نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 12 از 102 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

من چند تا پیغام خصوصی گرفتم مبنی بر اینکه حالا که کارت تموم شده و خوب پستهای مفید زیاد داری چرا با حرفهای بجه گانه به تعبیر این دوستان خرابش کنی.شاید پشت این حرف بچه گانه معنای عمیقی نهفته است.مجبورم یک توضیح بدم .

اولا من بگم که خودم را مدیون فروم میدونم ودلم نمیخواد موقع رفتنم با قهر باشه البته اگه 2 ماه وصل نشی میدونید که تمام ستاره هاتون (وای فکر ستاره های که خودمم به خودم دادم )و ارسالها حذف میشه و به کاربر مهمان تبدیل میشی .
    من به پا تو کفش کردن مدیرا مشهورم تنها کاربر دلخوری از دست من همون بود که تنها تبریک را بهم موقع پذیرشم گفت پس دلخوری در کار نیست .
    و در مورد مدیران قدردان محبت هاشون هستم چه بابک که همیشه جواب پیغام خصوصی منو داده و وحید که باهاش خبلی راحت بودم و کمکم کرده و ars که پست هاش خیلی مفیده و کاربر باارزشیه .
    از اینکه بابک یک آدم تاثیر گذار است برای دیگران خیلی عالیه و قابل تحسینه ما همه باید اینجوری باشیم ولی من مشکل کوچکم با اون بخاطر اینه که به بعضی کاربرا بخاطر تعداد ارسالها یا زحمات از اشتباهشون گذشت میکنه ولی قانون رادر مورد یک کاربر بخصوص خوب اجرا میکنه .این اشتباه وقتی بادرد جامعه ام قرین میشه امید به آینده بهترجامعم که شایدکسی بیاد سلب میشه . .همین اشتباه در سیستم مدیریتی تواجتماع ما بعد از چندین سال به یک فاجعه تبدبل شده .اینکه ما آمدیم به یک درصد جامعه بعنوان صاحبان انقلاب بها دادیم (بدون در نظر گرفتن تواناییها و نظارت به کار اونا )((( .کسی کاری میکنه نتیجه اش را ازخدا خواهد گرفت ))).چون همتون تحصیل کرده هستید میگم که فقط خود محور نباشید بسیاری از مشکلات نسل ما از کوتاهی قشر تحصیلکرده ای که فقط به فکرخودشون و روزمرگیشان بودند و مثل کبک سرشونا داخل برف کردند و کوتاهی همین قشر است که کسی میتونه با عوامفریبی و اینکه
    اقتصاد ایران را صحنه آزمون و خطای خودش بکنه بیاد و یک پست مهم را بگیره .
    The truth of my life:I`m only looking for you

ApplyAbroad Champion

این جا جای مطرح کردن این موضوعات نیست، ولی مثل این که لازمه حتما من یک جوابی بدهم و گرنه شما هر روز یک اتهام جدید رو مطرح می‌کنید!
    شما خوب می‌دونید که قبل از این که کاربر شما موقتا محدود بشه چند بار بهتون در مورد پست‌هاتون تذکر داده شد، ولی شما دوست دارید همه چیز رو به شوخی بگیرید و فکر می‌کنید که بزرگ‌ترین مشکلات همه‌ی بچه‌ها هم شوخیه و بعضا پاسخ‌های عجیبی به پست‌هاشون دادید که اون‌ها رو دل آزرده کرده. طبیعتا من هر روز تمامِ ۳۰۰ تا پیام جدیدی که روی فروم می‌آید رو نمی‌خونم. خیلی از پیام‌های نامناسب توسط سایر کاربرها گزارش داده می‌شه و من از همین طریق متوجه پیام‌های نامناسب می‌شم. متاسفانه پیام‌های شما بارها و بارها توسط بقیه اعضا گزارش شده و ما هم این مسایل رو به شما منتقل کرده بودیم ولی ظاهرا هر چیزی که به نظر شما بامزه برسه، حتما باید برای بقیه مفید تلقی بشه و کسی اجازه‌ی اعتراض بهش رو نداره!
    ضمنا بحث تبعیض بین کاربران به هیچ وجه وجود نداره و اگر من متوجه پیام‌های نامناسب بعضی‌های دیگه نشده‌ام تنها دلیلش اینه که پیام‌هاشون رو ندیدم. شما هم می‌تونید مثل بقیه اگر پیام نامناسبی می‌بینید گزارش کنید، بعد اگر رسیدگی نشد، اون وقت من یا بقیه مدیران رو متهم کنید.

