نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 4 از 102 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

سایمون جان

فارسی تایپ کردن واقعا چیز دست و پا گیری نیست. اولش شاید یه کمی سخت باشه ولی 5 تا پست که طرف تایپ کنه راه می افته.
    راجع به مشارکت هم من فکر می کنم این یه مساله ی دو طرفه ست. اگه خوندن مطالب اینجا کمکی به یه نفر می کنه اون هم "باید" خودش رو موظف بدونه هر جا که اطلاعاتی داره یا کمک هر چند کوچیکی از دستش بر میاد انجام بده. به خدا کار سختی نیست 5 دقیقه وقت گذاشتن و پست کردن یه جواب که ممکنه یه نفر رو از استرس نجات بده یا کمک کنه کارش راحت تر انجام بشه.

موفق باشی.
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض یه اشکال خیلی کوچیک توی جستجو...

زمانی که جستجو نتیجه ای بر نمی گردونه روی دکمه ی اصلاح جستجو که کلیک می کنم، به جای اینکه منو برگردونه توی صفحه ی پارامترهای جستجو (فکر می کنم احتمالا باید این کارو بکنه) که پارامترها رو عوض کنم، دوباره همون query رو که توی input هست جستجو می کنه...

I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : یه اشکال خیلی کوچیک توی جستجو...

این اشکال نیست و نرم‌افزار عمدا این کار رو می‌کنه تا به شما فرصت بده عبارت ورودی رو تغییر بدهید و دوباره جستجو کنید.
    برای رفتن به صفحه پارامترهای جستجو می‌تونید روی علامت ذره‌بین بالای صفحه کلیک کنید.

شقایق
    Guest

سلام
    راستش از چند روز پیش که اینجا را پیدا کردم با هیجان دارم مطالبش را می خونم و جواب سوال های زیادی را که داشتم پیدا کردم. جا داره از مدیران محترم این سایت که اینجا را درست کردند تشکر کنم به خاطر زحمت هاشون و کار خوبی که کردند
    می خواستم یک پیشنهاد بدم که نمی دونم تا چه حد امکان پذیر باشه!
    آیا امکانش هست بخشی برای معرفی اعضا ایجاد بشه؟ منظورم اینه که بخشی درست بشه تا هر کس خودش را معرفی کنه و مثلا بگه خودش الان در چه مرحله ای از پذیرش گرفتن است و به خصوص اگر پذیرش گرفته از کجا گرفته و خیلی چیزهای دیگه! نمی دونم با من موافق هستید یا نه ولی به نظر من آشنایی اعضا می تونه در گسترش روابط نقش داشته باشه. مثل اینکه اعضا تشکیل یک خانواده دادند که دارند به هم کمک می کنند. حتی تازه وارد ها هم می تونن خودشون را معرفی کنند و کسانی که شرایط مشابه به اونها را دارند را پیدا کنند و مثل دو تا همکلاسی به هم کمک کنند.
    البته شاید چنین فضایی وجود داره که من ازش بی خبرم! بالاخره خود من هم تازه وارد و نا آشنا هستم
    با سپاس

ApplyAbroad Champion

شقایق جان
    ممنون از لطف و پیشنهادی که داده اید.
    این امکان در حال حاضر روی فروم وجود داره. شما اگر روی مشخصات (منوی بالای صفحه) کلیک کنید و سپس وارد قسمت مشخصات شخصی (منوی سمت راست) بشید می تونید آدرس وب سایت، بیوگرافی و ... از خودتون بنویسید و هر کس بخواد بیشتر از شما بدونه کافیه که روی اسم شما کلیک کنه و این مشخصات رو ببینه، اما فکر می کنم خیلی ها ترجیح می دهند که مشخصات خودشون رو روی وب سایتی که هر کسی ممکنه بیاد و بخونه نگذارند.

wow.oops
    Guest

به نظر من اگر یک گروه خاص به نظر سنجی ها اختصاص داداه بشه خیلی بهتره. چون این طوری هم راحت تره هم همیشه بچه ها میرن و نظرشونو میگن. ولی الان تا زمانی که نظر سنجی تو صفحه ی اصلیه پاسخ داده میشه و بعد از اون دیگه این اتفاق نمی افته.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط wow.oops
    به نظر من اگر یک گروه خاص به نظر سنجی ها اختصاص داداه بشه خیلی بهتره. چون این طوری هم راحت تره هم همیشه بچه ها میرن و نظرشونو میگن. ولی الان تا زمانی که نظر سنجی تو صفحه ی اصلیه پاسخ داده میشه و بعد از اون دیگه این اتفاق نمی افته.
    فکر بدی هم نیست، هر چند که یک اشکال داره. وقتی تعداد نظرسنجی‌ها زیاد بشه، پیدا کردنشون سخت می‌شه. مثلا باید کلی تو نظرسنجی‌های مختلف گشت تا نظرسنجی‌های مربوط به ویزا رو پیدا کرد، اما الان که هر کدوم تو زیرگروه خودشه، راحت‌تر می‌شه پیداش کرد. نظر بقیه چیه؟

من هم با wow.oops موافقم به همون دلیلی که گفت.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من پیشنهاد میکنم نظر سنجیهای مهم تو همون گروه پین بشه تا همیشه به راحتی قابل دسترسی باشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

بهتره فقط اونهایی که مهم هست رو پین کنیم. چون اگر این کار برای همه انجام بشه، بعد از مدتی که نظرسنجی ها برای یه گروه زیاد بشه، صفحه اول پر میشه از تاپیکهایی که پین شدن.

راجع به همین پین شدن، می خواستم بگم بهتره یه بررسی توی قسمتها انجام بشه، مثلاً الان بخش تافل نزدیک 10 تا تاپیک پین شده داره که خیلی هاش می تونن با هم ادغام بشن یا خیلی های دیگه اونقدر ضروری نیستن که بخواد پین بشه. فکر کنم یه مقدار راست و ریس بشه بهتر باشه.

موفق باشید.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)