نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman9 نمایش پست ها
سلام من تازه وارد هستم در این انجمن بنظرم 2 تا اشکال اساسی که انجمنتون داره اولش این هست که پست اول تقریبا هیچ کدوم ار تاپیک ها اطلاعات کافی و جامعی در اختیار آدم قرار نمیده و باعث میشه کاربر مجبور بشه بار ها سوال بدیهی و پیش پا افتاده رو بپرسه و یا مجبور بشه پیام خصوصی بده به کاربران دیگه احتمالا خودتون متوجه شدین تقریبا هر 3-4 صفحه اطلاعات داره تکرار میشه
دومین مشکلی که دارم ظرفیت کم صندوق پیام هست به هرکس که میخوام پیام بدم سیستم میگه صندوف کاربر پر شده از اون طرف بعضی پیام هایی که از دوستان میفرستن اطلاعات مفیدی داره و آدم ممکنه بخواد مدتی پیام رو نگهداری بکنه که با ظرفیت 2 پیام که گذاشتین غیر ممکنه
ن
منم همین ایراد رو در سایت میبینم. بعضی تاپیک ها حجم بسیار زیادی پیدا کردن و از طرفی پرسیدن سوال تکراری اونم بدون مطالعه کردن پست های قبلی از نظر عرف انجمن کار نادرستی به حساب میاد، یعنی کاربر مجبور هست برای پیدا کردن جواب یه سوال شاید خیلی ساده مدت ها وقت بذاره و بسیاری مطالب کاملا نامربوط رو بخونه. البته منکر این نیستم در جریان همین مطالعه نامربوط چه بسا اطلاعات جدیدی هم بدست میاد.

حالا راهکارهای من:
1- یک پست اول هر فروم یک سری اطلاعات کلی و سول و جواب های پر تکرار رو داشته باشه که امکان ویرایش اون رو چند نفر از اعضای با تجربه اون انجمن داشته باشند و با اضافه کردن سوال و جواب پر تکرار به اون پست و پاک کردن پست های مشابه از حجم تاپیک هم بکاهند.

2- امکان مشاهده بهترین پاسخ ها بر اساس یک معیاری مثل امتیازدهی برای همه کاربران مهیا باشه.

ممنون از همه زحمات شما