صفحه 44 از 49 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط am.miryousefi نمایش پست ها
    من اکثر جاها رو دیدم اسپرسو 1 تا 3 تدریس میشه یعنی فکر نکنم کتابش متفاوت کلاس های ایتالیایی دیگه باشه.اینجا هم بچه ها می خونند تا اپلای کنند برای ایتالیا شاید جای دیگه ارزان تر باشه ولی برای بچه ها اجباریه که اینجا 3 دوره را بگذرونند یا امتحان آزاد بدند. شاید خودتون خونه هم بتونید بخونید!!!
    خوب دقیقا همینه دیگه!جای دیگه کجا به درد میخوره آخه غیر مدرسه؟منم می خوام حتما تو محیط کلاس باشم...مثلا من الان فرانسه دارم کانون می خونم ولی خوب پولم(پولهای عیدی نازنینم!!!!! :-دی) رسما هدر رفته چرا که مزخرفی بیش نیست کانون زبان ایران با استادهای داغونش!عملا همه کار رو خودم می کنم.خوب من مثلا برا چی رفتم کانون؟؟؟!!!چون ارزونتر بود!حالا بیام دوباره برای این زبان شیرین و مورد علاقه همین اشتباه رو بکنم بگم گرونه برم مثلا قطب راوندی که حالا اصلا نمی دونم خوبه یا نه فقط هم 80 تومان میشه ترمی..برای کتاب 1 درمیاد 240 تومان!بعد که پول امتحان استرنی رو هم حساب کنی مثل مدرسه در میاد!!!

بعدم اصلا شاید بخوام معلم بشم هین ایتالیایی!کلا شاید کارهای زیادی بکنم با مدرک آخر مدرسه!(که حالا کسی می دونه مدرکش چیه؟انقضا داره؟چه مدلیه؟!)خلاصه که قاطی کردیم!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

سلام دوست عزیز
    ببینید اگر هدفتون رفتن به ایتالیا اونم امسال هست مدرسه واستون بهتره چرا که شاگرد خودشون هستید و امتحان خود مدرسه رو میدید ... اما اگر عجله ای ندارید و صرفا میخواید یاد بگیرید موسسات بهتر هست چون بیشتر طول میکشه اما مطالب کاملا جا میوفته و مطرح میشه
    من خودم قطب راوندی خوندم و میتونم بگم جز یه استاد ، اساتیدش خیلی خوب هستن
    that which doesn't kill me can only make me stronger

Junior Member

گه ما کلاس هایه مدرسه رو بریم نمیتونیم امتحان ازاد استرنی رو بدیم?
    اگه مدرسه سبته نام کنیم میتونیم امتحان ازاد رو بدیم یا نه?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramoni نمایش پست ها
    گه ما کلاس هایه مدرسه رو بریم نمیتونیم امتحان ازاد استرنی رو بدیم?
    اگه مدرسه سبته نام کنیم میتونیم امتحان ازاد رو بدیم یا نه?
    من همین الان با خوده مدرسه تماس گرفتم
    هیچ مشکلی نداره... هم میشه کلاسهارو اومد هم میشه امتحان ازاد رو داد... هیچ مشکلی نیست فقط باید خودمون کتابه سوم رو بخونیم...

Junior Member atena0069 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر آزاد کرج

سلام دوستان،من الان ترم یک مدرسه رو میخونم!!ولی اگه همین جوری با روال مدرسه پیش برم اعزامم 1 سال عقب میفته چون مجبوریم 3تا کتاب رو حتما بخونیم!!تصمیم دارم امتحان استرنی بدم!!استاد خصوصی خوب در تهران یا کرج که تضمینی قبول بشم میشناسید (خودم تمام تلاشم رو میکنم)؟؟ و اینکه کتاب دوم هم مدرسه بخونم و فقط واسه 3 استاد بگیرم که اگه قبول نشدم اینم از دست ندم (چون شنیدم واسه اینکه بچه ها برن مدرسه استرنی رو سخت میگیرن)یا اینکه بیخیال مدرسه بشم؟؟ از کی واسه کتاب 2 شروع کنم بهتره؟؟ ممنون میشم کمکم کنید،خیلی نگرانم!!
    تا لحظه ی شکست به خدا ایمان داشته باش

خواهی دید که آن لحظه هرگز نخواهد رسید.....!

Junior Member

سلام
    کلاسای مدرسه از صفر شروع میشه؟ یعنی من که هیچی ایتالیایی نمیدونم میتونم برم؟ یا باید قبلش برم کلاسای بیرون یکم یاد بگیرم؟؟

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Anahita67 نمایش پست ها
    سلام
    کلاسای مدرسه از صفر شروع میشه؟ یعنی من که هیچی ایتالیایی نمیدونم میتونم برم؟ یا باید قبلش برم کلاسای بیرون یکم یاد بگیرم؟؟
    بله کلاس ها از صفر شروع میشه اما اگر کنارش خودتون یه کلاس مکالمه آزاد هم برید یا با چند تا از همکلاسی هاتون زیر نظر یک نفر که سطحش بالاتر باشه مکالمه تون رو تقویت کنید بهتر هستش چون زیاد رو مکالمه توی مدرسه کار نمیشه ( یعنی وقت نمیشه کار کنن )
    that which doesn't kill me can only make me stronger

Junior Member

سلام دوستان من 2 سال پیش مدرسه امتحان دادم و قبول شدم اما پشیمون شدم نرفتم ایتالیا. حالا میخوام ببینم مدرسه مدرکی به من میده که بگه من قبول شدم به عنوان رزومه میخوام این مدرک رو . ممنون

Junior Member

مدرسه مدرك رو بعد از گذروندن ٣ ترم كامل ميده و اعتبار مدرك هم يك سال پس حتي اگر شما سه ترم رو هم گذرونده باشيد الان يك سال هست كه مدركتون باطل شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eajj نمایش پست ها
    والا رو خود سایت مدرسه که نوشته هر سه کتاب و چیزی راجع به این که بعضی درس ها باشه نگفته.... شما از کجا اینو میگید ؟ موثق هستش ؟
    بله كتاب ٣ فقط ٦ درس اول تدريس مي شه اگر در رابطه با امتحان سوال داريد به من پيام خصوصي بديد من ٢ ماه پيش امتحان لول ٣ رو دادم و ٩٦ شدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)