نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 1 از 102 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

Junior Member

پیش فرض پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

تصویر کد امنیتی که در صفحه ثبت‌نام وجود دارد حروفات انگلیسی را راست چین (right to left) نشان می‌دهد که باعث می‌شود کاربر در وارد کردن آن کد دچار اشتباه شود. پیشنهاد می‌کنم که این تصویر چپ‌چین نشان داده شود.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : نکته‌ای در صفحه ثبت‌نام

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud
    تصویر کد امنیتی که در صفحه ثبت‌نام وجود دارد حروفات انگلیسی را راست چین (right to left) نشان می‌دهد که باعث می‌شود کاربر در وارد کردن آن کد دچار اشتباه شود. پیشنهاد می‌کنم که این تصویر چپ‌چین نشان داده شود.
    ممنون مسعود جان از این که ما رو در جریان گذاشتی و پیشنهاد بسیار بجایی هم بود. این کد رو من قبلا عوض کرده بودم، ولی متاسفانه بعد از upgrade کردن نرم‌افزار به حالت اول برگشته بود. به هر حال الآن تصویر چپ‌چین نشون داده می‌شه.

Junior Member

پیش فرض نوشتن متن انگلیسی

با توجه به اینکه تمام نوشته‌ها در فروم بصورت راست چین نشان داده می‌شوند، پست‌های انگلیسی کمی به هم ریخته نشان داده می‌شود (برای مثال شماره آیتم‌ها سمت راست نشان داده می‌شوند). نمی‌دانم که امکان انتخاب RTL و LTR را می‌شود در Toolbar اضافه کرد یا نه ولی فکر می‌کنم این امکان خوانایی پست‌های انگلیسی را بهتر می‌کند.
    یک سوال هم از ادمین‌ها داشتم: آیا در پست ها می‌شود از تگ‌های HTML استفاده کرد؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : نوشتن متن انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud
    با توجه به اینکه تمام نوشته‌ها در فروم بصورت راست چین نشان داده می‌شوند، پست‌های انگلیسی کمی به هم ریخته نشان داده می‌شود (برای مثال شماره آیتم‌ها سمت راست نشان داده می‌شوند). نمی‌دانم که امکان انتخاب RTL و LTR را می‌شود در Toolbar اضافه کرد یا نه ولی فکر می‌کنم این امکان خوانایی پست‌های انگلیسی را بهتر می‌کند.
    یک سوال هم از ادمین‌ها داشتم: آیا در پست ها می‌شود از تگ‌های HTML استفاده کرد؟
    متاسفانه Editor این فروم امکان تغییر به RTL یا LTR را نمی‌‌دهد. ضمنا از تگ‌های HTML در پست‌ها نمی‌شود استفاده کرد و فقط امکاناتی که خود editor برای تنظیمات متن دارد قابل استفاده است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M

پیش فرض انتقال yahoo group به اینجا

پیشنهاد می کنم yahoo group رو lock کنین و آگهی بذارین که ملت بیان اینجا پست بزنن. وگرنه بعید می دونم این سایت به این زودیا راه بیفته... yahoo group اصلا سیستم خوبی برای discussion forum نیست...

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : انتقال yahoo group به اینجا

ممنون از پیشنهادتون. راستش ما هم قبلا به چنین کاری فکر کرده بودیم ولی بعدها ترجیح دادیم که این حرکت به تدریج صورت بگیره. خیلی از دوستان مستقیما به Yahoo Group مراجعه نمی‌کنند و فقط از طریق email با گروه در تماس هستند. برای این عده بلوکه کردن Yahoo Group مشکل ساز خواهد بود. به هر حال تا الان حدود ۷۵۰ کاربر در همین فروم ثبت‌نام کرده‌اند و این تعداد هر روز داره افزایش پیدا می‌کنه. با توجه به امکانات بسیار خوب فروم در مقایسه با Yahoo Group، امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد فعال‌تر شدن فروم باشیم.

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

همونطور که بابک گفت ما تصمیم گرفتیم که فعلا هر دو تا رو به طور موازی پیش ببریم (حداقل تا آخر امسال). ولی برای اینکه اعزای گروه انگیزه برای عضو شدن داشته باشند تمام فایلهای گروه را به اینجا منتقل کردیم. به همین خاطر، الان حدود 750 نفر غضو داریم. اگر دوست دارید که این سایت زودتر پا بگیره،شما هم میتونید در زمینه انتقال مطالب به ما کمک کنید.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

اگه ایمیل های بیشتری رو به گروه یاهو بفرستید تا همه ببینن و سریعتر اینجا از این اکتیوتر بشه به نفع همه ست ...
    هر روز 100 تا میل رو چک کردن تا میل های مربوط به کارمون رو پیدا کنیم خیلی وقتگیره ... مخصوصآ وقتی که همه دنبال کارهای مهمتری برای اپلای کردن هستن .
    بازم ممنون

ApplyAbroad Champion

پیش فرض با کسانی که یک موضوع رو چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌کنند چه کنیم؟!

متاسفانه اخیرا برخی از دوستان کم لطفی می‌کنند و یک موضوع رو چندین بار در انجمن‌های مختلف ارسال می‌کنند یا این که برای این که موضوع خودشون بالا قرار بگیره، مرتب به موضوعات خودشون پاسخ می‌دهند و در پاسخ‌ها هم همون موضوع رو تکرار می‌کنند.
    این مساله باعث برهم خوردن نظم فروم می‌شه و در نهایت باعث اتلاف وقت شما کاربران عزیز. به نظر شما با این رفتار چه کنیم؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : با کسانی که یک موضوع رو چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌کنند چه کنی

به نظر من بهرته در صورتی که اولین مرتبه بود که کاربر این کار رو انجام می داد از روش اول (پاک کردن همه پستها به جز یکی) استفاده کنیم و به کاربر هم اخطار بدیم. در غیر این صورت و مواردی که کاربر برای مرتبه چندم این عمل رو تکرار می کرد، به صورت دیگه ای برخورد بشه.

موفق باشید
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)