نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 102 از 102 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,014 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

سلام.وقت بخیر
    سیستم سایت در ارسال ِ ایمیل تایید ، مشکل داره. من چندین سری امتحان کردم.حتی چند مدتش که نمیتونستم چیزی ارسال کنم ، ابتدا به مدیریت سایت از طریق فرم مربوطه پیام دادم ، منتها جوابی دریافت نکردم
    در نهایت متاسفانه مجبور به استفاده از گزینه ی "گزارش پست خلاف" برای رسوندن پیامم به مدیر ارشد استفاده کردم. که باز ترتیب اثری داده نشد
    و بعد از هزاران مرتبه سعی و تکرار این امر ، در نهایت بعد از 15 رو موفق شدم که ایمیل تایید رو دریافت کنم از سیستم سایت . و تونستم پست بدم اینجا و...

لطفا یه این مورد رسیدگی کنید. که البته در جذب کاربر جدید هم برای انجمن مفیده و اثر خوبی داره
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    سلام

اولا لازم میدونم که از زحمتی که کشیدید برای درج پیشنهاد در این قسمت، از طرف تیم مدیریت فروم ازتون تشکر و قدردانی کنم.

نکته بعد اینکه اگر امتیاز منفی بدون علت و از روی غرض ورزی درج شده باشه شما میتونید اون رو اطلاع رسانی کنید و مورد بررسی قرار میگیره. اگر مشخص بشه کاربری بی دلیل و از روی غرض ورزی به یک نفر یا تعداد زیادی بارها منفی داده با حتی در امتیاز از الفاظ نامناسب استفاده کرده قطعا کارت دریافت میکنه و اگر این کارت ها به تعداد مشخصی برسه حساب کاربریش از ده روز تا بصورت دایمی مسدود میشه. اما این نکته رو هم در نظر داشته باشید که امتیاز منفی یا مثبت یک نوع ابراز عقیده است.
    در مورد دکمه پسندیدم که پیشنها دادید این مورد رو با ادمین محترم در میان میگذارم. امیدوارم که در آینده امکان اضافه کردن چنین امکانی وجود داشته باشه.

باز هم از اینکه در بهبود انجمن ما رو یاری میکنید سپاسگزاری میکنم.

سایمون
    آقای سایمون،

ایشون دو بار به پست های من امتیاز منفی دادند. ارسالی هم داشتند خطاب به من با الفاظ نامناسب، که توسط آقای hch1370 حذف شده.
    این طور که ایشون امتیاز منفی می دن، آدم جرات نمی کنه حرف بزنه. لابد با کاربرهای دیگه هم همین طور رفتار می کند. فقط کسی می تونه حرف بزنه، که ایشون بدش نیاد.

همین طور که گفتم، مسئله اصلی برای من، شنیدن نظرات کاربرانی هست که با ایشون نظر متفاوت دارند. مسئله اصلی امتیاز یا ساکت شدن من نیست، نشنیدن صدای دیگران هست.

در پستی که ایشون ارسال کردند و الان حذف شده، الفاظی همچون احمق ابله، مسخره بودن لهجه و استخوان بندی، بدترین حالت عقل یعنی وقتی در حد من باشه. خل و چل
    بعد از اینکه پستشون حذف شد (من گزارش نداده بودم) هم باز امتیاز منفی به من دادند (به پست ۴ ماه قبل من، چون من به احترام sys_co2 در اون تاپیک دیگه چیزی نگفتم)، خوب پس من نباید کلن حرف بزنم و از تاپیک برم بیرون، بقیه هم نباید چیزی بگن مگر اینکه با ایشون موافق باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370
    کاربر گرامی، مطلب ارسالی شما در پاسخ به پیامی نامرتبط با عنوان موضوع / تکراری / بدون جستجو/ و ... ، حذف گردید.
    لطفا به جای پاسخگويي به این گونه ارسالها، با استفاده از کلیدگزارش پست خلاف زیر ارسال، مدیران را در انجام وظایف خويش یاری نماييد.
    لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    ممنون از همکاریتون
    مدیریت فروم ApplyAbroad

