صفحه 36 از 49 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

بچه ها من زنگ زدم قسمت اپراتور مدرسه گفتن که ما بطور اتومات کسایی که لول 1 و قبول شدن می فرستیم تو قسمت لول 2

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ferferi68 نمایش پست ها
    سلام... نه دوست عزیز لول 1 مهر ماه شروع میشه تابستون اصلا لول 1 نداره راجع به لول 2 در تابستان اطلاعی ندارم تاریخ دقیق ثبت نامش هم فکر کنم مرداد و شهریور باید تند تند به سایت مدرسه سر بزنید اونجا اعلام میکنه که تاریخ دقیق کی ...در ضمن اگه شما لول 1 رو که مهر شروع میشه و آذز ماه امتحانشه قبول شید و بعد با شروع لول 2 در بهمن و امتحانش در اردیبهشت سال 92 اگه قبول شید اواخر تابستون سال 92 میرید ایتالیا حالا چه بهمن استرنی بدید و قبولم شید قانون اینه که ویزا از طرف سفارت فقط در سپتامبر صادر میشه که همون تابستونه یعنی امکان نداره به ترم بهار برسید پروسه اش اینطوریه که گفتم !!!
    تصحیح میکنم چون بر عکس گفتم لول 2 در تابستون برگزار نمیشه و فقط لول 1 و 3 برگزار میشه لول 2 از مهرماه شروع میشه
    ویرایش توسط ferferi68 : August 29th, 2012 در ساعت 05:03 PM

Junior Member

سلام
    من اسبرسو1 رو تابستان خودم خوندم,جون شيراز هستم نميتونم بيام تهران واسه مدرسه ايتاليايي...مىخواستم راهنماييم كنين اكه بخوام خودم اسبرسو2 رو هم بخونم بايد ب جه ميزان از امادكي برسم؟؟
    نمونه سوالاي ازمون ازاد رو ميشه بدست اورد؟؟
    در ضمن ازمون ازاد مكه مجموع لول 1و2و3 نيست؟؟ولي من بايد نمره لول2 رو بيارم..بعد اين جه جوريه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط michka نمایش پست ها
    بچه هایی که میخوان لول 2 ثبت نام کنن اگر ثبت نام کردن و درست بود خبر بدن
    هیچ گزینه ای واسه انتخاب لول 2 نداره! هیچکسم تو مدرسه جوابگوی تلفن نیست! توی صفحه ی اصلی ثبت نام هم نوشته که اگه لولتون رو اشتباه وارد کنید حذف می شید!!!!

Junior Member mehran12000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات

نقل قول نوشته اصلی توسط rsss نمایش پست ها
    سلام
    من اسبرسو1 رو تابستان خودم خوندم,جون شيراز هستم نميتونم بيام تهران واسه مدرسه ايتاليايي...مىخواستم راهنماييم كنين اكه بخوام خودم اسبرسو2 رو هم بخونم بايد ب جه ميزان از امادكي برسم؟؟
    نمونه سوالاي ازمون ازاد رو ميشه بدست اورد؟؟
    در ضمن ازمون ازاد مكه مجموع لول 1و2و3 نيست؟؟ولي من بايد نمره لول2 رو بيارم..بعد اين جه جوريه؟؟
    آزمون استرنی در حد لول 1 و 2 است. من بعید می دونم بتونید اسپرسو 2 رو خودتون به تنهایی بخونید و در آزمون هم قبول بشید!!!
    دوستانی که لول 2 می خواهند ثبت نام کنند، ما امروز مدرسه زنگ زدیم که گفتند هیچ مشکلی نیست اگر لول 1 ثبت نام شدید.
    آنچه به نگارش در می آید نشانگر شخصیت ماست.

Junior Member

من که گفتم بهتون آخه اصلا میخونید ؟ گفتم راجع به تنظیم لول 2 اونا خودشون کسایی که لول 1 رو قبول شدن درست میکنن و میفرستن لول 2 !! از ساعت 2 به بعد هم اپراتور جواب تلفنارو میده جز روزای تعطیل

Junior Member

سلام
    امروز از طرف مدرسه مطلع شدم كه يه شعبه هم تو شىراز دارن و زير نظر سفارت ايتالياست,دوستاني كه تو شيراز يا جنوب كشورن ميتونن برن اونجا.ادرسشم بلوار زند خ خيام دانشكده غير انتفاعي

Junior Member

دوستان من لول ۲ رو فروردین امسال تموم کردم. میخواستم بدونم میتونم مدارکمو با اعزامی های سال 2013 بدم به سفارت یا اینکه باید تو استرنی شرکت کنم؟

Junior Member

دوستان یه سوال داشتم... من از فرم ثبت نامم پرینت نگرفتم حالا میرم تو سایت دیگه سایت کار نمیکنه(میگه وقت تموم شده). چیکار کنم؟ مدارکم کامله فقط پرینت ندارم فردا هم نوبت ثبت نامم هست

Junior Member

سلام دوستان میخواستم بپرسم شرایط گرفتن بورس از طریق مدرسه ایتالیایی ها چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)