نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 44 از 102 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

سلام ، خسته نباشید
    من یه سوال داشتم .
    من Rss Feed رو توی (Browser (Opera اد کردم ، اما معلوم نیست کی و در چه حالتی یک feed میاد ! کی update میشه !! هر چند وقت یک بار یه feed میاد ! هروقت و هرچی خودش دلش میخوااد
    این اصولش برچه اساسی هست ؟
    امضا

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

سلام
    من یه پیشنهاد دارم و اونم اینکه عنوانهائی که بعضی از دوستان برای تاپیکهاشون انتخاب می کنند متاسفانه عنوانهای مناسبی نیست...
    مثلاً
    کمکم کنید دارم دیوونه میشم
    یا
    کمک کنید!! من می تونم برم آمریکا یا نه ...

GRE ام کمه....کمک...

و خیلی موارد از این دست...
    در بعضی جاها هم یه سوال خاص به صورت عنوان تاپیک اومده که در اون به سوال فرد پاسخ داده میشه و تموم میشه! بعد دیده شده
    فردی دیگه با شرایط مشابه همون فرد قبلی، سوال رو با عنوان دیگه ای مطرح کرده...

بهتر نیست در انتخاب عنوان تاپیک دقت بیشتری مبذول داشته بشه تا فروم جامع تر باشه....
    مثلاً بگیم
    GRE کم و مشکلات آن...
    یا
    احتمال رفتن به آمریکا با این شرایط
    ...
    انتخاب پارتنر برای سرشکن کردن هزینه های کلاس iBT

حداقل کاری که میشه کرد اینه که در بالای قسمت عنوان تذکر داده باشه در انتخاب عنوان دقت بیشتری کنید...

وقت همگی بخیر

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_SH
    سلام
    من یه پیشنهاد دارم و اونم اینکه عنوانهائی که بعضی از دوستان برای تاپیکهاشون انتخاب می کنند متاسفانه عنوانهای مناسبی نیست...
    حداقل کاری که میشه کرد اینه که در بالای قسمت عنوان تذکر داده باشه در انتخاب عنوان دقت بیشتری کنید...
    سلام
    این مورد در قوانین فرم (بند 4) اشاره شده:

لطفا برای نوشته‌های خود «عنوان» مناسب و گویا انتخاب کنید به طوری که فقط با خواندن عنوان بتوان از محتوای کلی متن اطلاع پیدا کرد و از به کار بردن عناوینی مانند «لطفا کمک کنید»، «فوری»، «با این وضعیت چه کنم» بپرهیزید.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...pic,546.0.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

از این 90000 ارسال حداقل از هر سه تا یکیش قابل حدف هست ،تمام ارسال هایی که بیشتر از 6 ماه از ارسالشون می گذره رو بازنگری کنید و آنهایی که حاوی اطلاعات برای استفاده همه نیستند حذف کنید ، وقتی کسی 20 صفحه مطلب یه پست و می خونه و بعد می بینه در اون پست جوابش سوالش نیست یه پاسخ تندو تیز می زاره بعد هم که حذف شد جنگ و جدل بین کاربر و مدیر شروع می شه ، دوستان تازه وارد هم وقتی یه دفه با این حجم مطلب رو به رو می شوند کلی استرس برشون وارد می شه و فکر می کنند حالا این اپلای کردن چه کار سختیه که این همه در موردش اینجا نوشتن و می ره گیر یکی از این موسسات اعزام دانشجو می افته و مدیران هم کمی از محافظه کاریشون در مورد کلماتی که بچه ها تو پست ها به کار می برند کم کنند ، در کل کسی اینجا وظیفه ای نداشته که حالا کسی بخواد طلب کار باشه و من از همه مدیران تشکر می کنم ،خیر کاراشون را در زندگی می بینند .
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

حذف پست ها ی قدیمی همیشه اتفاق میافته.
    ممنون

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran888
    از این 90000 ارسال حداقل از هر سه تا یکیش قابل حدف هست ،تمام ارسال هایی که بیشتر از 6 ماه از ارسالشون می گذره رو بازنگری کنید و آنهایی که حاوی اطلاعات برای استفاده همه نیستند حذف کنید ، وقتی کسی 20 صفحه مطلب یه پست و می خونه و بعد می بینه در اون پست جوابش سوالش نیست یه پاسخ تندو تیز می زاره بعد هم که حذف شد جنگ و جدل بین کاربر و مدیر شروع می شه ، دوستان تازه وارد هم وقتی یه دفه با این حجم مطلب رو به رو می شوند کلی استرس برشون وارد می شه و فکر می کنند حالا این اپلای کردن چه کار سختیه که این همه در موردش اینجا نوشتن و می ره گیر یکی از این موسسات اعزام دانشجو می افته و مدیران هم کمی از محافظه کاریشون در مورد کلماتی که بچه ها تو پست ها به کار می برند کم کنند ، در کل کسی اینجا وظیفه ای نداشته که حالا کسی بخواد طلب کار باشه و من از همه مدیران تشکر می کنم ،خیر کاراشون را در زندگی می بینند .
    مدیران فروم هر چند وقت یک بار پست‌های قدیمی رو حذف می‌کنند، اما حذف تمام پست‌هایی که ممکنه مفید نباشه، کار ساده‌ای نیست و بسیار وقت گیره. تا به حال چندین بار گفته شده و باز هم تکرار می‌کنم که ویکی (wiki) به همین منظور راه اندازی شده تا مراجعه کنندگان راحت‌تر بتونند مطالب مورد نیازشون رو پیدا کنند. خلاصه سازی و انتقال مطالب از فروم به ویکی بهترین راهیه که می‌شه مطالب مفید رو از بقیه جدا کرد و به صورت مختصر و مفید در اختیار تازه واردها قرار داد. این امکان به همه‌ی کاربرها داده شده تا بتونند مطالب جدید در ویکی بنویسند یا مطالب فعلی رو تغییر بدهند. بنابراین اگر واقعا قصد کمک به بقیه رو دارید، در این زمینه کمک کنید و از مدیران انتظار نداشته باشید که علاوه بر تمام مسؤولیت‌هاشون کار خلاصه‌سازی مطالب رو هم انجام بدهند.

تاپیک های قفل شده هم قابل پاک شدن هستند چون فقط فضا اشغال می کنه
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadfallahi
    تاپیک های قفل شده هم قابل پاک شدن هستند چون فقط فضا اشغال می کنه
    تاپیک های قفل شده حذف نمی شوند- چرا که اغلب لینک مرتبط توسط مدیران در اون ها قرار داده میشه و در صورت جستجو توسط سایر کاربران مفید خواهد بود.

تو هر انجمن اگه مدیرانتایکی رو به عنوان تاپیک مهم ایجاد کنن و لینک های مورد نیاز رو دسته بندی و در اختیار کاربران قرار بدن تاپیک های قفل شده قابل پاک شدن هستن
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadfallahi
    تو هر انجمن اگه مدیرانتایکی رو به عنوان تاپیک مهم ایجاد کنن و لینک های مورد نیاز رو دسته بندی و در اختیار کاربران قرار بدن تاپیک های قفل شده قابل پاک شدن هستن
    بسیاری از مواقع تاپیک ها تکراری هستند و لزوما" هم در دسته بندی مطالب مهم قرار نمی گیرند. در این صورت وجود این تاپیک های قفل شده و لینک های موجود در اون ها سرچ همان موضوع توسط سایر کاربران را تسهیل خواهد کرد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)