در ضمن جهت روشن شدن موضوع و در جریان قرار گرفتن سایر کاربران باید بگم که تمام این شلوغ کاری‌های شما و تشبیه کردن اداره‌ی فروم به اداره‌ی مملکت، متهم کردن من به تبعیض، و داشتن «حس غریب یک مرغ مهاجر» به این خاطر بوده که بعد از چندین بار تذکر، اجازه‌ی ارسال پیام جدید به مدت دو روز از شما گرفته شده!

Senior Member pouya4 آواتار ها

با سلام
    با توجه به این که طبق نظر سنجی صورت گرفته در لینک زیر:
    مکانیکی های سایت (21 نفر) بعد از کامپیوتری ها (24 نفر) بیشترین تعداد را دارند، بهتر نیست در رشته های تحصیلی از هوافضا و متالورژِی جدا گردد؟ در ضمن از آن جایی که متالورژی هم زیر شاخه مهندسی مواد محسوب می شود مثلا به صورت زیر بهتر نیست؟:
    مکانیک و هوافضا
    مواد و متالورژِی

ارادت!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

پویا جان
    من خیلی دیدم که بچه ها از رشته مکانیک برای متالورژی اقدام کردند و بالعکس. اینه که فکر نمیکنم این رشته ها رو جدا کردن خیلی مفید باشه.
    علاوه بر اون فکر کنم زیاد کردن انجمنها میتونه گاهی گمراه کننده باشه.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

غالبا دیدن نتیجه پذیرش جدید دوستان لازمه ی ، اقدام کاملا شخصی است.
    در قالب 2 گزینه پشنهاد می شود:
    در صورت ثبت نتیجه پذیرش جدید:
    یا مانند پیام خصوصی که در کنارش شماره ای ظاهر می شود
    یا
    در بخش هایی مثل دیدن پاسخ جدید به ارسال شما گزینه ای ظاهر شود

موفق و موید باشید

گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Champion

با نظر Mehrdad در مورد اضافه شدن یک زیرگروه جدید موافقم. ضمن این که تعداد پیام‌های مختص رشته‌ی مکانیک یا مختص رشته‌ی مواد به تنهایی اون قدر زیاد نیست که به نظر برسه احتیاج به ایجاد زیرگروه‌های متفاوت برای دسته بندی این پیام‌ها باشه.

در مورد «نتایج پذیرش» هم، وقتی وارد قسمت «نتایج پذیرش» بشید، کسانی که نتیجه‌ی پذیرش رو جدید‌ا وارد کرده‌اند یا تغییراتی در نتایج پذیرش‌شون داده‌اند در بالای لیست قرار می‌گیرند و به این ترتیب به راحتی می‌شه آخرین نتایج وارد شده رو دید.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    راستش تغییرات اساسی در فروم کار مشکل و بسیار وقت‌گیریه. متاسفانه در حال حاضر هم کارهای فروم وقت خیلی زیادی از من می‌گیره و من بیشتر از این نمی‌تونم براش وقت بذارم. ضمن این که تغییرات اساسی در فروم امکان به روزسازی نرم‌افزار رو از ما می‌گیره که قابل قبول نیست. در نتیجه فکر می‌کنم راه‌حل فعلی همکاری بچه‌ها باشه.
    بابک جان سلام وخسته نباشی

