نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 3 از 102 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

سپهر جان
    به این کاربر تذکر داده شد. شما می‌تونید با کلیک کردن بر روی «گزارش به مدیر انجمن» در کنار پست‌ها اون‌ها رو به صورت خصوصی به مدیران گزارش کنید و در متن بنویسید که چه موردی وجود داشته.
    امیدواریم که در آینده کمتر شاهد این رفتارها باشیم.

Junior Member

سلام.
    یه نکته که دوست داشتم مطرح کنم اینه که اگر توجه کرده باشید وقتی کلمه انگلیسی در تایپ فارسی به کار می بریم نظم جمل هبه هم می خورده( ازنظر فرمت راست به چپ و چپ به راست)
    یعنی اگر مثل ویرایشگرها یک دکمه ی تنظیم راست به چب و چپ به راست هم وجود داشته باشه فکر کنم این مشکل حل شه
    چون بعضی وقت ها خوندن جمله های دوستان سخت میشه
    از همکاری همه ممنونم

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط pkhk
    سلام.
    یه نکته که دوست داشتم مطرح کنم اینه که اگر توجه کرده باشید وقتی کلمه انگلیسی در تایپ فارسی به کار می بریم نظم جمل هبه هم می خورده( ازنظر فرمت راست به چپ و چپ به راست)
    یعنی اگر مثل ویرایشگرها یک دکمه ی تنظیم راست به چب و چپ به راست هم وجود داشته باشه فکر کنم این مشکل حل شه
    چون بعضی وقت ها خوندن جمله های دوستان سخت میشه
    از همکاری همه ممنونم
    اگر زبان فروم رو روی فارسی تنظیم کرده باشید این اتفاق نباید بیفته. زبان فروم به صورت پیش‌فرض فارسیه مگه این که خود شما تغییرش داده باشید.
    من هیچ مشکلی با کلمات انگلیسی در متن فارسی ندارم و متن کاملا درست نشون داده می‌شه.

ApplyAbroad Veteran

سلام

من پیشنهاد می کنم برای اینکه این پیشنهادهای دوستان و نتایجی که از اونا به دست میاد یا قرار و مدارهایی که گذاشته می شه (مثلا اینکه پینگیلیش ننویسید یا تقلب و اینا رو رواج ندید) لا به لای پستها گم نشه، ادمینهای محترم یه پست استیکی بذارن اون بالا مثلا به عنوان مرامنامه یا مانیفست فروم یا هر اسم دیگه ای، و به مرور زمان تصمیمهایی رو که برای سالم و تر و تمیز نگه داشتن فروم گرفته می شه به اون اضافه کنن. مواردی هم که بین علما اختلافه می شه برای مدت معین به رای گذاشت تا همه نظرشون رو بدن. فکر می کنم به مرور زمان یه چیز حسابی ازش در بیاد.

مرسی.
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Junior Member

البته اگر تبدیل نشه به این License Agreement نرم افزارها که همه ندید می زنیم I ACCEPT
    به هر حال بودنش بهتر از نبودنشه !

نقل قول نوشته اصلی توسط Roger
    سلام

من پیشنهاد می کنم برای اینکه این پیشنهادهای دوستان و نتایجی که از اونا به دست میاد یا قرار و مدارهایی که گذاشته می شه (مثلا اینکه پینگیلیش ننویسید یا تقلب و اینا رو رواج ندید) لا به لای پستها گم نشه، ادمینهای محترم یه پست استیکی بذارن اون بالا مثلا به عنوان مرامنامه یا مانیفست فروم یا هر اسم دیگه ای، و به مرور زمان تصمیمهایی رو که برای سالم و تر و تمیز نگه داشتن فروم گرفته می شه به اون اضافه کنن. مواردی هم که بین علما اختلافه می شه برای مدت معین به رای گذاشت تا همه نظرشون رو بدن. فکر می کنم به مرور زمان یه چیز حسابی ازش در بیاد.

