صفحه 37 از 49 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

با سلام به همه دوستان،من ميخواستم براي اين ترم مدرسه ايتاليايي(ترم پاييز) لول 1 ثبت نام كنم كه متأسفانه يه كم دير شد و روز آخر كه رفتم توي سايت نوشت كه كلاسها پر شده و نتونستم...زمان رفتن برام مهمه و ميخوام حتي الامكان پاييز سال ديگه ايتاليا باشم، به نظرتون صبر كنم و لول 1 ديماه مدرسه ثبت نام كنم يا جدا برم كلاس و آزمون استرني رو شركت كنم؟ اگه ديماه ثبت نام كنم مدرسه خيلي عقب ميفتم و كارام ميفته براي سال بعدش؟ مدرسه تابستون لول 2 نداره؟
    ممنون ميشم از راهنمائيتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh_642 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان،من ميخواستم براي اين ترم مدرسه ايتاليايي(ترم پاييز) لول 1 ثبت نام كنم كه متأسفانه يه كم دير شد و روز آخر كه رفتم توي سايت نوشت كه كلاسها پر شده و نتونستم...زمان رفتن برام مهمه و ميخوام حتي الامكان پاييز سال ديگه ايتاليا باشم، به نظرتون صبر كنم و لول 1 ديماه مدرسه ثبت نام كنم يا جدا برم كلاس و آزمون استرني رو شركت كنم؟ اگه ديماه ثبت نام كنم مدرسه خيلي عقب ميفتم و كارام ميفته براي سال بعدش؟ مدرسه تابستون لول 2 نداره؟
    تنها کاری که میتونید بکنید اینکه خودتون با یک معلم بخونید و امتحان استرنی اسفند رو شرکت کنید تا امسال بتونید برید چون اگه لول 1 زمستان برید دیگه تا پاییز سال بعد لول 2 نمیتونید شرکت کنید
    موفق باشید

Junior Member mehran12000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh_642 نمایش پست ها
    هم ديماه ثبت نام كنید مدرسه، هم آزمون استرني بدید.
    آنچه به نگارش در می آید نشانگر شخصیت ماست.

Junior Member mehran12000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات

دوستان از این ترم 25% نمره به امتحان شفاهی اختصاص خواهد داشت. سوالات سیتواتزیونی هم قراره کلا حذف بشه و بیشتر سوالات به صورت تستی خواهند بود.
    قابل توجه کسانی که میخواهند امتحان استرنی شرکت کنند. شاید استرنی هم به همین روش برگزار بشه!!!
    آنچه به نگارش در می آید نشانگر شخصیت ماست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی معماری،دانشگاه آزاد شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط rsss نمایش پست ها
    سلام
    امروز از طرف مدرسه مطلع شدم كه يه شعبه هم تو شىراز دارن و زير نظر سفارت ايتالياست,دوستاني كه تو شيراز يا جنوب كشورن ميتونن برن اونجا.ادرسشم بلوار زند خ خيام دانشكده غير انتفاعي

از طرف مدرسه مطلع شدین؟چون من شیراز هستم و چیزی در ای رابطه نشنیدم....آدرستون ناقص بود میشه تلفن یا آدرس دقیق تر بدین؟ممنون میشم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

درود
    چه منبعی دارید که این مدرسه زیر نظر مدرسه تهران و سفارت هست ؟
    اگه منبعی ندارید این پست حذف خواهد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط michka نمایش پست ها
    این سایت مدرسه ایتالیایی در شیراز است (لینک حذف شد.)
    ویرایش توسط hatefrad : October 14th, 2012 در ساعت 12:45 PM دلیل: تبلیغات
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

Junior Member

منم در حد شایعه شنیدم تو شیراز هست اما فکر کنم یک جاییه که فقط کلاس آموزش زبانه و به سفارت ربطی نداره...
    واقعا آخه سایت یک مدرسه مربوط به سفارت یک بلاگ در میهن بلاگه!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی معماری،دانشگاه آزاد شیراز

من از سفارت سوال کردم.....گفت مدرسه در شیراز هم زیر نظر خودشان هست....امتحاناتش فقط دیرتر از مدرسه تهران برگذار میشه چون استادای تهران میان شیراز واسه گرفتن امتحان

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahvash نمایش پست ها
    من از سفارت سوال کردم.....گفت مدرسه در شیراز هم زیر نظر خودشان هست....امتحاناتش فقط دیرتر از مدرسه تهران برگذار میشه چون استادای تهران میان شیراز واسه گرفتن امتحان
    اینکه امتحان توی شیراز هم، زیر نظر مدرسه برگزار بشه (به دلیل تعداد زیاد متقاضی برای استرنی) فرق داره با اینکه مدرسه ایتالیایی یه شعبه تو شیراز زده. به هر حال این وبلاگ به نظر یه وبلاگ شخصی هست و طبق قوانین انجمن از سایت حذف شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mzoorikh نمایش پست ها
    دوستان من لول ۲ رو فروردین امسال تموم کردم. میخواستم بدونم میتونم مدارکمو با اعزامی های سال 2013 بدم به سفارت یا اینکه باید تو استرنی شرکت کنم؟
    کسی جوابش رو نمیدونه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)