نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 13 از 102 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط saberi_ar_eng
    پیشنهاد می شود جدول database به صورت زیر برای مدت های طولانی تشکیل شود ( چزییات این جدول نکات جالبی دارد مانند بخش notes به نظرم فرضا اگر database این بخش باقی بماند می تواند برای ایندگان مفید باشد. فرض در این سایت Database 2004 هم می توانید پیدا کنید
    http://thegradcafe.com/survey/
    قسمت «نتایج پذیرش» ما که خیلی کامل‌تر از این چیزیه که شما فرستادید. ما هم یک قسمت «نکات» برای هر کس داریم، منتها در جدول کلی نشون داده نمی‌شه چون خیلی جا می‌گیره. یک راهش اینه که یک سری اطلاعات مثل معدل و نمرات تافل و GRE رو در جدول نشون ندهیم و به جاش «نکات» رو نشون بدهیم و نمرات با کلیک کردن روی اسم کاربر‌ها دیده بشه. یعنی تقریبا برعکس حالت فعلی. اما به نظرم کارایی جدول فعلی بالاتره.
    یک راه سومی هم وجود داره و اون هم این که طول شبانه روز بشه ۳۰ ساعت تا من فرصت این رو پیدا کنم که بشینم با AJAX یک چیزی پیاده‌سازی کنم که ترکیبی از این دو حالت باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    قسمت «نتایج پذیرش» ما که خیلی کامل‌تر از این چیزیه که شما فرستادید.
    من با این حرف کاملا موافقم.تو سایتhttp://thegradcafe.com/survey/ برای من که همیشه سوال بوده چرا جایی برای وارد کردن نمرات تافل، GRE، معدل یا ..
    نداره تا ادم بفهمه که فلانی که از برکلی پذیرش گرفته چه ویژگیهایی داشته.بنظر من یه چیزی که نتیاج پذیرش ما نیاز داره ایجاد یه جدول برای نشان دادن طول کلیر شدن بچه ها هست.

ApplyAbroad Champion

راستش یک مدت زیادیه که می‌خواهم هم طول زمان clear شدن و هم محل دریافت ویزا رو بهش اضافه کنم. در اولین فرصت این کار رو می‌کنم، اما متاسفانه این روزها سرم خیلی شلوغه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    بنظر من یه چیزی که نتیاج پذیرش ما نیاز داره ایجاد یه جدول برای نشان دادن طول کلیر شدن بچه ها هست.
    شما بهتر هست که اول نتایج خودت رو در این بخش اعلام کنی تا بقیه هم بتوانند استفاده کنند. چرا یه عده فقط به فکر استفاده از فروم هستند بدون اینکه خودشون کمکی کنند.
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

ApplyAbroad Champion

دو تا فیلد جدید به نتایج پذیرش اضافه شد. شما می‌تونید محلی که ازش ویزا گرفتید و همچنین مدت زمان clearance (برای آمریکا) رو وارد کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

به زودی در فروم شاهد ارسال های بچه ها جهت هم خونه ای یابی خواهیم بود، بیشنهاد می شود بخشی برای آن داشته باشبم
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Champion

به زودی در فروم شاهد ارسال های بچه ها جهت هم خونه ای یابی خواهیم بود، بیشنهاد می شود بخشی برای آن داشته باشبم
    تاپیک‌هایی برای این موضوع در زیرگروه برخی از کشورها ایجاد شده:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...oard,95.0.html
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...oard,41.0.html

من از Moderatorهای عزیز خواهش می‌کنم که موضوعات مشابهی در زیرگروه‌های کشورهای تحت مدیریت‌شون ایجاد کنند و اون‌ها رو به عنوان مهم علامت‌گذاری کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

من موضوعی رو که خودم مطرح کرده بودم رو در تمام کشور ها گذاشتم ! این که در بالا به عنوان مهم قرار گیرد ، قفل شود یا حتی پاک با شما!
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

من موضوعی رو که خودم مطرح کرده بودم رو در تمام کشور ها گذاشتم ! این که در بالا به عنوان مهم قرار گیرد ، قفل شود یا حتی پاک با شما!
    پیشنهاد خیلی خوبیه . من در مورد شرایط خاص سوئد در پیغام خصوصی به شما توضیح دادم .12 روز دیگر انشالله.

با تشکر
    Resigned Mod. <br />.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    تاپیک‌هایی برای این موضوع در زیرگروه برخی از کشورها ایجاد شده:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...oard,95.0.html
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...oard,41.0.html

من از Moderatorهای عزیز خواهش می‌کنم که موضوعات مشابهی در زیرگروه‌های کشورهای تحت مدیریت‌شون ایجاد کنند و اون‌ها رو به عنوان مهم علامت‌گذاری کنند.
    سلام
    فكر مي كنيد براي بخش ساير كشورها اي عنوان را چطوري ايجاد كنيم. چون اين بخش شامل چندين كشور ميشه. براي زيرگروه مالزي هم جداگانه ايجاد شده
    مرسي

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)