نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 15 از 102 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy
    سلام

من واقعا تعجب کردم وقتی متوجه شدم در این فوروم کاربر ها می تونند اسم user خود را که برای بقیه قابل رویت هست، عوض کنند. این کار در بقیه فروم ها حتی با درخواست کاربر از Administrator هم امکتن پذیر نیست!! فکر می کنم این تغییر اسم باعث سردر گم شده بقیه بش حداقل یک نشونه ای باید باشه که بفهمیم کی کیه؟ ;D.
    در فرومهای دیگه ممکن هست که خود کاربر نتونه برای خودش nick name تعیین کنه ولی عوض کردن اسمشون توسط admin چیزی هست که خیلی جاها انجام میشه.
    شاید بهتر باشه کسی که اسمش رو عوض میکنه یا یه مدت محدود مثلا 1 ماه این موضوع رو تو امضاش بنویسه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

اجازه دادن به کاربرها برای تغییر اسم‌شون جزو تنظیمات فرومه و به راحتی قابل جلوگیری، اما من مشکل خاصی درش نمی‌بینم که بخواهیم جلوش رو بگیریم.

من ميخواستم ببينم ايا مديران محترم به اماري دسترسي دارند كه مثلا كدوم اعضا خيلي وقت هست كه به فروم سر نزدن يا اينكه پست جديدي نذاشتن؟
    حقيقت اينه كه چند وقته موضوعي فكر منو به خودش مشغول كرده: چرا بچه ها بعد از اينكه مراحل كارشون به اتمام ميرسه، ديگه اين فروم رو فراموش ميكنند؟ در حالي كه اطلاعات موثق تر و نابي دارند كه واقعا ميتونه مفيد باشه. اگر ذكات علم آموزش به ديگران هست، پس ذكات پذيرش گرفن هم همكاري با applyabroad هست.
    به عنوان يك راه حل خوبه اعضايي كه خيلي وقت هست كه به فروم سر نزدن يا اينكه پست جديدي نذاشت، بهشون ايميل بزنيم و ترغيبشون كنيم به همكاري. البته اگر آماري از اين اعضا داريد.

ApplyAbroad Champion

pleasoh عزیز
    بله ما آمار این افراد رو داریم، اما نمی‌دونم راهی که شما پیشنهاد کردید چقدر می‌تونه مفید باشه.
    حقیقتش ما این راه رو به شکل دیگه‌ای امتحان کردیم. به این صورت که با بچه‌هایی که پذیرش گرفته بودند و رفته بودند تماس گرفتیم و ازشون خواهش کردیم که همکاری کنند، اما متاسفانه یا کسی چندان جدی نگرفت یا این که همکاری محدود شد به یکی دو روز بعد از دریافت ایمیل و ما همکاری بلند مدتی از طرف این دوستان ندیدیم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط pleasoh
    من ميخواستم ببينم ايا مديران محترم به اماري دسترسي دارند كه مثلا كدوم اعضا خيلي وقت هست كه به فروم سر نزدن يا اينكه پست جديدي نذاشتن؟
    حقيقت اينه كه چند وقته موضوعي فكر منو به خودش مشغول كرده: چرا بچه ها بعد از اينكه مراحل كارشون به اتمام ميرسه، ديگه اين فروم رو فراموش ميكنند؟ در حالي كه اطلاعات موثق تر و نابي دارند كه واقعا ميتونه مفيد باشه. اگر ذكات علم آموزش به ديگران هست، پس ذكات پذيرش گرفن هم همكاري با applyabroad هست.
    به عنوان يك راه حل خوبه اعضايي كه خيلي وقت هست كه به فروم سر نزدن يا اينكه پست جديدي نذاشت، بهشون ايميل بزنيم و ترغيبشون كنيم به همكاري. البته اگر آماري از اين اعضا داريد.
    سلام

این آمار و حتی بیشتر از آن برای هر کاربر و توسط بقیه کاربران قابل رویت است.
    فرمایش شما کاملا درسته ولی من اینجور به قضیه نگاه می کنم که همین هایی هم که کارشون تمام شده و موندن کارشون قابل تقدیره. من شخصا خیلی دوست دارم به هم وطنانم برای گرفتن پذیرش کمک کنم. امیدوارم این فروم به جایی برسد که هر کسی وارد آن می شود برای هر سوالش پاسخی داشته باشد و پاسخ او قبلا داده شده باشد. البته بعضی از مسائل مانند سطح پذیرش یا قوانین جدید باعث می شود که ما همواره به یاری یکدیگر نیاز داشته باشیم.
    Resigned Mod. <br />.

Senior Member pouya4 آواتار ها

درود!

می خواستم درباره این Database نتایج پذیرش چند تا نکته که به نظرم میرسه بگم شاید مفید واقع بشه:

1) الان در حال حاضر بیشتر بچه هایی که می خوان برن آمریکا یا کانادا پرش کردن. با این شرایط یه سری تاپیک موازی مثل این لینک:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,6069.0.html
    تشکیل میشه. من نمی خوام بگم تو نتایج پذیرش یه موردی مثل MR, SG سوئد رو دخیل کنین که جوابشم قبلا گفتن: تو سایر موارد بزنین. ولی بد نیست یه تجدید نظری داشته باشین.

