صفحه 49 از 49 نخستنخست ... 3940414243444546474849
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 488 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

سلام ، من براي سال ٢٠١٦/٢٠١٧ اقدام كردم و سطح امتحان استرني A2 بود ولي گويا براي سال تحصيلي بعدي سطح امتحان B1 شده ( در سايت مدرسه توضيح داده شده و تاريخ ثبت نام امتحان استرني هم شهريور شروع ميشه) .
    در مورد بخش شفاهي هم بايد بگم از همه يه سري سوال تكراري كه خودتونو معرفي كنيد و در وقت آزاد معمولا چيكار مي كنيد؟ در مورد شهري كه زندگي مي كنيد و از اينجور سوال ها .
    در مجموع مي خواستند بيشتر خود دانشجو صحبت كنه تا اينكه خودشون بپرسن ( جواب هاي طولاني مي خواستند) و همونطوريكه قبلا گفتم برخوردشون خيلي خوب بود حتي قبل اينكه بخوان صدا رو براي فرستادن ضبط كنن توضيح دادن كه قراره چي بپرسن و چند ثانيه وقت فكر كردن هم دادن.

سلام. من با Sapienza مکاتبه کردم و گفتن که بعد از ورودت به ایتالیا آزمون زبان ازت میگیرم! که ظاهرأ A2 کفایت میکنه. با این حساب تکلیف کارای سفارت برای ویزا چی میشه؟ سفارت گیر نمیده؟

سلام
    ببخشيد من يه سوال داشتم كه زياد به اينجا شايد مربوط نباشه اما جاي ديگه هم پيدا نكردم!
    من ميخوام براي سال ديگه اقدام كنم و با كلاس هاي مدرسه نميتونم تا اون موقع مدركم رو بگيرم. شما موسسه ديگه تو تهران ميشناسيد كه سطح تدريس خوبي داشته باشند و بتونم استرني امتحان بدم؟! من قبلا A1 رو تو مدرسه خوندم اما الان بخوام برم بايد دوباره از اول بخونم! درسته؟! چيزي به عنوان تعيين سطح ندارن هنوز؟
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.

سلام. سوال منم تقریبا مثل پست قبلی هست .

من همین امروز یعنی ۲۷ آبان به این فکر افتادم که زبان ایتالیایی یاد بگیرم چون میخوام از کارشناسی شروع کنم و رشته ای که من میخوام فقط یه دانشگاه به زبان انگلیسی ارائه میده و ۲۰ نفر در سال قبول میکنه که این شانس قبولی رو کم میکنه .
    با توجه به اینکه فقط یک بار امتحان استرنی برگزار میشه در ایران ، امسال رو از دست دادم . میمونه سال بعد که اگه امتحان استرنی آذرماه برگزار بشه و قبول شم برای سال بعدش میتونم برای پذیرش اقدام کنم . اشتباه میکنم؟ اینجوری خیلی طولانی میشه و ۲ سال خیلی زیاده .
    راه دیگه ای نداره ؟ نمیشه زبان ایتالیایی بخونیم و خود دانشگاه تو ایتالیا این امتحان رو بگیره ؟ یا تو یه کشور دیگه ای برگزار نمیشه که بتونیم زودتر اقدام کنیم ؟

یه سوال دیگه هم دارم. تو همین فروم تاپیکی بود که درس خوندن تو ایتالیا رو به زبان ایتالیایی و انگلیسی باهم مقایسه کرده بود .‌ این درسته که با داشتن مدرک زبان ایتالیایی بازهم تو فهمیدن درسها تو دانشگاه به مشکل برمی خوریم ؟ از نظر من که منطقیه چون به هرحال استادهایی که دارن درس میدن بومی هستن . کسی تجربه ای داره که با مدرک زبان ایتالیایی تو دانشگاه به مشکل برخورده باشه؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Razie131322 نمایش پست ها
    سلام. من با Sapienza مکاتبه کردم و گفتن که بعد از ورودت به ایتالیا آزمون زبان ازت میگیرم! که ظاهرأ A2 کفایت میکنه. با این حساب تکلیف کارای سفارت برای ویزا چی میشه؟ سفارت گیر نمیده؟
    درود بر شما
    بايد چنين چيزي در نامه ي پذيرش ذكر شود...درين صورت نيازي به ارائه مدرك نيست. هرچند كه فكر مي كنم شانستون رو خيلي پايين ميارين...
    نكته: اگر درستون اونجا در ساپينزا به ايتالياييه كه حتما بايد ارائه بدين، اگر هم كه به انگليسيه نمي خواد.