مرسی.
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

Junior Member

ببخشید
    راستی توی صفحه اصلی (همونجا که همه پست ها میاد!) نمیشه یه کم فاصله بین خطها رو زیاد کنید؟ به خدا چشم ما آستیگماته
    ممنون
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

به نظر می رسه بیشتر کسانی که به این فروم مراجعه می کنند با هدف بدست آوردن اطلاعات می یان و کمتر با این هدف که اطلاعات و تجربیات خودشون رو در اختیار سایرین قرار بدن. یعنی مثلاً کمتر اینطوره که کسی بدون اینکه کسی ازش سوالی کرده باشن شروع کنه اطلاعات و تجاربی رو که در مورد یک موضوع خاص داره طی یک سری پست به فروم ارسال کنه. وجود همین ذهنیت نزد افراد جدیدی که تازه وارد فروم می شن هم باعث می شه بدون اینکه زحمت نگاه کردن به پست های قبلی رو به خودشون بدن اولین کاری که می کنند اینه که یک پست جدید بفرستن و همون سوالی رو که 20 نفر قبلاً کردند، تکرار کنند!

پیشنهاد می کنم با هدف افزایش گرایش عمومی به تبادل اطلاعات، برای مثال، همه افراد منابع اطلاعاتی و تجارب جدید و مفیدی که بدست می آورند رو هر روز معرفی کنند. تا این فروم از شکل انفعالی به شکل فعال تغییر ماهیت یده.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_b
    ببخشید
    راستی توی صفحه اصلی (همونجا که همه پست ها میاد!) نمیشه یه کم فاصله بین خطها رو زیاد کنید؟ به خدا چشم ما آستیگماته
    ممنون
    رضا جان فاصله خط‌ها هم به خاطر شما زیاد شد!
    ممنون از پیشنهاد

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1976
    به نظر می رسه بیشتر کسانی که به این فروم مراجعه می کنند با هدف بدست آوردن اطلاعات می یان و کمتر با این هدف که اطلاعات و تجربیات خودشون رو در اختیار سایرین قرار بدن. یعنی مثلاً کمتر اینطوره که کسی بدون اینکه کسی ازش سوالی کرده باشن شروع کنه اطلاعات و تجاربی رو که در مورد یک موضوع خاص داره طی یک سری پست به فروم ارسال کنه. وجود همین ذهنیت نزد افراد جدیدی که تازه وارد فروم می شن هم باعث می شه بدون اینکه زحمت نگاه کردن به پست های قبلی رو به خودشون بدن اولین کاری که می کنند اینه که یک پست جدید بفرستن و همون سوالی رو که 20 نفر قبلاً کردند، تکرار کنند!

پیشنهاد می کنم با هدف افزایش گرایش عمومی به تبادل اطلاعات، برای مثال، همه افراد منابع اطلاعاتی و تجارب جدید و مفیدی که بدست می آورند رو هر روز معرفی کنند. تا این فروم از شکل انفعالی به شکل فعال تغییر ماهیت یده.
    مهرداد عزیز
    در حال حاضر بعضی از دوستان هستند که لطف می‌کنند و تجربیات خودشون رو در اختیار سایرین قرار می‌دهند، ولی مشارکت می‌تونه خیلی بیشتر از آنچه که الآن هست بشه.
    پیشنهاد شما پیشنهاد خوبیه. امیدواریم که همگی بیشتر در این زمینه تلاش کنیم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام و به نظر نمي رسه كه تنبيه كار جالبي باشه . ما همه يك سري از افراد هستيم كه براي كاهش مشكلات مسير سختي كه در پيش داريم به اينجا پناه مي آريم كه گاهي از تجربيات يكديگر به يك اطمينان قلبي برسيم حالا درست نيست به خاطر يك مشكل اديتوري با همچين واكنش تندي روبرو شيم چرا كه كم كم به خاطر سخت بودن مراحل حتي شركت در اين سهيم كردن اطلاعات به مرور افرادي كه تجربه دارن و حالا حوصله ي رعايت اين بندهاي دست و پا گير رو ندارند از اينجا ميرن و علي ميمونه و حوضش . پس خواهش ميي كنم به جاي پيشنهاد هاي آشوب آفرين ايده هاي ديگري كه در قسمت هاي ديگر مفيد است ارائه كنيد . با تشكر از مديران اين فاروم كه جدا كمك بزرگي هستند .
    آرزوي سلامتي براي همتون دارم .
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)