نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 43 از 102 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014
    توی یکی از تاپیک ها که دوستی تمام قسمت های Quant را گذاشته که هیچ جای دیگری توی انترنت وجود ندارد ولی وقتی که عبارت Quantitative Big Book را گوگل می کنم توی 5 صفحه اول گوگل که نبود و اصلا نتونستم سایتمون را پیدا کنم آیا دوستان راهکاری برای بالا بردن رتبه AA در Google داره تا شعار Knowledge is free محقق شود و هم افرادی که فارسی زبان نیستند بتوانند استفاده کنند
    هنوز تعداد مراجعات به این فروم از خیلی از سایتهای غوله دیگه مثله amazon.com وحشتناک کمتره !!! به این دلیل در برابر خیلی از اونا کم میاره. مسئله زبان رو هم در نظر بگبرید که یک سایته تمام انگلیسی در دنیا طرفدار بیشتر داره ... یک راه حل فکر میکنم این باشه که تبلیغاتی برای این فروم در سایتهای پر بیننده صورت بگیره که البته باز هم همون مشکل زبان رو خواهیم داشت ...

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

یک مورد دیگه اینکه اگر توی هر سایتی یه جمله اش رو Copy کنی و توی Google آن را پیست کنی و توی کت هم بزاری دقیقا اولین سایت همون سایتی که اون مطلب را ازش کپی کردی ولی در مورد AA هر جمله ای که من کپی کردم و توی گوگل سرج کردم اصلا توی نتایجش AA وجود نداره واقعا جای تعجبه دوستان علتش را میدانند؟

ApplyAbroad Champion

پویایی مطالب فروم‌ها خیلی بالاست و ممکنه خیلی مطالبی در فروم‌ها وجود داشته باشه که در خلال صحبت‌ها مطرح شده باشه و بحث مفصلی در موردش وجود نداشته باشه. ظاهرا به همین دلیل search engine‌ها امتیاز کمتری به مطالب فروم‌ها می‌دهند و این باعث می‌شه که در نتایج اول جستجو ظاهر نشن. مثلا اگر مطلبی هم در ویکی ما وجود داشته باشه و هم در فروم، معمولا مطلب ویکی بالاتر از فروم دیده می‌شه. اما در مورد quote کردن مطالب، من نتیجه‌ی کاملا متفاوتی گرفتم. اگر مطالبی که حداقل یک ماه از تاریخ ارسال‌شون گذشته باشه رو quote کنید و با گوگل جستجو کنید، فروم به عنوان اولین نتیجه ظاهر می‌شه.

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    اما در مورد quote کردن مطالب، من نتیجه‌ی کاملا متفاوتی گرفتم. اگر مطالبی که حداقل یک ماه از تاریخ ارسال‌شون گذشته باشه رو quote کنید و با گوگل جستجو کنید، فروم به عنوان اولین نتیجه ظاهر می‌شه.
    بله کاملا درست هست من مطالب جدید را quote کرده بودم

ممنون بابک عزیز

مدیرای عزیز سلام
    البته وقت نکردم 16 صفحه قبل رو بخونم که ایا این پیشنهاد داده شده یا نه.. من فکر میکنم اغلب ما ایرانی هستیم.. واسه همین این ساعت فروم که فکر میکنم به وقت امریکاست . تاریخ پستها را امروز نشون نمیده.. البته چیز خیلی مهمی نیستاااا ولی خوب یک پیشنهاد کوچولو ست .
    مرسی از زحمات همه دوستان
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    مدیرای عزیز سلام
    البته وقت نکردم 16 صفحه قبل رو بخونم که ایا این پیشنهاد داده شده یا نه.. من فکر میکنم اغلب ما ایرانی هستیم.. واسه همین این ساعت فروم که فکر میکنم به وقت امریکاست . تاریخ پستها را امروز نشون نمیده.. البته چیز خیلی مهمی نیستاااا ولی خوب یک پیشنهاد کوچولو ست .
    مرسی از زحمات همه دوستان
    سلام
    ساعت فروم رو شما بايد خودتون تنظيم كنيد و درست هم كار ميكنه حتي براي ايران و تهران!
    به اين صورت :
    مشخصات / تنظیمات عمومی انجمن ها / اختلاف زمانی با سرور : 11.55 (اين عدد دقيق ترين چيزيه كه من حساب كردم، اين عدد رو بر اساس محاسبه خودتون ميتونيد تغيير بديد.)
    موفق باشيد.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    البته دقیق ترین زمان برای ایران 11.58 هستش.

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

سلام

مي خواستم پيشنهاد كنم تنها كاربراني بتوانند موضوع جديد ايجاد كنند كه مثلا 10 ساعتي در انجمن حضور داشته باشند.
    اينجوري مي تونيم مطمئن باشيم كه با قوانين آشنا هستند و پست تكراري ايجاد نمي كنند.

يك مشكل بزرگ اينه كه كاربراني بدون داشتن حتي يك پست؛ سريع مي خواهند مشكلشان را در يك موضوع مطرح و جواب بگيرند كه اين مساله مديريت قسمت ها را سخت تر مي كند؛ در ضمن فكر كنم اگر در مورد پيغام هاي خصوصي نيز چنين محدوديتي با زمان كمتر اعمال شود بد نباشد؛ چون تعداد اين پيغام ها نيز زياد است.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

منم با نظر tornado موافقم!
    تعداد كساني كه كاربري جديد مي سازن و پست هاي نامربوط ارسال مي كنن واقعا" افزايش پيدا كرده...
    فكر كنم بايد يه محدوديت زماني ايجاد بشه...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود
    کاربران تازه وارد بعد از دو ساعت فعالیت میتونند پست ارسال کنند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)