موفق باشين.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Architektin نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد من يه سوال داشتم كه زياد به اينجا شايد مربوط نباشه اما جاي ديگه هم پيدا نكردم!
    من ميخوام براي سال ديگه اقدام كنم و با كلاس هاي مدرسه نميتونم تا اون موقع مدركم رو بگيرم. شما موسسه ديگه تو تهران ميشناسيد كه سطح تدريس خوبي داشته باشند و بتونم استرني امتحان بدم؟! من قبلا A1 رو تو مدرسه خوندم اما الان بخوام برم بايد دوباره از اول بخونم! درسته؟! چيزي به عنوان تعيين سطح ندارن هنوز؟
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.
    درود بر شما

معرفي موسسه هاي ديگه كه برخلاف قوانين و مقررات فروم هست، اين از اين.
    در مورد مدرسه و زبان اما، فكر نمي كنم كه تعيين سطح داشته باشه همچنان و اينكه چون زمان هم گذشته و حتما فراموش كردين بهتر باشه كه از اول شروع كنين.اگر زبان ديگه اي مي دونين خودتون مي تونين 3 تا نووو اسپرسو (با كتاب معلم كه آنلاين قابل دانلود هست به شكل مجاني) بخونين و بعد با حل نمونه سوالاي استرني در اون امتحان شركت كنين و مدرك رو بگيرين.

موفق باشيد.

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh1065 نمایش پست ها
    سلام. سوال منم تقریبا مثل پست قبلی هست .

من همین امروز یعنی ۲۷ آبان به این فکر افتادم که زبان ایتالیایی یاد بگیرم چون میخوام از کارشناسی شروع کنم و رشته ای که من میخوام فقط یه دانشگاه به زبان انگلیسی ارائه میده و ۲۰ نفر در سال قبول میکنه که این شانس قبولی رو کم میکنه .
    با توجه به اینکه فقط یک بار امتحان استرنی برگزار میشه در ایران ، امسال رو از دست دادم . میمونه سال بعد که اگه امتحان استرنی آذرماه برگزار بشه و قبول شم برای سال بعدش میتونم برای پذیرش اقدام کنم . اشتباه میکنم؟ اینجوری خیلی طولانی میشه و ۲ سال خیلی زیاده .
    راه دیگه ای نداره ؟ نمیشه زبان ایتالیایی بخونیم و خود دانشگاه تو ایتالیا این امتحان رو بگیره ؟ یا تو یه کشور دیگه ای برگزار نمیشه که بتونیم زودتر اقدام کنیم ؟

یه سوال دیگه هم دارم. تو همین فروم تاپیکی بود که درس خوندن تو ایتالیا رو به زبان ایتالیایی و انگلیسی باهم مقایسه کرده بود .‌ این درسته که با داشتن مدرک زبان ایتالیایی بازهم تو فهمیدن درسها تو دانشگاه به مشکل برمی خوریم ؟ از نظر من که منطقیه چون به هرحال استادهایی که دارن درس میدن بومی هستن . کسی تجربه ای داره که با مدرک زبان ایتالیایی تو دانشگاه به مشکل برخورده باشه؟
    درود بر شما

1. بله، مي شه 2 سال.
    2. چرا، امتحان ايتاليايي رو مي تونين در كشورهاي ديگه هم شركت كنين و مدرك رو بگيرين منتهي معمولا زياد برگزار نمي شه در كل دنيا هم نهايتا يكي دوبار در سال هست..البته خودتون رو محدود به چيلز نكنين، مي تونين به فكر امتحان موسسه دانته يا چلي باشيد در خارج از كشور.
    3. در حالت كلي بله درست هست. ايتاليايي ها مثل بقيه ي مردم اروپا مثل فرانسه واقعا آروم و شمرده شمرده صحبت نمي كنند كه قشنگ سر فرصت فهميده بشه ! از طرفي هم با مدرك ب.1 نمي تونين و نبايد توقع داشته باشيد كه با 3 لول اختلاف از زبان متولد ايتاليا (سي.2) بتونين بفهمين...بنابراين تا مي تونين زبان كار كنين.

موفق باشيد.

سلام دوستان. من درمورد مدرسه سوال دارم. کلاسای فشرده بهتره یا عادی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)