا چه زمانی؟
    2. ایا همه ی دانشگاههای ایتالیا شهریه میخوان مثل ما دولتی ندارن؟
    3. وضعیت اقامت دایم بعد از اتمام تحصیل چطوره اقامت میدن یا باید برگردیم ایران.؟
    1. با لول2 مدرک نمیدن لول3 مدرک میدن. اگه امسال 2 رو قبول شی فقط امسال میتونی بری نخوای بری سال بعد باید دوباره امتحان بدی اگه قبول شی...
    2.دانشگاهها اکثرا" دولتی هستن. اگر منظور شهریه است نه باید از امکانات بورس و تخفیف شهریه استفاده کنید
    3.بعد 10 سال اقامت میدن

Junior Member

ممنون از جوابتون
    یعنی اگه امسال لول ۳ رو هم بخونم میشه مدرک و میتونم سالهای بعد هم شرکت کنم؟
    شما میدونید کدوم دانشگاهها بورس میدن که حداقل هزینه تحصیل واسم در بیاد

Junior Member

سلام من یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
    من الان دارم واسه استرنی میخونم ولی گویا امسال speaking هم داره!میترسم قبول نشم،اگه قبول بشم که ایشالا واسه مرداد میشه راهی شد اگر قبول نشم میخوا م برم مدرسه ثبت نام،در این صورت ثبت نامش کی میشه و اینکه آیا میتونم تا مهر1392 برم؟اگه ترم جدیدش بریم، کی میتونیم راهی ایتالیا شیم؟

Junior Member mehran12000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات

نقل قول نوشته اصلی توسط neonazik نمایش پست ها
    سلام من یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
    من الان دارم واسه استرنی میخونم ولی گویا امسال speaking هم داره!میترسم قبول نشم،اگه قبول بشم که ایشالا واسه مرداد میشه راهی شد اگر قبول نشم میخوا م برم مدرسه ثبت نام،در این صورت ثبت نامش کی میشه و اینکه آیا میتونم تا مهر1392 برم؟اگه ترم جدیدش بریم، کی میتونیم راهی ایتالیا شیم؟
    با سلام
    اگر بعد از امتحان استرنی تصمیم بگیرید کلاسهای مدرسه رو شروع کنید به اعزام 92 نمیرسید. زمستان ترم 1 را می گذرانید و ترم 2 در تابستان ارائه نمی شود.
    آنچه به نگارش در می آید نشانگر شخصیت ماست.

سلام
    تو مدرسه ايتاليايي, زبان ايتاليايي چند تا ترم هست؟فقط سه تا espresso را درس ميدن يا كتاب ديگه اي هم هست؟براي لول 1 فقط كتاب اسپرسو 1 تدريس ميشود؟من ميخوام براي امتحان آذر اماده بشم و نميتونم كلاس بيام,جز كتاب اسپرسو 1 چيز ديگه اي هم بايد خواند؟باتشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)