نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 16 از 102 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

سلام منم يه پيشنهاد دارم
    همونطور كه ميدونيد بعضي از تاپيك ها بعد از مدتي ديگه ارزش ندارن مثلا" تاپيكهاي مربوط به جابه جايي يا تعويض وقت امتحانات كه بعد از تاريخ امتحان ديگه غير قابل استفاده هستند
    من پيشنهاد ميكنم كه بالاي تاپيكها گزينه اي ايجاد بشه كه كاربرها بتونن خودشون توي اين گزينه ها آخرين تاريخي كه فكر ميكنند تاپيك قابل استفاده باشه رو وارد كنند و بعد از اون تاپيك به صورت خود كار پاك بشه.
    اينطوري حجم مطالب موجود كم ميشه و كاربرها براي پيدا كردن يه موضوع مفيد كمتر وقتشون تلف ميشه و همينطور هم فضاي فروم كمتر اشغال ميشه و از فضاي موجود بيشترين استفاده رو ميكنيم.
    موفق باشيد
    تلاش، قهرمان سازه

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط atash
    سلام منم يه پيشنهاد دارم
    همونطور كه ميدونيد بعضي از تاپيك ها بعد از مدتي ديگه ارزش ندارن مثلا" تاپيكهاي مربوط به جابه جايي يا تعويض وقت امتحانات كه بعد از تاريخ امتحان ديگه غير قابل استفاده هستند
    من پيشنهاد ميكنم كه بالاي تاپيكها گزينه اي ايجاد بشه كه كاربرها بتونن خودشون توي اين گزينه ها آخرين تاريخي كه فكر ميكنند تاپيك قابل استفاده باشه رو وارد كنند و بعد از اون تاپيك به صورت خود كار پاك بشه.
    اينطوري حجم مطالب موجود كم ميشه و كاربرها براي پيدا كردن يه موضوع مفيد كمتر وقتشون تلف ميشه و همينطور هم فضاي فروم كمتر اشغال ميشه و از فضاي موجود بيشترين استفاده رو ميكنيم.
    موفق باشيد
    سلام

با اینکه فکر خوبیه ولی تا بحال چنین امکانی را در فرومی ندیدم. فکر کنم باید یک گروه برنامه نویس استخدام بشوند!! البته راه حل ساده تر همینه که مدیران این موضوعات را حذف کنند.
    Resigned Mod. <br />.

نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy
    نقل قول نوشته اصلی توسط atash
    سلام منم يه پيشنهاد دارم
    موفق باشيد
    سلام

با اینکه فکر خوبیه ولی تا بحال چنین امکانی را در فرومی ندیدم. فکر کنم باید یک گروه برنامه نویس استخدام بشوند!! البته راه حل ساده تر همینه که مدیران این موضوعات را حذف کنند.
    سلامي دوباره
    خدا رو شكر در اين زمينه فكر نميكنم كمبودي داشته باشيم
    اينجا ماشاالله 60يا 70 درصد برنامه نويس داريم كه ميتونن توي فاصله ددلاين ها تا اومدن پذيرش ها بالاخره يه كمي زحمت بكشن ;D
    اگر خودمون نكنيم كي بكنه؟ بالاخره اين ماييم كه داريم از اين فروم استفاده ميكنيم ديگه ، مگه نه؟
    تلاش، قهرمان سازه

پيشنهاد ميكنم در هر موضوع موجود در فورم، خلاصه اي از اطلاعات موجود در ويكي يا ترجيحا لينكهاي مربوط به اون در بالاي موضوع آورده بشه تا از تعداد پرسشهاي تكراري كم بشه و افراد براي پاسخ پرسشها به ويكي بيشتر سر بزنن ...
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Global Moderator

Simon آواتار ها

كاملا متين فرموديد. اينجوري خيلي همه چي روتين تر ميشه . البته بايد ديد اصلا ميشه همچين امكاني رو اضافه كرد يا خير . كاش يك شبكه عصبي بود كه تا كسي موضوع جديد مي زد تشخيص مي داد اين مربوط به كدوم قسمته و اسمش رو بالاي موضوع چاپ مي كرد. اين فقط يك آرزو بود .
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran

من همین الان میهواستم یه تاپیک در مورد همین موضوع بزنم
    من احساس میکنم انقدر که همه سوال پرسیدن و بقیه جواب دادن، دوستان( شامل خودم هم هست) سعی نمیکنن یه کم دنبال جواب سوالشون بگردن و سریع تاپیک میزنن و حتی وسط یه تاپیک سوالایی میپرسن که با مراجعه به لینکهای دیگه و یا ویکی به راحتی میتونن جوایشون رو پیدا کنن.شاید یه جورایی فروم ما رو تنبل کرده!
    خود من تا حالا چندین پست رو فقط با این مزموم نوشتم:"لطفا" به نگاهی هم به ویکی بیندازید"
    اگه بشه یه جوری تبلیغ کرد مخصوصا" برای کاربران جدید که یک ویکی ای هم وجود داره که میتونید جواب خیلی از سوالاتون رو اونجا پیدا کنید، خیلی خوب میشد.
    مثلا" در موقع عضو شدن یه پیغامی هم براشون میومد و کمی در مورد ویکی براشون توضیح داده میشد.
    ایشالله این مشکل فروم هم بزودی برطرف میشه.
    موفق باشید.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

