صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 56

موضوع: Computer Networks

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Computer Networks

Dear Ahuara

my bachelor was software engineering, and my interest and work are networks. I'm planning to apply, going to Australia/Canada or USA without fund is impossible to me. I got all my certificates lined up and am gonna start sending them over to ppl to see if it fits.
    And you are right, computer networks ain't new, but not lots of ppl have the guts to go through it. I didn't see any university better than Chalmers offering networking, we can exchange ideas in private now that we both wana go through the same thing, if you like the total idea
    There is a certain rightnous in our wrongness

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

من مهندسی برق مخابرات دارم و دانشجوی فوق لیسانس آی تی گرایش مخابرات امن در دانشگاه علم و صنعت هستم.برای دکترا می خواستم در رشته ی آی تی اپلای کنم.زمینه ی کاری استادم هم در مورد امنیت شبکه و رمزنگاری است.خواهش می کنم به من کمک کنید که آیا با این زمینه ی کاری استاد اصلا میشه در آی تی آپلای کرد یا نه.موضوع پروزه ام هنوز معلوم نیست.شما پیشنهاد می کنید با توجه به زمینه کاری استاد راهنمام در چه موردی کار کنم.
    اصلا رشته ی آی تی توی این زمینه ها در دکترا گرایشی داره یا نه؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83 نمایش پست ها
    My major was Computer Networks in masters of sharif university and I applied many programs in US, and Canada. However the program I am going to attend is not really related to networks If you think I can be of any help please let me know
    من مهندسی برق مخابرات دارم و دانشجوی فوق لیسانس آی تی گرایش مخابرات امن در دانشگاه علم و صنعت هستم.برای دکترا می خواستم در رشته ی آی تی اپلای کنم.زمینه ی کاری استادم هم در مورد امنیت شبکه و رمزنگاری است.خواهش می کنم به من کمک کنید که آیا با این زمینه ی کاری استاد اصلا میشه در آی تی آپلای کرد یا نه.موضوع پروزه ام هنوز معلوم نیست.شما پیشنهاد می کنید با توجه به زمینه کاری استاد راهنمام در چه موردی کار کنم.

Junior Member

dear Friends,
    i'm interested in apply for Network engineering (Bachelor) in Malaysia university. as i research there is 1 college and 1 university that offer this course. i am a little confused in choosing one of them, would you please helping me to chose the best one. i have some years experience at Network and want to apply and graduate at one of these:
    1 : KBU College:
    http://www.kbu.edu.my/schools-centre...eering-30-shu/

2 : Apiit University
    http://www.ucti.edu.my/degree14.htm
    Thanks in advance

Junior Member Philter آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه آزاد/ برق صنعتی

Dear Hojydor
    I emailed a guy who is right now studying at MMU and he told me to forget about KBU university because it's not recognized by Iranian Ministry Of Education.
    I also have the same choice ....APIIT-UCTI Universityis much more better.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    برای زمینه های مختلف شبکه (NETWORKING یا امنیت شبکه) معمولا باید به دپارتمان های مهندسی برق یا علوم کامپیوتر مراجعه کنید.

Junior Member

یه سوال دارم من شنیدم رشته امنیت شبکه واسه دکترا به مشکل بر می خوریم تو خارج کار نمی دند و اینکه امریکا ویرا نمی ده و اینکه دانشگته های خوب پذیرش نمی ند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pris0ner نمایش پست ها
    یه سوال دارم من شنیدم رشته امنیت شبکه واسه دکترا به مشکل بر می خوریم تو خارج کار نمی دند و اینکه امریکا ویرا نمی ده و اینکه دانشگته های خوب پذیرش نمی ند.
    از کجا شنیدین؟ همچه چیزی نیست (بجز ویزا که اطلاعی ندارم).

Junior Member

منبع کاملا معتبر . که هم ویرا اذیت می کنند مخصوصا امریکا و کارم نمی دند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pris0ner نمایش پست ها
    منبع کاملا معتبر . که هم ویرا اذیت می کنند مخصوصا امریکا و کارم نمی دند
    برای کار در زمینه امنیت شبکه شما در هر حال باید سالها سابقه کار پشتیبانی شبکه در امریکا و کانادا رو داشته باشید. هیچ کمپانی همینطوری یک تازه فارغ التحصیل (چه خارجی چه بومی) رو برای کار امنیت شبکه اش استخدام نمیکنه. تنها محدودیتی که ممکنه داشته باشید در دوایر دولتی حساسه. اگر دکترا هم بگیرید که میشید استاد دانشگاه و بجز بعضی آزمایشگاههای حساس (مثل Lincoln lab ام آی تی) جای دیگری مشکل ندارین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)