نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 23 از 102 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

سلام
    در قسمت مربوط به نتایج پذیرش، یه گزینه جستجو وجود داره و میشه بر اساس اسم دانشگاه، تو نتایج جستجو کرد
    پیشنهاد من اینه که اگه کسی از دانشگاهی ریجکت شده، در قسمت نتایج جستجو ، نتیجه وارد بشه چون فکز می کنم همون قدر که مقایسه شرایط بچه ها با دانشگاه هایی که پذیرش گرفتن مفیده. مقایسه شرایط اون ها و دانشگاههایی که ریجکت شدن هم مهم و مفیده.
    مثلا اگه کسی از دانشگاه X پذیرش گرفته و اونو به عنوان دانشگاهی که می خواد ادامه بده انتخاب کرده، این فرد، مشخصاتش تو جستجوی نتایج پذیرش وارذ میشه ولی اگه کسی از دانشگاه X ریجکت شده باشه و یا از X , Y پذیرش گرفته و Y انتخاب کرده، تو نتایج جستجو وارد نمیشه

ApplyAbroad Champion

نکته‌ی کاملا درستیه. من قسمت جستجو رو عوض می‌کنم که بر اساس اسم دانشگاه‌های رد شده هم بشه جستجو کرد.
    ممنون از پیشنهاد شما

update: تغییرات درخواستی انجام شد و امکان جستجو بر اساس نام دانشگاه‌هایی که رد کرده‌اند هم اضافه شد.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

در بخشی از انجمن ها موضوعات مشابهی هست که با هم ترکیب نشدند. مثلا در انجمن ranking به نظر من با ترکیب موضوعات انجمن مرتب تر خواهد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    نکته‌ی کاملا درستیه. من قسمت جستجو رو عوض می‌کنم که بر اساس اسم دانشگاه‌های رد شده هم بشه جستجو کرد.
    ممنون از پیشنهاد شما

update: تغییرات درخواستی انجام شد و امکان جستجو بر اساس نام دانشگاه‌هایی که رد کرده‌اند هم اضافه شد.
    من فکر میکنم برای هر فیلدی باید یه تکست جستجو قرار داده بشه مثلا یه قسمتی اضافه بشه برای اینکه تو رنج معدل جستجو کنه یا مثلا تو یه بازه دنبال یه نمره تافل یا جی آر ای بگرده

درسته؟
    every thing is possible, but you must pay for it

ApplyAbroad Champion

قرار دادن یک جعبه برای جستجوی هر قسمت فکر نمی‌کنم خیلی مفید باشه. عمدتا جستجو برای این خوبه که شما بدونید کسانی که از دانشگاه X پذیرش گرفته‌اند چه شرایطی داشته‌اند و کمتر پیش میاد که مثلا شما بخواهید ببینید که کسانی که معدل‌شون ۱۵ بوده از کجا پذیرش گرفته‌اند، چون گرفتن پذیرش به فاکتورهای متعددی بستگی داره و جستجو برای یکی دو تا از این پارامترها خیلی مفید نیست. ضمن این که در قسمت نتایج پذیرش، می‌شه نتایج رو بر اساس ستون‌های مختلف مرتب کرد. در نتیجه اگر چنین اطلاعاتی مورد نیاز باشه، به راحتی و با استفاده از مرتب کردن نتایج پذیرش، مثلا بر اساس معدل، می‌تونید اطلاعات مورد نظر رو پیدا کنید.

samaneh_f
    Guest

سلام

راستش یک پیشتهاد داشتم. نمی دونم قبلا کسی مطرحش کرده یا نه.

این مسئله که تو فروم ایجاد topic جدید تا جایی که ممکنه محدود بشه خیلی خوبه. یک پیشنهاد هم داشتم. وقتی که می خوایم تحت topic یی سئوالی رو مطرح کنیم, برای طرح سئوالمون باید پایین صفحه روی پاسخ کلیک کنیم تا بتونیم سئوالمونو تایپ کنیم.

اگه در کنار پاسخ و با خبر سازی و نشانه گذاری....گزینه سئوال هم بود خیلی خوب می شد. اونوقت معلوم می شد که کسی که مطلبی در ادامه topic یی که مثلا الان به 6 صفحه رسیده نوشته , سئوالی داره که می خواد بپرسه و پاسخی به موضوع از قبل مطرح شده نیست. ضمن اینکه تو صفحه فهرست هم کنار سئوالش بجای پاسخ می نویسه سئوال, فکر می کنم اونطوری اگه کسی هم بخواد کمک کنه با دیدن کلمه سئوال کنار عنوان تاپیک از قبل ایجاد شده تشویق میشه که بره و اون مطلب رو بخونه.

نمی دونم تو نستم منظورم درست بگم و یا اینکه این کار عملی هست یا نه...

با تشکر

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    شما وقتی روی پاسخ کلیک میکنید میتونید در قسمت عنوان یک عنوان جدید برای تاپیک انتخاب کنید.
    ضمناً شما میتونید در همون عنوان بجای پاسخ : از سؤال : استفاده کنید.
    مثل همین نمونه ای که من ایجاد کردم.عنوان پست رو بخونید نوشته :
    سؤال : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    درود
    شما وقتی روی پاسخ کلیک میکنید میتونید در قسمت عنوان یک عنوان جدید برای تاپیک انتخاب کنید.
    ضمناً شما میتونید در همون عنوان بجای پاسخ : از سؤال : استفاده کنید.
    مثل همین نمونه ای که من ایجاد کردم.عنوان پست رو بخونید نوشته :
    سؤال : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم
    البته من اصلا اینو توصیه نمیکنم. این موضوع میتونه خیلی باعث سردرگمی بشه. مخصوصآ اینکه تعییر عنوان از توی لیست موضوعات انجمن قابل دیدن نیست.
    اصولا خیلی بهتری که اگه سوال جدید دارید یک موضوع جدید ارسال کنید و اگه فکر میکنید به موضوع قبلی ارتباط داره، یه لینک از موضوعات مربوط توی ارسال جدیدتون بگزارید.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

samaneh_f
    Guest

سلام

ممنون از جواباتون.

To Pink Floyd:
    من فکر می کردم که به هیچ عنوان نمیشه موضوع تاپیکی رو تغییر داد. ولی فکر کنم این که گفتید, پاسخ رو به سئوال تغییر بدیم کاربردی تر باشه.

To Mehrdad:

شما فرموده بودید یک موضوع جدید ارسال بشه, ولی اگر مطلبی راجع به موضوعی مطرح بشه که مشابهش ( حتی فقط در حد یک کلمه) قبلا تو فروم وجود داشته باشه بلافاصله توسط مدیران به تاپیک قبلی منتقل میشه.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

در قسمت نتایج پذیرش, برای بعضی از ستون ها که حالت گزینه ای ندارند و کاربر خودش باید اونا رو پر کنه, بعضی از دوستان با فونت فارسی و بعضی دیگه با فونت انگلیسی پرش کردند. مثلا وقتی می خوای افراد را بر اساس رشته ای که اپلای کردند مرتب کنه, چون نوشته ها با هم هماهنگ نیست، نمیشه استفاده درستی از دکمه مرتب سازی کرد.

بهتره یکی از بچه ها بشینه یه سری از معایب این جدول رو بر طرف کنه. این طوری همه چی تو یه فرمت در میاد و شکیل تر هم میشه.

اگه فکر می کنید لازمه، من خودم داوطلب انجام این کار و مسایل مربوط به قسمت نتایج پذیرش یا کلا هر جایی که به درد بخوره هستم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)