صفحه 7 از 49 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Junior Member hamidreza64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

امروز از جلوی مدرسه رد می شدم چند تا اطلاعیه زده بودن پشت در. با موبایل عکس گرفتم ولی نصفه و نیمه هست. مدرسه از 4 دی تا 10 دی به خاطر کریسمس تعطیله.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Question پاسخ : مدرسه ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza64 نمایش پست ها
    امروز از جلوی مدرسه رد می شدم چند تا اطلاعیه زده بودن پشت در. با موبایل عکس گرفتم ولی نصفه و نیمه هست. مدرسه از 4 دی تا 10 دی به خاطر کریسمس تعطیله.

سلام
    این عکسایی که گذاشته بودید منو خیلی گیج کرده من که زنگ زدم مدرسه واسه ثبت نام لول 1 گفتن 25 دی فقط 2 تا عکس و کپی شناسنامه والسلام (آقاهه دقیقا همینو گفت ) حرفی ازاینکه پولو چه جوری باید بدیم نزدن گفتن همینا کافیه واسه ثبت نام منم فکر کردم بعدا باید پولو بدیم
    قضیه ی این فیش بانکی چیه ؟ باید پولو از قبل واریز کنیم ؟ به چه بانکی و چه شماره حسابی ؟ توی این عکسا معلوم نیست
    تازه توی این عکسا چد تا تاریخ دیگه هم واسه ثبت نام نوشته
    می شه لطفا اگه اطلاعات دقیق تری راجع به ثبت نام دارید بگید
    خیلی خیلی ممنون

رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

نقل قول نوشته اصلی توسط flowers_yas نمایش پست ها
    سلام
    این عکسایی که گذاشته بودید منو خیلی گیج کرده من که زنگ زدم مدرسه واسه ثبت نام لول 1 گفتن 25 دی فقط 2 تا عکس و کپی شناسنامه والسلام (آقاهه دقیقا همینو گفت ) حرفی ازاینکه پولو چه جوری باید بدیم نزدن گفتن همینا کافیه واسه ثبت نام منم فکر کردم بعدا باید پولو بدیم
    قضیه ی این فیش بانکی چیه ؟ باید پولو از قبل واریز کنیم ؟ به چه بانکی و چه شماره حسابی ؟ توی این عکسا معلوم نیست
    تازه توی این عکسا چد تا تاریخ دیگه هم واسه ثبت نام نوشته
    می شه لطفا اگه اطلاعات دقیق تری راجع به ثبت نام دارید بگید
    خیلی خیلی ممنون

گیج شدن نداره که شما 25 میرید پیش ثبت نام می کنید برای پیش ثبت نام فقط 2 تا عکس و کارت شناسایی و کپی می خواد در اون روز، ساعت و روزهای زوج یا فرد رو انتخاب می کنید و شماره حساب بهتون میدن بعد طبق اون جدول که تو عکس هم هست برای ثبت نام کامل میرید. اگه روزهای فرد رو انتخاب کنید 28 دی و اگه روزهای زوج رو انتخاب کنید 29 دی باید فیش واریزی رو بیارید مدرسه همین. نگران نباش (فقط زود بیا چون واقعا شلوغ میشه)

گیج شدن نداره که شما 25 میرید پیش ثبت نام می کنید برای پیش ثبت نام فقط 2 تا عکس و کارت شناسایی و کپی می خواد در اون روز، ساعت و روزهای زوج یا فرد رو انتخاب می کنید و شماره حساب بهتون میدن بعد طبق اون جدول که تو عکس هم هست برای ثبت نام کامل میرید. اگه روزهای فرد رو انتخاب کنید 28 دی و اگه روزهای زوج رو انتخاب کنید 29 دی باید فیش واریزی رو بیارید مدرسه همین. نگران نباش (فقط زود بیا چون واقعا شلوغ میشه)

آها الان فهمیدم جریان از چه قراره
    خیلی ممنون از راهنمایی تون
    زود بیا دقیقا یعنی کی باید بیام ؟ ثبت نام که ساعت 2 یعنی من چند ساعت جلوتر اونجا باشم خوبه یا به موقع بیام ؟

رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

نقل قول نوشته اصلی توسط flowers_yas نمایش پست ها
    آها الان فهمیدم جریان از چه قراره
    خیلی ممنون از راهنمایی تون
    زود بیا دقیقا یعنی کی باید بیام ؟ ثبت نام که ساعت 2 یعنی من چند ساعت جلوتر اونجا باشم خوبه یا به موقع بیام ؟

