صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 56

موضوع: Computer Networks

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد-مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : Computer Networks

با سلام
    من لیسانس کامپیوتر دارم و مدرک آیلتس6.5 و GREفقط ریاضیاتشو دارم که 155 هستش.میخواستم رشته ی امنیت شبکه های کامپیوتری رو بخونم در اروپا و یا آمریکا البته به شرطی که بتونم کمک مالی بگیرم
    از دوستان خواهش میکنم کمکم کنید و بگید چطوری و از کدوم دانشگاهها شروع کنم بهتره
    با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakhanpou نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس کامپیوتر دارم و مدرک آیلتس6.5 و GREفقط ریاضیاتشو دارم که 155 هستش.میخواستم رشته ی امنیت شبکه های کامپیوتری رو بخونم در اروپا و یا آمریکا البته به شرطی که بتونم کمک مالی بگیرم
    از دوستان خواهش میکنم کمکم کنید و بگید چطوری و از کدوم دانشگاهها شروع کنم بهتره
    با سپاس
    معدل شما چقدره؟ GRE رو هم باید کامل بدید.

Junior Member

سلام به همگی ، من دانشجوی ترم 6 IT هستم و میخوام برای ارشد پذیرش بگیرم ، میخواستم یکی راهنمایی کنه که چه کشور هایی برای ارشد در گرایش شبکه خوبن ؟
    آخه من واقعا" گیج شدم هر کی یه جایی رو می گه ،یکی میگه هند و مالزی ،یکی میگه سوئد و انگلیس .میشه واسم روشنش کنید
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dariuosh نمایش پست ها
    سلام به همگی ، من دانشجوی ترم 6 IT هستم و میخوام برای ارشد پذیرش بگیرم ، میخواستم یکی راهنمایی کنه که چه کشور هایی برای ارشد در گرایش شبکه خوبن ؟
    آخه من واقعا" گیج شدم هر کی یه جایی رو می گه ،یکی میگه هند و مالزی ،یکی میگه سوئد و انگلیس .میشه واسم روشنش کنید
    ممنون
    بستگی به رزومه تون داره. رشته شبکه را همه جا دارند ولی طبعا بهترین جا امریکا و کانادا هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بستگی به رزومه تون داره. رشته شبکه را همه جا دارند ولی طبعا بهترین جا امریکا و کانادا هستند.
    راستش زیاد رزومه زیاد قوی ندارم ،تو کشور های اروپایی و آسیایی چه کشور هایی بهترن؟
    بعضی ها میگن IT همه جا خوب ولی باید جایی رو انتخاب کرد که از لحاظ شرایط رفاهی خوب باشه و مردمش از این لحاظ مشکلی نداشته باشن مثل سوئد !
    چه جوریه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dariuosh نمایش پست ها
    راستش زیاد رزومه زیاد قوی ندارم ،تو کشور های اروپایی و آسیایی چه کشور هایی بهترن؟
    بعضی ها میگن IT همه جا خوب ولی باید جایی رو انتخاب کرد که از لحاظ شرایط رفاهی خوب باشه و مردمش از این لحاظ مشکلی نداشته باشن مثل سوئد !
    چه جوریه؟
    رزومه تون رو در تاپیک شرایط پذیرش قرار بدهید تا دوستان راهنمایی کنند.

Junior Member

1- رشتۀ فوق دیلپم: نرم افزار کامپپوتر – نام دانشگاه: ازاد اسلامی اراک – معدل نهایی :16 ( آیا معدل فوق دیپلم ارزشی دارد ؟؟)

2- رشته لیسانس : مهندسی نرم افزار کامپیوتر - نام دانشگاه : آزاد اسلامی اراک - معدل نهایی : 12.99

3- رشتۀ فوق لیسانس:
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر – نام دانشگاه: آزاد اسلامی اراک – معدل نهایی: 15.82 ( تا قبل از گرفتن نمره پایان نامه است . احتمالا معدلم بیشتر خواهد شد بعداز دفاع پایان نامه )

4- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    ندارم ولی دارم برای آیلتس خودم را به خوبی آماده می کنم. ( اگر بشه برای نمره 6.5 یا 7)

5- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    ندارم.( اگر نیاز باشه حتما میگیرم )

6- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: ندارم .

7- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده:
    ندارم

8- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای:
    مهندسی کامپیوتر-دکتری

9- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:
    آمریکا-کانادا - آلمان - اتریش - اسپانیا - ایتالیا - سوئد - استرالیا - انگلستان - فرانسه -

10- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...):
    ندارم .

11-

12- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، داشتن اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...):
    نیازمند فاند کامل.رنک دانشگاه زیر 500 یا نهایتا 1000 باشد .

13- من یه سوال هم داشتم آیا اگر کسی در کنکور دکتری شرکت کند و فقط در آزمون کتبی دکتری رتبه خیلی خوب ( مثل رتبه زیر 20 یا 10 ) بیاورد تاثیری در گرفتن فاند دارد ؟؟؟؟
    14- آیا محدودیت سن هم وجود دارد الان 33 سالم هست .

آیا دانشگاهی هست که من بتونم ازش فاند کامل بگیرم که در زمینه شبکه باشه .

ApplyAbroad Guru

رزومه و معدل شما نکته برجسته ای نداره که برای دکترا بدرد بخوره. اگر نمره GRE خیلی بالا بگیرید شاید در امریکا بتوانید نظر استادی را جلب کنید. آیلتس هم لااقل برای 7.5 هدف بگیرید که اقلا جبران معدل پایین را تا حدی بکند.

Junior Member

من در مورد کار آینده ام و انتخاب موضوع کاریم دچار مشکل شده ام. من شانس ادامه تحصیل در 3زمینه متفاوت را دارم و روی هر کدام تا حدی کار کرده ام. اما الان که باید دقیقتر نگاه کنم و دقیقا روی یک موضوع متمرکز بشوم روی انتخاب بین این موضوعات که کاملا متفاوت از یکدیگر هستند درمانده شده ام. برای انتخاب بهتر از شما کمک میگیرم. نظر شما آینده کاری در کانادا در کدامیک از رشته های زیر بهتر است؟
    1- بیوانفورماتیک
    2- رباتیک
    3- شبکه و پردازش ابری
    4- پردازش تصویر و سیگنال
    لطفا دلایل خود را بیان نمایید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anarana نمایش پست ها
    من در مورد کار آینده ام و انتخاب موضوع کاریم دچار مشکل شده ام. من شانس ادامه تحصیل در 3زمینه متفاوت را دارم و روی هر کدام تا حدی کار کرده ام. اما الان که باید دقیقتر نگاه کنم و دقیقا روی یک موضوع متمرکز بشوم روی انتخاب بین این موضوعات که کاملا متفاوت از یکدیگر هستند درمانده شده ام. برای انتخاب بهتر از شما کمک میگیرم. نظر شما آینده کاری در کانادا در کدامیک از رشته های زیر بهتر است؟
    1- بیوانفورماتیک
    2- رباتیک
    3- شبکه و پردازش ابری
    4- پردازش تصویر و سیگنال
    لطفا دلایل خود را بیان نمایید؟
    این زمینه ها خیلی وسیع هستند و همه بازار کار دارند. فاکتورهای دیگری غیر از بازار کار را برای تصمیم گیری درنظر بگیرید (مثلا علاقه یا مهارت یا موقعیتی که فراهم شده)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)