صفحه 40 از 49 نخستنخست ... 3031323334353637383940414243444546474849 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Banned

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

بچه ها ما داریم کلاس آلفا تست پزشکی می ریم با استاد قربانی . کسی اگه پزشکی هست و تمایل داره بیاد موسسه برنا . من شخصا پزشکی تورینو رو انتخاب کردم . می خوام حداقل یه هم خونه بتونم اونجا بگیرم .

Junior Member

سلام می خواستم بدونم اگر کسی هنوز مدرک لیسانسش را نگرفته (2ترم باقی مانده )و میخواد برای فوق بره ایتالیا هنوز هم از هیچ دانشگاهی پذیرش نگرفته باز هم میتونه در کلاس های زبان مدرسه شرکت کند؟
    با تشکر.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa370 نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم اگر کسی هنوز مدرک لیسانسش را نگرفته (2ترم باقی مانده )و میخواد برای فوق بره ایتالیا هنوز هم از هیچ دانشگاهی پذیرش نگرفته باز هم میتونه در کلاس های زبان مدرسه شرکت کند؟
    با تشکر.
    دروود.
    بله مشکل ساز نیست! تنها پیش نیاش مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی است! اما به هر حال خودتون می دونید باید درس رو جوری برنامه ریزی نمایید تا که قبل از تیر ماه هر سال تمام بشه تا به شهریور ماه برسید. و برای تحصیل در ایتالیا اعزام شوید.

Junior Member

خیلی خیلی ممنون از بابت کمکتون پس یعنی اگر 9ترمه بشم مدرک مدرسه باطل میشه؟با در نظر گرفتن این به نظرتون لول 1 را الان بردارم یا بگذارم برای بهار بعد؟ (لول 1 و 2 را حتما باید پشت سر هم برداشت؟)

Banned

بچه ها تا می تونین مدرسه ایتالیایی ثبت نام نکنید و سعی کنید این وقت و هزینه ای رو که میگذارید یا برید آموزشگاه و یا تو خونه بخونید و یا معلم خصوصی بگیرید . مدرسه به نظر من اصلا خوب درس نمیده . من با اینکه مدرسه نرفتم اما تونستم استرنی امسال رو 90 بشم .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa370 نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون از بابت کمکتون پس یعنی اگر 9ترمه بشم مدرک مدرسه باطل میشه؟با در نظر گرفتن این به نظرتون لول 1 را الان بردارم یا بگذارم برای بهار بعد؟ (لول 1 و 2 را حتما باید پشت سر هم برداشت؟)
    خیر. هیچ پیشنیازی وجود نداره که دو تا دوره پشت سر هم اخذ بشه. ازاد اندیش باشید

Junior Member

سلام میخواستم بدونم کسی تا حالا از مشاوره تحصیلی مدرسه ایتالیایی استفاده کرده؟یا چیزی در موردش شنیده؟

Junior Member

سلام دوستان. کسی راجع به کلاسای ایتالیایی مدرسه اطلاعاتی داره در اختیار من بذاره؟ من برای مستر که البته دوره ام انگلیسی هست پذیرش دارم. میخوام بدونم کلاسا چقدر برای منی که هیچی ایتالیلیی نمیدونم مفیده؟ ثبت نام امسال کیه؟ چقدر هزینشه؟ چه روزایی ؟ و ...
    مرسی اگه راهنماییم کنین

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط west_life نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی راجع به کلاسای ایتالیایی مدرسه اطلاعاتی داره در اختیار من بذاره؟ من برای مستر که البته دوره ام انگلیسی هست پذیرش دارم. میخوام بدونم کلاسا چقدر برای منی که هیچی ایتالیلیی نمیدونم مفیده؟ ثبت نام امسال کیه؟ چقدر هزینشه؟ چه روزایی ؟ و ...
    مرسی اگه راهنماییم کنین
    اگر دنبال " یادگیری " هستی ... خیلی رک میگم مدرسه به دردت نمیخوره ...سطحش واقعا بده .
    سعی کن اگر چند ماه فرصت داری بری کلاس های متفرقه ، هم از نظر آموزش بهترن و هم هزینه ..
    راستی اگه اشتباه نکنم چند ماه بیشتر فرصت نداری نه ؟ در اینصورت با کمک آموزشی هایی مثل پیمزلر هم کار کن
    that which doesn't kill me can only make me stronger

Junior Member

سلام
    من میخواستم برای مقطع دکترای گرافیک در ایتالیا از طریق مدرسه اقدام کنم.ولی نمیدونم آیا همین که توی امتحان قبول بشم میتونم از دانشگاه مورد نظرم اپلای کنم یا جدا از اون باید رزومه خوب و مقاله هم داشته باشم؟
    ممنون میشم اگر به من کمک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)