صفحه 47 از 49 نخستنخست ... 37383940414243444546474849 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Unimi

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

سلام دوستان .

یه سوال داشتم . من دارم مدرسه ثبت نام میکنم ولی الان دانشجو ام و میخوام رشتمو عوض کنم از Freshman شروع کنم .
    ولی داستان اینه سربازم . میخوام 15م وثیقه یا 7م وثیقه زبان رو بذارم و برم واسه درسه . یعنی سربازی رو دور بزنم .
    حالا به نظرتون اونجا نیازی به سفارت ایران پیدا نمیکنم؟ و در صورت مراجعه سفارت ایران چه رفتاری داره؟
    از نظر سفارت ایتالیا که 22 ساله بودن و سرباز بودنم مشکل نداره؟

Junior Member

نه خیر ازنطر اونا مشکلی نیست از نظر قانون سربازی ایران مشکل هست که تا وقتی 8 سال غیبتت پر نشه و نخری سربازیتو هر وقت برگردی ایران مجرم شناخته میشی و مابقیه داستان رو هم خودت میدونی !

Junior Member

سلام

آیا مدرسه ایتالیا کتابخانه دارد و عضویت آزاد قبول میکند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Unimi

نقل قول نوشته اصلی توسط meydad نمایش پست ها
    نه خیر ازنطر اونا مشکلی نیست از نظر قانون سربازی ایران مشکل هست که تا وقتی 8 سال غیبتت پر نشه و نخری سربازیتو هر وقت برگردی ایران مجرم شناخته میشی و مابقیه داستان رو هم خودت میدونی !
    نه داخلیش رو کاملا در جریانم . از نظر تکمیل مدارک و تایید دادگستری و وزارت خارجه ، سفارت و .. میخواستم بدونم . چون امروز میخوام تکمیل وجح کنم ..
    مرسی از راهنماییت .

سلام دوستان.
    یه سوال داشتم از کسانی که به زبان ایتالیایی درس میخونن ، میخواستم تجربیاتشون در درس خواندن با زبان ایتالیایی رو منتقل کنن ، فی المثل چه فرقی داره وقتی به یه سطح بالا از این زبان رسیده باشه کسی با خوندن درس به زبان انگلیسی و یا برای رسیدن به حد قابل قبول برای درس خوندن چه مدت زمانی باید ایتالیایی مطالعه کرد؟

Junior Member

سلام
    من ديروز در امتحان استرني شركت كردم، حدود ٢ ماه فقط وقت داشتم و كل اين ٢ ماه رو واقعا خوب خوندم و تقريبا هر روز كلاس رفتم.
    امتحان از دانشگاه siena فرستاده بود و خود مدرسه هيچ نقشي نداشت حتي در امتحان شفاهي هم چند نفر از ايتاليا آمده بودن و اونا هم فقط نقششون سوال كردن بود و صدامونو ضبط مي كردن و براي دانشگاه siena مي فرستادند سوال ها ابتدايي بود ولي به علت استرس و... خيلي هم آسان نبود مخصوصا براي من كه ٢ ماه فقط خونده بودم.
    البته همه چيز بستگي به خود فرد داره بودن كساني كه ٦ ماه كلاس رفتند و به اندازه من مي دونستند، كلا ٥ مهارت بود كه از هر مهارت بايد حداقل نمره ٧ از ١٢ را مي گرفتيم اگر كسي همه را ١٢ ميگرفت واي يه مهارت را ٦ قبول نمي شد كه اي قانونو امسال گفتند سال پيش بايد حداقل ٧٥ نمره كسب ميشد مهم نبود از چه قسمت !
    قسمت اول شنيداري بود كه خيلي دشوار نبود من خيلي گوش نداده بودم تو اين ٢ ماه ولي برام خيلي هم سخت نبود، قسمت بعدي درك مطلب بود كه واقعا سخت بود نه تنها براي من بلكه براي همه ٤٠ دقيقه وقت داشتيم و من واقعا وقت براي قسمت درك مطلب كم داشتم
    قسمت بعد گرامر بود كه خيلي ساده بود اصلا فعل هاي بي قاعده كه همه فكر مي كرديم مهم باشه و سخت نيومده بودفقط زمان حال و گذشته ساده و آينده و امري كه واقعا تشخيصش آسون بود اومده بود حتي التزامي و... نيومده بود، قسمت بعد هم كه نوشتن بود ٢ تا موضوع بود كه هر كدوم بين ٢٠ تا ٤٠ كلمه بايد مي نوشتيم در مجموع وقت امتحان كتبي مناسب بود.
    بعد از امتحان كتبي امتحان شفاهي بود كه صدامون ميكردن و مي رفتيم رفتار و نحوه برخوردشون واقعا عالي بود و همشون سعي مي كردن بهمون آرامش بدن تا استرسمون كم شه. در ضمن امتحان در ٢ روز بر اساس حروف فاميل بود از a تا l جمعه و بقيه امروز شنبه
    منبع امتحان هم كتاب هاي اسپرسو ١ و ٢ بود و نتيجه امتحان ٣ هفته آينده اعلام خواهد شد.
    اميدوارم تونسته باشم تجربه ام را براتون بگم.
    ویرایش توسط kiana123 : December 5th, 2015 در ساعت 11:25 AM

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان نتیجه آزمون استرنی امسال کی اعلام میشه؟ اطلاع دارید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط Capitannno نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوال داشتم از کسانی که به زبان ایتالیایی درس میخونن ، میخواستم تجربیاتشون در درس خواندن با زبان ایتالیایی رو منتقل کنن ، فی المثل چه فرقی داره وقتی به یه سطح بالا از این زبان رسیده باشه کسی با خوندن درس به زبان انگلیسی و یا برای رسیدن به حد قابل قبول برای درس خوندن چه مدت زمانی باید ایتالیایی مطالعه کرد؟
    اگر از رشته های علوم انسانی باشید با یکسال مطالعه ی سخت به سطح لازم برای کتاب های درسی خواهید رسید،اما برای تسلط به معنای واقعی یک عمر.

Junior Member BLANCH آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    دوستان نتیجه آزمون استرنی امسال کی اعلام میشه؟ اطلاع دارید؟
    قرار بود هفته ی پیش اعلام شه ولی گویا به خاطر تعطیلات کریسمس و سال نو از ایران وقت بیشتری خواستن برای اعلام نتایج. با مدرسه که تماس گرفتم گفتن به احتمال خیلی زیاد هفته ی آینده اعلام میکنن ولی باز هم قطعی نیست!
    هر چیز که در جستن آنی، آنی

Junior Member

سلام
    شهريه يه ترم اين مدرسه چقدره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)