صفحه 6 از 49 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    adabiat zaban engilisi

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

درور و سلام به همه...مدرسه ایتالیایی خوابگاه داره؟

Junior Member piper آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط flowers_yas نمایش پست ها
    سلام من تازه می خوام برای ایتالیا اقدام کنم می خواستم بدونم تاریخ ثبت نام بعدی مدرسه ایتالیایی چه زمانیه ؟
    و اینکه از نظر بچه هایی که بیشتر اطلاعات دارند برای یاد گرفتن زبان بریم مدرسه بهتره یا خودمون از جاهای دیگه و کلاسای دیگه بخونیم و امتحانش رو بدیم ؟
    در مورد ثبت نام لول يك با اين شماره تماس بگيريد(خيلي خوب راهنماييتون مي كنن): مدرسه ايتاليايي:22807580/22286502
    شديدا توصيه مي شه كلاسهاي خود مدرسه رو بريد. چون افراد كمي رو از امتحان استرني مي پذيرند .

نقل قول نوشته اصلی توسط mana نمایش پست ها
    درور و سلام به همه...مدرسه ایتالیایی خوابگاه داره؟
    اگر منظورتون مدسه ايتاليايي خ فرمانيه تهران هست، نه خوابگاهي وجود نداره. شما فقط سه روز در هفته -هر جلسه 2 ساعت- ميريد سر كلاس، درست مثل هر كلاس زبان ديگه ايي.

نقل قول نوشته اصلی توسط piper نمایش پست ها
    در مورد ثبت نام لول يك با اين شماره تماس بگيريد(خيلي خوب راهنماييتون مي كنن): مدرسه ايتاليايي:22807580/22286502
    شديدا توصيه مي شه كلاسهاي خود مدرسه رو بريد. چون افراد كمي رو از امتحان استرني مي پذيرند .
    یعنی چی که افراد کمی رو از امتحان استرنی می پذیرند؟ متوجه منظورتون نشدم.مگه امتحان واسه همه یکی نیست؟ مگه نمره ی قبولی فرق داره؟ مثلا من که می خوام بهمن لول 1 و 2 رو با هم امتحان بدم ، با بقیه یکسان نیستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti-1 نمایش پست ها
    یعنی چی که افراد کمی رو از امتحان استرنی می پذیرند؟ متوجه منظورتون نشدم.مگه امتحان واسه همه یکی نیست؟ مگه نمره ی قبولی فرق داره؟ مثلا من که می خوام بهمن لول 1 و 2 رو با هم امتحان بدم ، با بقیه یکسان نیستم؟
    ببينيد؛ اين كه مدرسه سياستش چي هست و چرا همچين سياستي داره، مسئله اي نيست كه بحث در موردش الان به دردي بخوره. منظور اين بود تجربه ما از مقايسه "نسبت پذيرفته شده به شركت كننده در امتحان استرني" با " نسبت پذيرفته شده به شركت كننده در امتحان لول دو" ميگه كه اولي عدد كوچيك تريه.اين چيزيه كه همه تو مدرسه مي دونن. دليل هم زياد داره؛ يكيش نا اشنايي با فرمت امتحان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture/shariaty uni

24 دیماه ثبت نام جدبد هستش هم ترم 1 و 2
    من توی مدرسه ایتالیایی رو خوندم و قبول شدم این ترم رو. اگر عجله ندارید واسه رفتن، بیاید مدرسه درس بخونید

نقل قول نوشته اصلی توسط rose liped نمایش پست ها
    من توی مدرسه ایتالیایی رو خوندم و قبول شدم این ترم رو. اگر عجله ندارید واسه رفتن، بیاید مدرسه درس بخونید
    24 دی ؟؟ مگه 8 بهمن نبود ؟
    24 دی ثبت نام کلاس ها هست یا ثبت نام امتحان؟

Junior Member hamidreza64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

نقل قول نوشته اصلی توسط rose liped نمایش پست ها

من هفته پیش زنگ زدم مدرسه خانم خسروی گفت 25 دی ساعت 2 تا 5 ثبت نام لول 1

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza64 نمایش پست ها
    من هفته پیش زنگ زدم مدرسه خانم خسروی گفت 25 دی ساعت 2 تا 5 ثبت نام لول 1
    ممنون از شما دوست عزیز که خبر دادید
    یک سوال دیگه : هر ترمش چقدر طول میکشه ؟
    و اینکه زمان کلاس هاش به چه شکلیه (چند جلسه در هفته و ساعت هاش) ؟
    پنج شنبه، جمعه هم کلاس داره یا فقط در طول هفته است ؟

Senior Member

علی جان هر ترمش حدود 2ونیم ماه طول می کشه. ترم پاییزش که آخر شهریور شروع شد 19 آذر امتحانش بود و وسطش هم 5 روز تعطیل بود. کلاساش 3 روز در هفته یا فرد یا زوجه و 2 ساعته است. 3تا5 و 5ونیم تا 7و نیم. معمولا اول زوجش پر می شه. جمعه ها کلاس نداره. انتخاب معلم هم دست زبان آموز نیست. هزینه اش 280 تومنه. کتاب تدریسشم اسپرسو است. این 280 تومن شامل هزینه ی کتاب هم هست. ترم یک رو معمولا استاد ایرانی می گذارن که خیلی استادای ایرانیش از ایتالیاییاش بهترن چون بهشون بیشتر سخت گیری می شه! و ایتالیاییاشون معمولا فارسی بلد نیستن و اگه سوال و اشکال داشته باشی معلوم نیست چطور باید پرسید چون معمولا انگلیسی هم بلد نیستند. اینا مال کلاسای حضوریه. امتحان استرنی که مال غیرحضوریاست بهمنه و از 2 تا کتاب اسپرسو است. خودشون می خونن و میان امتحان می دن. احتمال قبولیش می گن کمتره به نسبت حضوریش. هزینه اش 80 تومنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)