نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 2 از 102 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : با کسانی که یک موضوع رو چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌کنند چه کنی

منم با آقای هاشمیان موافقم
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

بهترین پیشنهادها برای ارتقاء عملکرد Forum.applyabroad

سلام به همه اعضاء، مخصوصاً مدیران محترم Forum

من این صفحه را به نوعی فیدبک اصلی برای مدیران فروم تعریف کردم (چون جای خالی آن را چند وقت که احساس میکنم) و از همه اعضاء خواهش میکنم بهترین پیشنهاداتشون را برای ارتقاءعملکرد Forum.applyabroad در این صفحه عنوان کنند.

.Great works are performed, not by strength, but by perseverance

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

اول از همه خواهش می کنم کسی فینگیلیش ننویسه. بیچاره کننده است. کسانی که این کار رو می کنند، به نحوی هشدار و تنبیه شوند.
    دوم اینکه کسانی پست خود را تکراری مطرح می کنند یا در جای غلطی می نویسند، باز هم مثل بالا.
    عناوین مطلوب و مناسب و گویای منظور برای پست ها انتخاب شود.
    از تشکر در پاسخ به پست ها خودداری شود (پست های جدید بی ثمر ایجاد نشود)

با تشکر از شما برای باز کردن این عنوان.

Junior Member

من هنوز با این فارسی و انگلیسی نوشتن مشکل دارم و قبول هم دارم که درست شدنی نیست!
    مثلاً شما بجای CLEARANCE چه لغت فارسی ای میخوای بنویسی ؟ <تمیز شدن> ؟؟ به همین خاطر گاهی پینگیلیش یا فارگلیسی (بیچاره اونقدر بی پدر مادره که اسم هم نداره!!) راحت تر از فارسی نوشتنه !
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_b
    من هنوز با این فارسی و انگلیسی نوشتن مشکل دارم و قبول هم دارم که درست شدنی نیست!
    مثلاً شما بجای CLEARANCE چه لغت فارسی ای میخوای بنویسی ؟ <تمیز شدن> ؟؟ به همین خاطر گاهی پینگیلیش یا فارگلیسی (بیچاره اونقدر بی پدر مادره که اسم هم نداره!!) راحت تر از فارسی نوشتنه !
    فکر کنم منظور دوستمون این بود که کل مطلب به فینگلیش نوشته نشه مثلا به جای سلام بنویسیم salam
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

مهدی عزیز ممنون از پستت.
    نمی‌دونم چرا جای خالی برای چنین موضوعی احساس می‌کردی در حالی که انجمن «نظرات و پیشنهادات» از ابتدا وجود داشت. اگر منظورت این بود صفت «بهترین» رو به همراه نداشت، باید بگم کلا فکر نمی‌کنم این صفت معنای دقیقی داشته باشه چون هر کسی ممکنه فکر کنه که پیشنهاداتش جزو بهترین‌هاست.

سپهر نکات خوبی رو مطرح کرده، فقط مساله اینه که قرار نیست مدیران دائم به دنبال کاربران باشند و اونا رو تنبیه کنند و بهشون هشدار بدن! تقریبا تمام کسانی که از این فروم استفاده می‌کنند تحصیلات عالی دارند و انتظار ما اینه که اگر پیشنهاد منطقی‌ای مطرح می‌شه همه توجه کنند و بهشون عمل کنند. در موارد خاصی که بعضی از دوستان کم لطفی می‌کنند، مدیران حتما برخورد خواهند کرد ولی فکر نمی‌کنم برای مساله‌ای مثل پینگلیش نوشتن احتیاجی به این کار باشه. فقط من هم مثل شما از همه خواهش می‌کنم که یا فارسی بنویسند یا انگلیسی.
    شاید جریمه‌ای که برای اونایی که پینگلیش سوال می‌پرسند این باشه که به پست‌هاشون جواب ندهیم.

رضا جان
    پینگلیش نوشتن با به کار بردن کلمات انگلیسی در متن فارسی خیلی فرق داره. شما اگه کلمه انگلیسی‌ای می‌خوای به کار ببری که معادل فارسی‌اش رو نمی‌دونی، می‌تونی اون کلمه رو به همون صورت انگلیسی در متن بگذاری. مثل همین پاسخی که همین‌جا نوشته‌ای، یا این که اصلا می‌تونی متنت رو کلا به انگلیسی بنویسی.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من پیشنهاد میکنم یه کم که گذشت واسه هر زیر گروه (مثلا بخش تافل) یه مسوول یا به عبارتی مدیر بذارید. این مدیر باید اطلاعات خوبی داشته باشه و توانایی پاسخ به سوالات کلی رو داشته باشه و این امکان براش باشه تا مثل یک administrator بر امکانات، دادن اخطار و ... احاطه داشته باشه. اینطوری کار مسولین اصلی مثل آقا بابک هم کم میشه و نظم انجمن زیاد میشه.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط vdehdari
    من پیشنهاد میکنم یه کم که گذشت واسه هر زیر گروه (مثلا بخش تافل) یه مسوول یا به عبارتی مدیر بذارید. این مدیر باید اطلاعات خوبی داشته باشه و توانایی پاسخ به سوالات کلی رو داشته باشه و این امکان براش باشه تا مثل یک administrator بر امکانات، دادن اخطار و ... احاطه داشته باشه. اینطوری کار مسولین اصلی مثل آقا بابک هم کم میشه و نظم انجمن زیاد میشه.
    پیشنهاد بسیار خوبیه و تو ذهن مدیران فعلی هم هست، همون طور که قبلا در Yahoo Group هم دوستان به صورت داوطلبانه در کارهای مدیریت گروه کمک می‌کردند.

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

فروم اجازه میده که هر انجمنی یک یا چند مدیر داشته باشه. بنابراین اگر علاقه دارید که مدیر یک انجمن خاص شوید، به ما اطلاع بدید.

آهای بابک جون!!!
    والا من نمی خوام بگم پسر پیغمبرم و هیچ وقت هم تقلب نکردم و نمی کنم. اما شایسته نمی بینم و نمی دونم که این فروم به محلی برای این مسایل تبدیل بشه که مثل اینکه داره می شه.
    ادامه تحصیل، رفتن به یک کشور دیگه راه مقدسیه. منظورم این نیست که با تقلب نباید آلوده بشه. منظورم اینه که خیلی از اون کارهایی که می شه اونجا کرد می شه همین جا کرد و بالعکس. و این راهی که می ری، زحماتی که می کشی، مقدسه و شخصیت فرد رو پخته می کنه.
    پیشنهاد می دم به پیشنهاد دهندگان تقلب و امثالهم، تذکر بدید. عزیزان می تونن که با ایمیل از هم پرس و جوی این مساله رو بکنن.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...icseen#msg1133
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...icseen#msg1135

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)