پیشنهاد بسیار عالی بود.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

ببخشید من اینو میگم
    ولی باید بگم که با هیچ کدوم از این اقدامات نمیشه جلوی کسایی که علاقه ای به رعایت قوانین رو ندارن گرفت.
    نمونش همین فینگلیش نوشت هست. الان چندین جا از دوستان خواهش شده فینگلیش ننویسن، پست تشکر نفرستن و قبلا از ایجاد موضوع جدید جستجو کنند (هم تو قسمت قوانین، هم موقع عضو شدن و هم موقع ایجاد تاپیک جدید که با رنگ قرمز این موضوع نوشته شده). ولی من خودم روزانه چندین پست تشکر یا فینگلیش رو پاک میکنم. شاید شما در جریان نباشید ولی وقتی هم بهشون اخطار میدیم نه تنها اظهار پشیمونی نمیکنن بلکه توهین هم میکنن. بقیه دوستان از جمله خود بابک هم در جریان این موارد هستن.
    پس هیچ قانون یا برنامه ای نمیتونه جلوی این افراد رو بگیره.
    همه ما اینجا تحصیل کرده هستیم و این واقعا زشت هست بخوایم مدام به هم تذکر بدیم یا به فکر راه حل باشیم که این افراد قوانین رو رعایت کنن.
    به نظر من این مشکلات به هیچ عنوان حل نمیشه مگر اینکه خود این افراد بخوان واقعا قوانین رو رعایت کنن چون من مطمئن هستم همشون از قوانین اطلاع دارن چون واقعا این قوانین اصلی به نحو کاملا مشخصی در قسمتهای مختلف فروم نوشته شده.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط goodgirl
    پيشنهاد ميكنم در هر موضوع موجود در فورم، خلاصه اي از اطلاعات موجود در ويكي يا ترجيحا لينكهاي مربوط به اون در بالاي موضوع آورده بشه تا از تعداد پرسشهاي تكراري كم بشه و افراد براي پاسخ پرسشها به ويكي بيشتر سر بزنن ...
    سلام
    آيا امكانش وجود داره؟ اينجوري باشه ميشه يه لينك با مضمون " براي ديدن مطالب جامع و پايه اي براي اين موضوع بر اينجا كليك كنيد..." بالاي هر بخش به صورت مطلب مهم و پين شده درست كرد و داخلش هم ضمن توضيح كوتاهي در مورد ويكي ، لينك رو هم گذاشت .بعد هر كي كليك كرد بره تو ويكي تو اون بخش مربوطه.
    البته جسارتا اساتيد فن:!اطلاعات نرم افزاري اينجانب هم تقريبا صفر هست.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    ببخشید من اینو میگم
    ولی باید بگم که با هیچ کدوم از این اقدامات نمیشه جلوی کسایی که علاقه ای به رعایت قوانین رو ندارن گرفت.
    نمونش همین فینگلیش نوشت هست. الان چندین جا از دوستان خواهش شده فینگلیش ننویسن، پست تشکر نفرستن و قبلا از ایجاد موضوع جدید جستجو کنند (هم تو قسمت قوانین، هم موقع عضو شدن و هم موقع ایجاد تاپیک جدید که با رنگ قرمز این موضوع نوشته شده). ولی من خودم روزانه چندین پست تشکر یا فینگلیش رو پاک میکنم. شاید شما در جریان نباشید ولی وقتی هم بهشون اخطار میدیم نه تنها اظهار پشیمونی نمیکنن بلکه توهین هم میکنن. بقیه دوستان از جمله خود بابک هم در جریان این موارد هستن.
    پس هیچ قانون یا برنامه ای نمیتونه جلوی این افراد رو بگیره.
    همه ما اینجا تحصیل کرده هستیم و این واقعا زشت هست بخوایم مدام به هم تذکر بدیم یا به فکر راه حل باشیم که این افراد قوانین رو رعایت کنن.
    به نظر من این مشکلات به هیچ عنوان حل نمیشه مگر اینکه خود این افراد بخوان واقعا قوانین رو رعایت کنن چون من مطمئن هستم همشون از قوانین اطلاع دارن چون واقعا این قوانین اصلی به نحو کاملا مشخصی در قسمتهای مختلف فروم نوشته شده.
    سلام به همگی
    البته من خودم وقتی میخوام تذکر بدم حتما" قوانین فروم رو بصورت جمع‌بندي مقررات (حتما بخوانيد) لینک میدم چون من معتقدم اصلا" بعضیا تا حالا سمت انجمن "نظرات، پیشنهادها و مقررات" نرفتند که بخوان مقررات رو بخونن .بنظر من تنها دلیلش یکی تنبلیه یکی اینکه عده ای فقط میخوان کارشون انجام شه بعد فینیتو.
    مثلا" من امروز به کاربری که 180 تا پست داشته تذکر دادم ترویج تقلب نکنه و جالبیش اینه که به یکی سفارش کرده بود اگه مخالف قوانین سایت نیست امضا جعل کن، این نشون دهنده اینه که خیلی از کاربرهای قدیمی هم تا حالا قوانین رو نخوندن.
    بلحاظ من لینک دادن قوانین سایت روش خوبیه که به همه سفارش میشود ، خرجش هم یه copy ، paste ناقابل.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)