نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 101 از 101 نخستنخست ... 51919293949596979899100101
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,003 , از مجموع 1003

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ایمان

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman9 نمایش پست ها
    سلام من تازه وارد هستم در این انجمن بنظرم 2 تا اشکال اساسی که انجمنتون داره اولش این هست که پست اول تقریبا هیچ کدوم ار تاپیک ها اطلاعات کافی و جامعی در اختیار آدم قرار نمیده و باعث میشه کاربر مجبور بشه بار ها سوال بدیهی و پیش پا افتاده رو بپرسه و یا مجبور بشه پیام خصوصی بده به کاربران دیگه احتمالا خودتون متوجه شدین تقریبا هر 3-4 صفحه اطلاعات داره تکرار میشه
    دومین مشکلی که دارم ظرفیت کم صندوق پیام هست به هرکس که میخوام پیام بدم سیستم میگه صندوف کاربر پر شده از اون طرف بعضی پیام هایی که از دوستان میفرستن اطلاعات مفیدی داره و آدم ممکنه بخواد مدتی پیام رو نگهداری بکنه که با ظرفیت 2 پیام که گذاشتین غیر ممکنه
    ن
    منم همین ایراد رو در سایت میبینم. بعضی تاپیک ها حجم بسیار زیادی پیدا کردن و از طرفی پرسیدن سوال تکراری اونم بدون مطالعه کردن پست های قبلی از نظر عرف انجمن کار نادرستی به حساب میاد، یعنی کاربر مجبور هست برای پیدا کردن جواب یه سوال شاید خیلی ساده مدت ها وقت بذاره و بسیاری مطالب کاملا نامربوط رو بخونه. البته منکر این نیستم در جریان همین مطالعه نامربوط چه بسا اطلاعات جدیدی هم بدست میاد.

حالا راهکارهای من:
    1- یک پست اول هر فروم یک سری اطلاعات کلی و سول و جواب های پر تکرار رو داشته باشه که امکان ویرایش اون رو چند نفر از اعضای با تجربه اون انجمن داشته باشند و با اضافه کردن سوال و جواب پر تکرار به اون پست و پاک کردن پست های مشابه از حجم تاپیک هم بکاهند.

2- امکان مشاهده بهترین پاسخ ها بر اساس یک معیاری مثل امتیازدهی برای همه کاربران مهیا باشه.

ممنون از همه زحمات شما

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ایمان

در ادامه پیشنهاد قبلیم یه پیشنهاد دیگه دارم، برای دسترسی سریعتر و راحتتر به پاسخ ها و اطلاعات خوب یه کار دیگه هم میشه کرد، استفاده از هشتگ و کیوورد های خاص برای دسته بندی و جستجو. میشه از خود کاربران خواست که اینارو اضافه کنند و یا مدیر انجمن پاسخ های خوبی که حاوی اطلاعات کاملی هستند به نوعی با اضافه کردن کیوورد دسته بندی کنه.

Senior Member

یه زمانی سوال میپرسیدی٬ ۱۰ نفر جواب میدادن٬ طوری که یه سری کاربر اینقدر پست میذاشتن که بلاک میشدن٬ الان به ندرت کسی جواب میده٬‌ به نظرم کاربرهایی که جواب میدن یه پول به عنوان جایزه از تبلیغات فروم بهشون اختصاص داده بشه٬‌چون اونا هستن که فروم را هنوز نگهداشتن. هر چند که بعیده پیشنهادم بررسی بشه.
    امضا نامرئی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)