صفحه 33 از 49 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Junior Member mehran12000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

سلام
    تو مدرسه 3 ترم میشه ایتالیایی خوند و فقط کتابهای اسپرسو تدریس می شوند. اگر منظورتون از امتحان آذر، امتحان استرنی است باید بگم برای این امتحان باید هم اسپرسو 1 و هم 2 رو بخونید.
    آنچه به نگارش در می آید نشانگر شخصیت ماست.

Junior Member

سلام، یه مشکل برای دوست من پیش اومده، دوست من امسال امتحان لول 1 و 2 مدرسه رو قبول شده و مدارک و پاسپورتشم تحویل داده و ظاهرا هیچ مشکلی نبود برای رفتنش تا اینکه امروز به کنسولگری مراجعه کرد برای اینکه پذیرشش رو بگیره که بتونه برای گرفتن معافیت تحصیلی کاراشو بکنه که بهش گفتن ما به هیچ عنوان پذیرش رو دست دانشجو نمیدیم، میخواستم بدونم کسی راه حلی برای این مشکل سراغ داره؟ اگه با دانشگاه مقصد مکاتبه کنیم کمکی میکنه؟ ضمناً دوستم برای فوق لیسانس داره میره دانشگاه پادوا.

Junior Member

دوستان من 3 تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
    1- میخواستم ببینم امتحانات مدرسه ایتالیایی در طول سال چندبار برگزار میشه؟خودم از چندجا شنیدم که فقط یکبار در بهمن ماه برگزار میشه اما چیزی که به نظرم منطقی نیست اینه که اگر از بهمن ماه بگذره و یک نفر به هر دلیلی مثلا فرض کنید احساس عدم آمادگی در آزمون بهمن ماه شرکت نکنه و بخواد برای مهر سال بعدش از ایتالیا پذیرش بگیره و همه مدارکش جور باشه و فقط لنگ مدرک زبان برای تحویل به سفارت باشه تکلیف چیه؟!!!جای دیگه ای هست که در زمان دیگه ای به جز بهمن ماه آزمون بگیره یا اصلا خود مدرسه ایتالیایی این آزمون رو به جز بهمن ماه در زمان دیگری هم برگزار می کنه؟!!!
    2- سوال دومم اینه که آیا این مدرک زبان ایتالیایی فقط برای اخذ ویزا به کار میاد یا برای پذیرش گرفتن از دانشگاههای ایتالیا هم باید مدرک زبان ارائه کرد؟منظورم دقیقا اینه که آیا بدون داشتن مدرک زبان ایتالیایی میشه برای پذیرش از دانشگاههای ایتالیا (البته در رشته هایی که به ایتالیایی تدریس می شوند ) اقدام کرد؟
    3- جهت اقدام برای اسکالرشیپ یا بورس از دانشگاههای ایتالیا ( با فرض اینکه فرد بخواد برای مهر 92 از ایتالیا پذیرش بگیره ) مدارک مورد نیاز رو باید از چه تاریخی برای dsu ارسال کرد؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم پیش دانشگاهی میگیرم تا کی (آخرین)فرصت دارم برای ارائه مدرک پیش به مدرسه؟
    ممنون

Banned

توی 6 ماه 20 تا درس ایتالیایی میخونیم و بعد ویزا میدن ؟ میشه بگید چند جلسه در هفته هست ؟ ایا با تموم دن مدرسه ما ایتالیایی بلدیم دیگه ؟