برای اینکه فشار به مدیران فروم کمتر وارد بشه من یه پیشنهاد دارم ، خواهش میکنم روش فکر کنید و زود تصمیم گیری نکنید.
    من پیشنهاد میکنم برای هر انجمن مهم (با توجه به مطالب پست شده) مانند "امتحانات" و "گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ها" و... یک General director مشخص بشه و برای انجمن های زیر گروه مانند "TOEFL" و "تماس با اساتید" و... چند تا director که زیر نظر همون General director فعالیت میکنن و به همون فرد هم گزارش بدن و پست های دقیقا همون بخش رو نظارت کنند و ضمنا اسم همه این مدیران در یک قسمت از همون بخش نوشته بشه که همه بدونن .
    بعنوان مثال فرض کنیم من وقتی وارد قسمت "امتحانات" میشم میدونم که بفرض رییس ارشد این قسمت a است و وقتی وارد زیر شاخه "تافل" میشم میدونم و میبینم که مدیران ارشد این بخش بفرض yوx هستند.
    برای انجمن هایی که از اهمیت کمتری برخوردارند نیز میتوان از مدیرهای آزمایشی استفاده کرد مثلا z مدیر آزمایشی انجمن "ریاضی و فیزیک" و الی آخر.
    باور بفرمایید من دو ساله عضو یه فروم هستم تا هفته پیش که یه ایمیل برای مدیریت فروم فرستاده بودم ، اسم مدیر سایت رو نمیدونستم.
    به هر حال اگه مدیران صلاح دونستند به نظرم خیلی از بار دق ها رو کم میکنه.ضمنا میخوام نظر Bita عزیز رو هم بدونم.

این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ApplyAbroad Champion

راستش رو بخواهید داشتن مدیر برای بخش‌های خاص فروم مدت زیادیه که در ذهن خود من هم هست و الآن که شما مطرح کردید یک مقدار جدی‌تر در موردش فکر می‌کنم. احتمالا گروهی ایجاد خواهم کرد تا کسانی که داوطلب هستند، اعلام آمادگی کنند و از بین اون افراد، چند نفر رو انتخاب خواهیم کرد.
    ممنون از پیشنهاد شما

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    راستش تغییرات اساسی در فروم کار مشکل و بسیار وقت‌گیریه. متاسفانه در حال حاضر هم کارهای فروم وقت خیلی زیادی از من می‌گیره و من بیشتر از این نمی‌تونم براش وقت بذارم. ضمن این که تغییرات اساسی در فروم امکان به روزسازی نرم‌افزار رو از ما می‌گیره که قابل قبول نیست. در نتیجه فکر می‌کنم راه‌حل فعلی همکاری بچه‌ها باشه.
    بابک جان سلام وخسته نباشی

برای اینکه فشار به مدیران فروم کمتر وارد بشه من یه پیشنهاد دارم ، خواهش میکنم روش فکر کنید و زود تصمیم گیری نکنید.
    من پیشنهاد میکنم برای هر انجمن مهم (با توجه به مطالب پست شده) مانند "امتحانات" و "گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ها" و... یک General director مشخص بشه و برای انجمن های زیر گروه مانند "TOEFL" و "تماس با اساتید" و... چند تا director که زیر نظر همون General director فعالیت میکنن و به همون فرد هم گزارش بدن و پست های دقیقا همون بخش رو نظارت کنند و ضمنا اسم همه این مدیران در یک قسمت از همون بخش نوشته بشه که همه بدونن .
    بعنوان مثال فرض کنیم من وقتی وارد قسمت "امتحانات" میشم میدونم که بفرض رییس ارشد این قسمت a است و وقتی وارد زیر شاخه "تافل" میشم میدونم و میبینم که مدیران ارشد این بخش بفرض yوx هستند.
    برای انجمن هایی که از اهمیت کمتری برخوردارند نیز میتوان از مدیرهای آزمایشی استفاده کرد مثلا z مدیر آزمایشی انجمن "ریاضی و فیزیک" و الی آخر.
    باور بفرمایید من دو ساله عضو یه فروم هستم تا هفته پیش که یه ایمیل برای مدیریت فروم فرستاده بودم ، اسم مدیر سایت رو نمیدونستم.
    به هر حال اگه مدیران صلاح دونستند به نظرم خیلی از بار دق ها رو کم میکنه.ضمنا میخوام نظر Bita عزیز رو هم بدونم.
    علی جان، خیلی ممنون از پیشنهادت. همونطور که دیدی، بابک یک موضوع جدید برای جذب مدیران جدید ایجاد کرده که امیدوارم با استقبال دوستان مواجه بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیشنهاد می شود جدول database به صورت زیر برای مدت های طولانی تشکیل شود ( چزییات این جدول نکات جالبی دارد مانند بخش notes به نظرم فرضا اگر database این بخش باقی بماند می تواند برای ایندگان مفید باشد. فرض در این سایت Database 2004 هم می توانید پیدا کنید
    http://thegradcafe.com/survey/
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)