صفحه 39 از 49 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

فرمالیته که هست، یعنی فکر نکنم هیچ وقت از اون ضمانتنامه استفاده ای بشه.
    ولی به هر حال یک ضمانتنامه همراه با مدارک مالی برای اثبات اون 4000000 تومان ازتون میگیرن.
    مگه اینکه شما خبر جدیدی داشته باشید

Junior Member

دوستانی که امتحان ترم 3 توی مدرسه ایتالیایی دادن، منت بر کمر ما گذاشته و راجع به امتحان شفاهیش مقداری اطلاعات خیرات کنند.
    متشکرم.

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

دوستان کسانی که امتحان استرنی دادن بیان تعریف کنن امسال به چه صورتی بوده ؟ مخصوصا بخش شفاهیش که امروز برگزار شد ....
    that which doesn't kill me can only make me stronger

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eajj نمایش پست ها
    دوستان کسانی که امتحان استرنی دادن بیان تعریف کنن امسال به چه صورتی بوده ؟ مخصوصا بخش شفاهیش که امروز برگزار شد ....
    شفاهیش به صورت دو به دو انجام شد. شرکت کنندگان دو به دو (به نوبت) روبروی هم مینشینند و راجع به موضوعی که امتحان‌گیرنده تعیین میکنه صحبت میکنند. موضوعاتش هم همون بحث سوالات situazioni بود که از کتبی حذف شده. زیاد سخت نیست ولی مسئله استرس زیاده و اینکه بداهه گویی توی این شرایط سخته. کل امتحان 5 دقیقه هم طول نکشید. البته انتظار برای رسیدن نوبت 2 ساعت بود!

سلام
    من برای فوق لیسانس به زبان انگلیسی در ترم پائیز سال بعد پذیرش گرفتم
    میخواستم بدونم اگر بخواهم ایتالیایی در حد مقدماتی یاد بگیرم مدرسه جای خوبیه (level اولش از اردیبهشت را میتونم برم) یا اینکه آموزشگاه دیگه ای برم
    و اینکه تو مدرسه سر کلاس هر رده سنی هستند؟ یا فقط بچه هایی که برای لیسانس و فوق لیسانس میخواهند ایتالیا برند اونجا میاند؟
    مرسی

Junior Member

سلام.
    مبارک است!
    به نظر من با توجه به اینکه زبان تحصیل تون انگلیسیه همون level اولش به عنوان استارت خوبه. بعداً خودتون میتونید گرامر level دو رو با کتابش یاد بگیرید. یا حتی بقیه اش رو وقتی رفتید ایتالیا توی محیط یاد بگیرید.
    از هر رده سنی تو کلاس هستن و همشون هم لزوماً برای رفتن به ایتالیا کلاس نمیان.
    ویرایش توسط verlaine : March 8th, 2013 در ساعت 04:45 PM دلیل: فهم بشر

Junior Member

بچه ها لطفا می شه من رو راهنمایی کنید که الان که امتحان استرنی رو قبول شدم باید چه کار کنم؟
    تا اونجایی که می دونم باید مدارکم رو ببرم مدرسه ولی هنوز نتونستم با مدرسه تماس بگیرم و مطمئن شم و تاریخ مراجعه رو بپرسم.

Junior Member

من هم شرایط شما رو دارم و با تلفن نتونستم اطلاعاتی بگیرم. ولی ایمیل زدم و در جواب بهم گفتن که تاریخ تحویل مدارک به مدرسه رو توی سایت مدرسه مینویسیم.
    هنوز البته چیزی ننوشتن. فکر میکنم دیگه موکول بشه به بعد از عید.

Junior Member linker آواتار ها

سوالی که برام پیش امده...؟ ایا واقعا برای گرفتن پذیرش در مقطع ارشد(اینترنشنال) داشتن مدرک از مدرسه ایتالیایی ها تاثیری داره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط linker نمایش پست ها
    سوالی که برام پیش امده...؟ ایا واقعا برای گرفتن پذیرش در مقطع ارشد(اینترنشنال) داشتن مدرک از مدرسه ایتالیایی ها تاثیری داره؟
    دروود.
    چرا شما که برای دوره های زبان انگلیسی دارید درس می خونید باید برای این مورد گواهی زبان ایتالیایی ارائه بدهید!!! اصلاً نیازی نیست!! اما اگر بنا به موندن در ایتالیا دارید خب چرا لازمت میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)