2)اگه رو اسم کاربر کلیک کنی دقیقا همون اطلاعات اولیه رو میاره. میشه یه طوری تنظیم کرد که اطلاعات کلی تر در جدول باشه و با کلیک اطلاعات جزئی تر قابل دسترسی باشد. مثلا شاید تعداد بچه هایی که Patent دارن بیشتر از کسایی باشه که GMAT دادن. شاید هم اصلا وجود هیچ کدومش تو جدول اولیه خیلی الزامی نباشه.

3)به کشورها هم که نگاه کنین یکی نوشته USA, یکی US، یکی ایالات متحده، یکی آمریکا.... هماهنگی باشه بهتر نیست؟

به نظر من کلا یه تجدید نظری دربارش کنین. تفکیک اولیه کشوری و مقطعی (لیسانس-فوق-دکترا) شاید بد نباشه.

البته این نظر من است.تا نظر شما چه باشد...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

ApplyAbroad Champion

Guardiola عزیز
    تمام نکاتی که مطرح کردید بجا و منطقیه. در مورد شماره ۱ راستش فکر نمی‌کنم راه حل خیلی مشخصی وجود داشته باشه، برای سوئد یک سری پارامترهایی مطرحه، شاید برای مالزی پارامترهای دیگه‌ای مهم باشه و برای استرالیا نکات دیگه‌ای. ضمن این که بسیاری از این پارامترهای خاص ممکنه به مرور زمان عوض بشه. اگر بخواهیم تمام این موارد رو به صورت فیلدهای جدا تعریف کنیم، یک صفحه‌ی بزرگ رو باید به فیلدهای کشورهای مختلف تخصیص بدهیم. بنابراین باز هم فکر می‌کنم بهترین راه استفاده از سایر نکات باشه.
    با شماره ۲ کاملاً موافقم. می‌شه چند تا از ردیف‌های فعلی رو از جدول کلی حذف کرد و فقط با کلیک روی اسم افراد نمایش داده بشه.
    در مورد شماره ۳ هم، راستش خودم این اواخر به فکرش بودم که یک منوی بازشو (drop down menu) بگذارم که بچه‌ها اسم کشور رو انتخاب کنند، نه این که خودشون بنویسند.

ممنون از پیشنهادهای خوب شما

Junior Member

سلام به همه دوستان،

من یک پیشنهاد برای بهبود فروم و کمک به بهتر شدن توانایی هامون در انگلیسی و بویژه علاقمند کردن بسیاری از افرادی که دیگه خودشون رو خیلی نیازمند به اومدن به فروم نمی بینن و بقیه می تونن از تجربیات اونها به بهترین شکل استفاده کنن دارم که امیدوارم مورد توجه قرار بگیره. البته خیلی خوبه که صاحبان نظر در این مورد نظرشون رو بدن و حتی بگن اگه چه تغییراتی در این پیشنهاد داده بشه بهتره.

و اما پیشنهاد من:
    ایجاد تاپیک های free discussion در فروم. البته منظورم از این بحث ها voice chat نیست و مثل بقیه تاپیک ها خواهند بود و فقط همه میان نظرشون رو در مورد اون موضوع خاص تایپ می کنن.
    فکر می کنم ایجاد چنین تاپیک هایی در یک زیر گروه مخصوص می تونه خیلی جذاب باشه و همچنین ارزشش خیلی کمتر از free discussion های به صورت حضوری (speaking) نیست.
    این discussion ها می تونه توسط مدیران ایجاد بشه و تا یک محدوده زمانی معتبر بشه و بعد از اون هم قفل بشه و تاپیک های جدید ایجاد بشن.

میشه تعداد این تاپیک ها رو کم نگه داشت تا هرج و مرج در این زیر گروه ایجاد نشه و همچنین بحث ها بطور جذاب تر ادامه پیدا کنه.

در مورد موضوعات هم همه بتونن نظرشون رو بگن ولی انتخاب موضوع بر عهده مدیران بشه (البته نه همشون).

خب منتظرم که نظرتون رو در این مورد بدونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

چندان عملی در دراز مدت نیست !
    میشه رو یک ساعت خاص تو یک چت روم قرار گذاشت ، ولی تو فروم فکر نکم عملی باشه اینجا که کلاس زبان نیست ! کما اینه کاربردش فکر کنم مقطعی و برای حاضرین باشه و آیندگان فقط میشه Reading اونم ایرونیش
    11
    در ضمن بچه هایی که بچه هایی که پیرش کرفتن تاپیک های مشابهی رو ایجاد کردن برای آمدگی برای رفتن ، که پیشنهاد های زیادی مطرح شده یک سر به اونا بزنید
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

پيشنهاد خوبيه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)