Junior Member

دوستان خواهشا منو تو این شرایط ویژه ای که گیر کردم راهنمایی کنید : من از زبون ایتالیایی هیچی نمیفهمم و تازه میخوام دنبال یه استاد خصوصی یا یه موسسه واسه آموزش بگردم و البته به جز زمانهای سر کارم توی خونه قصد دارم بصورت جدی بشینم و بخونم حالا شما چی پیشنهاد میکنید؟ بشینم و خود آموز بخونم و همزمان توی مدرسه ایتالیایی ثبت نام کنم؟ آیا مدرسه ایتالیایی جوری آموزش میده که بشه توی امتحان لول 1 و 2 قبول شد؟!!! یا اینکه مدرسه ایتالیایی رو بیخیال بشم و فقط با کلاسای خصوصی و خوداموز بخونم و خودمو به امتحان استرنی بهمن برسونم؟!!! سوال دیگم اینه که آیا اونهایی که مدرسه ثبت نام میکنن میتونن به صورت ازاد هم توی امتحان استرنی بهمن ماه هم شرکت کنند یا دیگه این حق رو نخواهند داشت و فقط باید توی امتحانات لول 1 و 2 خود مدرسه شرکت کنند؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas2 نمایش پست ها
    توی 6 ماه 20 تا درس ایتالیایی میخونیم و بعد ویزا میدن ؟ میشه بگید چند جلسه در هفته هست ؟ ایا با تموم دن مدرسه ما ایتالیایی بلدیم دیگه ؟
    بله دوست عزیز 6 ماهه 20 تا درس میخونید و در صورت قبولی ویزا میگیرید!!!سه جلسه دوساعته هم در هفته هستش یا روزهای زوج میتونید بردارید یا فرد!!اینکه بعد این 6 ماه هم ایتالیایی بلدین هم یک امر نسبیست و بستگی به تلاشهای جانبیتون برای یادگیری این زبون داره مثل دیدن فیلم های متعدد یا حفظ کردن لغات هرچه بیشتر و .... و نمیشه گفت که بعد این 6 ماه بلد هستین یا بلد نیستین و ممکنه بعد این 6 ماه عده ای هیچی نفهمیده باشن و عده ای هم حتی بهتر از جان لوئیجی بوفون!!! ایتالیایی صحبت کنن

Junior Member

دوستان عزیز یه سوال بدجوری داره مغزمو میترکونه خواهشا کمک کنید :
    میخواستم ازتون بپرسم بنظر شما من اگر هم کلاسای خصوصی رو شرکت کنم و هم مدرسه ایتالیایی اسم بنویسم بهتر نیست؟ درسته هزینه هاش کمر شکن میشه اما من واقعا میخوام قبولیم تضمینی باشه!!!اصلا یه سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینه که آیا اونهایی که مدرسه ثبت نام میکنن میتونن به صورت ازاد هم توی امتحان استرنی بهمن ماه هم شرکت کنند یا دیگه این حق رو نخواهند داشت و فقط باید توی امتحانات لول 1 و 2 خود مدرسه شرکت کنند؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط k4444a نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه سوال بدجوری داره مغزمو میترکونه خواهشا کمک کنید :
    میخواستم ازتون بپرسم بنظر شما من اگر هم کلاسای خصوصی رو شرکت کنم و هم مدرسه ایتالیایی اسم بنویسم بهتر نیست؟ درسته هزینه هاش کمر شکن میشه اما من واقعا میخوام قبولیم تضمینی باشه!!!اصلا یه سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینه که آیا اونهایی که مدرسه ثبت نام میکنن میتونن به صورت ازاد هم توی امتحان استرنی بهمن ماه هم شرکت کنند یا دیگه این حق رو نخواهند داشت و فقط باید توی امتحانات لول 1 و 2 خود مدرسه شرکت کنند؟!!!
    نه دیگه شما وقتی توی کلاس سفارت میری نمیتونی دیگه امتحان استرنی اون سال رو شرکت کنی....
    به نظرم اگه هفته ای 1 بار یه معلم خصوصی داری که بتونه در جهت کلاس کمک کنه و سوالاتو ازش بپرسی خوبه بقیش باید بری کلاس و کلا اینقدر وقت نداری که هم کلاس بیرون بری هم سفارت

Banned

دوستان این مدرسه ایتالیایی یک دونه هست توی تهران فقط ؟ چه ساعت هایی ؟ این همه داوطلب همونجا میرن کلاس ؟ هر ترم 3 ماهه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)