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    امتیاز منفی که به پست قبلی من دادید به مدیریت گزارش خواهد شد. من قبلن به آقای سایمون توضیح دادم شما چه طوری با استفاده از امتیاز منفی، بقیه را از بحث فراری می دید و مخالفان خودتون را می ندازید بیرون تا فقط پست های خودتون را نشون بدید و کسی حق مخالفت نداشته باشه.
    چون این کار را با بقیه هم می کنیذ، خیلی مهمه. من نگران امتیاز خودم نیستم، از اینکه اجازه شنیدن نظرات زیبای مخالفان شما از آدم گرفته میشه و اونها را هم از بحث فراری می دید، لازم هست

چند تا کاربر می آن کلی حرف قشنگ می زنن، بعد یهو غیب میشن تا شما وارد میشید. حتمن یه بلایی سرشون می آرید که آخرش میشه فقط پست های شما و هر کی با شما موافقه.

از پست آخرتون هم اسکرین شات گرفتم که آقای سایمون ببینند احمق ابله را چه طوری استفاده کردید: مسخره بودن لهجه و استخوان بندی، بدترین حالت عقل یعنی وقتی در حد من باشه. خل و چل
    من نه دوست دارم پاسخ توهین های شما را بدم، نه به سبک شما حرف بزنم. مهمترین چیز اینه سایر کاربرانی که با شما نظر مخالف دارند، با دریافت توهین و امتیاز منفی، از شرکت در بحث دلسرد نشن

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    اسم این ادم رو نباید گذاشت شجاع، این ادم یک سایکوپس کودن نارسیسیت با ای کیوی پایین هست که نمیفهمه اینقدر مشنگه.

مقایسه ادمهای موفق با این جور خز و خیل های از همه چیز فراری.....
    پیشنهاد می کنم به جای برخورد کردن با ایشون با مسدود کردن اکانت، فقط ابزار منفی دادن را از دست ایشون خارج کنید. هر چی دوست دارن بگن (داخل igonre list من هستند، بقیه کوت می گیرند)، مسدود نشن. ولی بقیه بتونن حرف بزنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست عزیزم dv شما هنوز ایران هستید، خارج که بیاید میبینید نریختن....
    اینکه بیکار بینی اینجا منتظر بمونی ... از صبح تا شب دنبال اون اکانته باشی، حقیقتش رو بخوای این رو القا میکنه که شما عاشق ادم پشت اون اکانت هستید یا به هر دلیلی برای شما خیلی مهم هست.
    الان کسی دیگه به این فروم سر نمیزنه چون همه رفتن این کانال ها و اینستاگرم و.. من چون نوشتن رو بیشتر از هر چیزی دوست دارم اینجا سر میزنم.
    good luck and sorry if my words hurt. I dont mean it it's just the way i write, perfect honesty + against sugar coating.
    آقای سایمون، من ۱۵ سال هست خارج از ایران هستم...
    البته نمی شه تو اون تاپیک شرکت کرد، لابد سومین امتیاز منفی هم داده میشه...

البته درست فرمودند، مهم هست، چون بقیه نمی تونن حرف بزنن مهم هست.

امیدوارم اگر بقیه کاربران با من مواق هستند و فکر می کنند که این کاربر جلوی اظهار نظر دیگران را می گیره، یک برخوردی از مدیریت با ایشون انجام بشه.
    یا اینکه من و بقیه، وارد تاپیک هایی که ایشون داخل میشن، نریم. تا حالا که راهش همین بوده. حیف که نمی شه حرف دیگران را شنید.
    به نظر من، ایشون ماشین مخرب نظرات زیبا هستند. اگر تاپیکی را بدون اینکه حتی عضو فاروم باشیم، بخونیم، حرف های متفاوت می بینیم، تا نقطه ای که ایشون وارد میشه و از اونجا به بعد، هر پست زیبایی که قبلن داخل بحث بوده، دیگه اظهار نظر نکرده. به فرض که من اصلن هیچ پستی نزنم و حتی اکانت هم نداشته باشم، از حیث دیدن نظرات جالب می گم. ایشون نظرات جالب را فراری میده.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

آقای سایمون،
    همین الان هم سومین امتیاز منفی را به من دادند.

همون طور که شما فرمودید، کسی که می دونه به بقیه داره کمک می کنه، نباید با گرفتن امتیاز منفی منزوی و دلسرد بشه.

برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

سلام و وقت بخیر
    فکر کنم SSL سایت منقضی شده ...
    Never give Up

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)