من خودمم الان می خوام لول 1 ثبت نام کنم یکی از دوستام بهم گفت که ثبت نام قبلی مدرسه (همین امسال) یکی از بچه هایی که اولین نفر بود (نمی دونم چقدر زودتر رفته بود) توی یه کاغذ اسم بچه هایی را که میومدن به نوبت نوشته بود و طبق اون می رفتن تو حالا نمی دونم پیش ثبت نام هم همینطوریه یا نه؟ خواهش می کنم لول 2 ها جواب بدن

من خودمم الان می خوام لول 1 ثبت نام کنم یکی از دوستام بهم گفت که ثبت نام قبلی مدرسه (همین امسال) یکی از بچه هایی که اولین نفر بود (نمی دونم چقدر زودتر رفته بود) توی یه کاغذ اسم بچه هایی را که میومدن به نوبت نوشته بود و طبق اون می رفتن تو حالا نمی دونم پیش ثبت نام هم همینطوریه یا نه؟ خواهش می کنم لول 2 ها جواب بدن
    ممنون از اطلاعات دوستان عزیز
    یک سوال :
    برای پیش ثبت نام حتما باید همون 25 بیام (چون من باید از شهرستان بیام) اگر زودتر بیام مثلا 20، نمی تونم پیش ثبت نام رو انجام بدم ؟
    هر چند با توضیحات جناب حمیدرضا فکر کنم ابهامم برطرف شد، که زودتر نمیشه اومد، چون برای من که از شهرستان می خوام بیام یک مقدار سخته به موقع رسیدن

Junior Member piper آواتار ها

روز پيش ثبت نام و ثبت نام و همچنين ساعتش كاملا مشخص هست و روز يا ساعتي غير از اون انجام نميشه. منتهي دوستاني كه به هر دليلي براشون سخت هست، مي تونن كسي ديگري رو با مداركشون براي پيش ثبت نام/ثبت نام(هر دو) بفرستند.
    در مورد زودتر اومدن هم بايد گفت كه ما كه ثبت نام لول يك رو تو تابستون ساعت 9 صبح داشتيم،بچه ها از شب قبل اومده بودن و چادر زده بودن! البته من و دوستام ساعت 6 صبح اونجا بوديم و نه در ثبت نام و نه در انتخاب ساعت مشكلي نداشتيم.اما كلا بچه ها انقدر زود ميان تا بتونن حتما ساعات دلخواهشون رو انتخاب كنن(قبل از اينكه ظرفيت اون ساعات پر شه.)
    لول يك زمستون اصلا به شلوغي تابستون نيست .منير(منشي مدرسه) هم از بچه ها خواهش كرد كه انقدر هول نباشن و نيان مثلا از شب قبل بست بشينند چون مطمئنا همه ثبت نام مي شوند و صددرصد جا براي همه خواهد بود.
    شما اگه وقتتون زياد باز نيست و حتما مي خواهيد كلاس رو با روز و ساعات دلخواه ثبت نام كنيد،يه دو سه ساعتي زودتر مي تونيد بريد.
    در مورد ليست كردن اسامي روي كاغذ و دادن شماره و نوبت هم، بله تاييد مي كنم! به همين منوال هست.(خود مدرسه اين كار رو انجام ميده)

Junior Member

سلام به تمام دوستان عزیز.
    در مورد اینکه چه ساعتی بهتره برای ثبت نام برید پرسیده بودید. من همین ترم پاییز لول 1 رو تو مدرسه گذروندم و ثبت نامش اواخر شهریور بود. بسیار بسیار شلوغ بود و ثبت ساعت 9 صبح شروع میشد. من که ساعت 8 و 20 دقیقه اونجا بودم شماره 400 و خرده ای بهم رسید. خیلی ها از شب قبل اومده بودن. اینم بگم که حدودا ساعت 4 و نیم عصر بود که اومدم بیرون. مثلا به من دیگه روزای زوج نرسید. دوستمم که ساعت 10 صبح اومده بود بعد از اینکه 8 ساعت اونجا نشست بهش گفتن که فقط روزای فرد ساعت 3 تا 5 داریم. و مجبور شد برای ترم زمستون بیاد.
    موفق باشید

Senior Member

اگه روز زوج براتون مهمه باید زود بیاین. حداقل 3 ساعت زودتر از ساعت اعلام شده. اگه مهم نیست هر وقت خواستید بیاین البته طی ساعتهایی که گفتن. تا هزار نفر رو هم ثبت نام می کنن. در هر حال هر وقت که برین چه دیر چه زود چند ساعتی باید منتظر بمونین تا کارتون انجام بشه. این مال روز پیش ثبت نامه. روز ثبت نام فقط باید کتاب و کارت بگیرین و فیش بانکی رو بدین و سریع انجام می شه. فقط باید در ساعتی که اعلام کردن برین.

رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

بچه هایی که می خوان لول 1 ثبت نام کنن اینجا اعلام کنید همینجوری یه آماری بگیریم ببینیم چند نفریم حدودا
    1- من خودم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)